Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem, że kosz to pewnie niszowy sport ale myślałem że Andrew to tam jakiś celebryta przynajmniej jest

 

co do US Open to damski tenis stracił dla mnie sens oglądania jak odpadła po bardzo słabej grze Radwańska, a reszta kobiet tylko przebija piłkę na drugą stronę jęcząc przy tym niemiłosiernie i czekając na błąd rywalki (nic nowego nie odkryłem tak jest od zawsze), natomiast męski to się dopiero zacznie fajnie w półfinałach póki co wszyscy poza Tsongą przechodzą bez problemów

 

football australijski nie jest taki zły, mój były współlokator się nim jarał strasznie i jak widziałem z nim parę meczy to też da radę połapać się zasada - zwłaszcza jak się ogląda NFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mam próbkę za małą, ale w pracy niemal nikt nie wie kim jest Bogut. Może dlatego, że mało oglądają sportu w ogóle, raczej tenis i te tutejsze dziwactwa. Choć na boisku do kosza w towarzystwie ludków z Azji jak rzuciłem słowem Bogut, to się na mnie popatrzyli tylko dziwnie. Nie mieli pojęcia o kim mówię. Gortata też nie kojarzyli :)

 

A na US open dziś się dzieje. Kilka godzin temu Murray wyglądał jakby miał odpaść, a w tej chwili Federer nie wygląda w ogóle. 2:0 dla Berdycha i 2:1 w trzecim.

 

Ja oglądałem całkiem sporo NFL, ale football australijski jak dla mnie nie ma z nim nic wspólnego. Do rugby mu bliżej. Ale przynajmniej coś się dzieje na boisku, ciągle akcja, nie jak w NFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a witam witam.

 

teraz smażę aplikacje w GWT, najpierw dla malezyjskiej kablówki, teraz dla sony music. potem pewnie jakieś kino czy bank, gadają z różnymi klientami, ale coś na androida albo backendu więcej, bo zaczynam mieć dość GWT. no i przekonuję ekipę do agile. taka mała firemka, 50 osób w dwóch lokalizacjach, multimedia, wiele platform, etc. o i szefu browary co piątek stawia, czyli bardzo dobrze ;)

 

a rynek jako taki duuuuużo większy niż we wro. więcej cekawych ofert pracy, dużo start-upów, często z dużo ciekawszymi możliwościami niż dają koroporacje jak atlassian, amazon czy google. choć konferencji brakuje, a przynajmniej w normalnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie :D

Mam na imię Adrian mam 17 lat i postanowiłem trochę głębiej poznać NBA. Koszykówką interesuję się od niedawna aczkolwiek ogarniam dość dobrze ten sport. Interesuję się także futbolem i posiadam także trochę wiedzy na temat lig NFL i NHL. Kibicuję Chicago Bulls i moim ulubionym zawodnikiem jest Rose. Mam nadzieje ,ze znajde tu pomocna dlon i w razie problemów ktos mi chetnie pomoże. Mam pytanie czy jest miejsce w jakiejś lidze fantasy na yahoo ?? Jeden sezon grałem i jakas tam wiedze posiadam zajalem 3 miejsce.

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.