Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się wpiszę ;)

 

Mam na imię Łukasz, lat 17, jestem z Gdańska. Niektórzy mogą mnie kojarzyć z nicku Prokom, gdyż pod nim grałem w różnych ligach NBA Live...(już widzę Fartmana, Viegiego ;)). Koszem interesuję się od ponad 10 lat, kiedy to jako dziecko oglądałem mecze MJ-a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się wpiszę ;)

 

lat 17, jestem z Gdańska. interesuję się od ponad 10 lat, kiedy to jako dziecko oglądałem mecze MJ-a ;)

 

Nie chce sie dopieprzac bo witam serdecznie ale jezeli dobrze zrozumialem majac mniej niz 7 lat widziales ............przerwe Jordana w koszu kosztem golfa a potem epizod w Wizzzz czy majac 6 lat widziales koncowke jego Bulls?

 

Przyznaje ze ja tak wyrobiony koszykarsko nie jestem.... Bo majc 6 lat nie wiedzialem nie tyle co to NBA ale co to koszykowka

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się wpiszę ;)

 

lat 17, jestem z Gdańska. interesuję się od ponad 10 lat, kiedy to jako dziecko oglądałem mecze MJ-a ;)

 

Nie chce sie dopieprzac bo witam serdecznie ale jezeli dobrze zrozumialem majac mniej niz 7 lat widziales ............przerwe Jordana w koszu kosztem golfa a potem epizod w Wizzzz czy majac 6 lat widziales koncowke jego Bulls?

 

Przyznaje ze ja tak wyrobiony koszykarsko nie jestem.... Bo majc 6 lat nie wiedzialem nie tyle co to NBA ale co to koszykowka

 

;-)

Napisałem ponad 10 lat, ale ok, mogłem napisać 11 lat temu.

A widzisz, i tu Cię może zaskoczę, ale właśnie mając te 6 lat oglądałem już NBA. Matka mnie budziła o 2 czy 3 w nocy na mecze, a jak nie obejrzałem jakiegoś meczu Jordana, bo np. mama mnie nie dobudziła, to potem przez pół dnia był płacz. Do tego mam na kasatach video ponagrywane mecze z TVN, chociazby 42 pkt w MSG gdy MJ grał w jedynkach.

I druga sprawa -mając 6 lat już grałem w kosza, wiec wiedziałem co to takiego :)

 

Również witam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

siema, mam na imię Karol, mam 25 lat, koszem interesuję się już jakiś czas

 

mój numer konta to

26 1020 5226 00000 6802 0047 4130

 

pytasz się sam siebie drogi userze - ' po co mi to wiedzieć ? '

 

ano po to, żebyś wiedział gdzie wpłacić pieniądze po przegranym ze mną zakładzie, co z pewnością prędzej czy póżniej nastąpi - o ile tyko chcesz się zakładać o poważne sumy

 

userzy forum e-basket wiedzą o czym mówię, kto nie wie - wkrótce się dowie

 

buzziam &&& loVVVciam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fan ronrona. to lubie

 

jestem paweł ,pochodzę z włocławka,mieszkam w gdańsku mam 101 lat i długą brodę do kolan,lubię pić wódkę i czasami buchać. kocham wszystkim ,jestem pokojowy ,uwielbiam przyrodę i zwierzęta. lubię jeść fast foody i oglądać animal planet.

kto chciałby zostać moim przyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.