Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Jestem Rafał, mam 23 lata, student transportu. Kibicuję Detroit Pistons bodajże od 2004r. [od czasu dostania kosza z tablicą na których było ich logo :smile:], prócz tego to Wizards (nie od czasu Gortata a od pozyskania Walla). Niezbyt często oglądam ich mecze ale w miarę możliwości staram się być na bieżąco. Prócz tego jestem fanem piłki nożnej i siatkówki. Forum czytam od dwóch lat, wiele ciekawych tematów przeczytałem dzięki temu i podszkoliłem się co nieco. W końcu się zdecydowałem i oto jestem :grin:

 

pozdrawiam i życzę miłego dnia

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Nazywam się Łukasz, rocznik 86. Zawodowo pracuję w branży informatycznej. Koszykówką a w zasadzie NBA interesuje się mocno tak od 2000 roku. Pierwszym i w zasadzie jedynym ulubionym graczem był Iverson i jemu kibicowałem całą karierę, Gdzieś od 2010 i The Decision zacząłem kibicować LeBronowi (tak na przekór). Wcześniej NBA oglądałem oczywiście na TVP2, ale bez jakiejś napinki. Dopiero potem jak szły mecze na TVN to włączałem nagrywanie na magnetowidzie i odtwarzałem crossovery Iversona i się uczyłem :) Oprócz kosza interesuję się piłką nożną (kibicuję ManUtd od 96r, gram w A-klasie :)) Forum czytam od kilku lat z przerwami. Mam nadzieję, że uda mi się stać jego częścią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Olaf, rocznik 01.

NBA mocniej interesuję się od dwóch lat lecz wcześniej orientowałem się kto jest na topie. Forum czytam od roku. Moim ulubionym graczem jest LeBron, podoba mi się jego siłowy styl gry i to że w ważnych meczach o swoje "legacy" dawał radę. Mam tu na myśli g6 vs BOS i g5,6,7 vs GSW. Mimo krótkiego zainteresowania NBA odświeżyłem sobie historię ligi. Z graczy historycznych przepadam za Shaqiem a z drużyn Seattle Supersonics. W obecnej NBA kibicuję NY Knicks, wzięło się to z tego że temat Nix na forum był ciekawie prowadzony (pozdro Przemek), oczywiście biały bóg z Łotwy zrobił swoje. Oprócz tego pasjonuję się polską ekstraklasą w piłce nożnej gdzie jestem kibicem Jagiellonii.

Edytowane przez Cardioka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W obecnej NBA kibicuję NY Knicks, wzięło się to z tego że temat Nix na forum był ciekawie prowadzony (pozdro Przemek), oczywiście biały bóg z Litwy zrobił swoje. 

Mindaugas Kuzminskas?

 

A więcej Przemka masz tutaj

http://zkrainynba.com/z-kanciapy-msg/

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodeczka się też dobrze z Tobą pije.

 

Gratulowac

 

Wzajemnie :) 

 

Wiesz, sierpień tuż tuż...

 

fejm już jest, teraz pora na hajs :nevreness:

 

fejm to mało ważny aspekt bo pisze dla przyjemności, a hajs zarabiam ubrany w garnitur ubezpieczając ludzi i zapewniając im godziwą emeryturę. 

 

Ale skończy już o mnie bo w narcyzm popadnę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

NBA śledzę z przerwami od końca 90tych, pamiętam NBA na tvp2, mój rocznik 88. na ścianie do dziś wisi Shaq jeszcze w czarnym swingmanie Magic.

Kibicuje Lakers, Seattle Super Sonics, oraz poszczególnym koszykarzom, jak Gortat. Jimmy Butler, D Rose, Lebron czy Curry.

Forum śledzę od ponad roku, z wyksztalcenia jestem bra fitterem, wasze dziewczyny i matki wiedzą o co chodzi. Za błędy ortograficzne z góry przepraszam, nie zawsze mam okulary i zapominam brać witaminki z rana.

 

Serwus Młodzieży.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.