Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Parę słów o mnie:

 

Mam 25 lat i mieszkam w Gdańsku. NBA zainteresowałem się od ok 1997r i moim pierwszym klubem któremu kibicowałem było Chicago Bulls i oczywiście #23!

Drugim ulubionym zawodnikiem był Karl Malone z Utah Jazz. Z nowszych czasów podziwiałem i uwielbiałem WIELKIEGO Shaquille'a O'Neal'a. Niestety tych 3 wybitnych zawodników, których pamiętam już odwiesili swoje buty na kołek. Ostatnimi czasy postanowiłem odświeżyć przygodę z oglądaniem NBA. Po obejżeniu paru kolejek zaimponowało mi Miami Heat a zwłaszcza Dwyane Wade! Lubie zawodników którzy mają jaja! Są przebojowi pod koszem walczą i ciągną drużynę! Poza tym zawsze grywałem na pozycji SG mimo moich warunków 197cm i 120 kg ( już wiecie skąd ta miłość do Shaq'a! ;) ) grywałem na takiej właśnie pozycji!

Będę starał się tutaj w miarę regularnie i aktywnie udzielać swoimi przemyśleniami UWAGA: Nie jestem wielkim znawcą i za takiego się nie uważam!Dlatego jestem tutaj aby zarazić się tą dyscypliną do końca! Szanuję innych i cenię sobie kulturę w relacjach międzyludzkich!

 

To tyle Do zobaczenia w Topicach ;)

Edytowane przez HeatBall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !

Mam 17 lat ( lipiec i bedzie 18) i jak sie pewnie domyslacie gram w kosza . Od dawna lubilem grac ale nba nie sledzilem . Oczywiscie mialem swoich ulubionych zawodnikow jak KB czy Shaq. Od niedawna na powaznie zajaralem sie nba i mam nadzieje na tym forum zebrac duuuuzo informacji. Z racji ze na zawodach w kosza jestem rozgrywajacym to tez ta pozycje w NBA cenie najbardziej a moim ulubionym zawodnikiem jest D.Rose i jestem po prostu oszolomiony jego umiejetnosciami.

Mam nadzieje na owocna wspolprace i na to ze z wasza pomoca dowiem sie o nba wszystkiego ! Pozdrawiam Kacperro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich,

mam 16 lat a NBA zainteresowałem się w 2008 roku. Mój kuzyn pokazał mi mecz Knicks - Rockets z finałów w 1994 i byłem pod wrażeniem umiejętności Ewinga. Mój ulubiony team to New York Knicks a moi ulubieni zawodnicy z '' przeszłości '' to Patrick Ewing, LaMarcus Aldridge, i Larry Bird. W dzisiejszej NBA oprócz Knicks' ów kibicuje Portland ze względu na Aldridge oraz Indianie Pacers. W kosza gram od 2008 roku i cały czas czynie postępy na podwórku :). Mam nadzieję, że będzie mi się miło prowadziło dyskusje ze wszystkimi forumowiczami :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam forumowiczów:)

Mam już 3 dyszki na karku;) Koszykówką zainteresowałem się w momencie jak bodajże TVP2 puszczała meczyki NBA... a dawno to było;)

Moi ulubieni zawodnicy to już "emeryci": oczywiście MJ, Scotty Pippen, Jeff Hornacek, Karl Malone i pewnie kilku by się jeszcze znalazło.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czołem

wpadłem do Was bo ostatnimi czasy na nowo zacząłem się interesować NBA. Dawno temu jak miałem Canal+ jarałem się niemiłosiernie Toronto Raptors - Bosh, Ford, MoPete to była ekipa... Na uniwerku zapisałem się na koszykarski wf, więc postanowiłem odświeżyć nieco znajomość tematu. Po sesji może przejrzę forum w poszukiwaniu jakichś ustawek na kosza w wakacje (jeśli takich tematów nie macie, uważajcie to drodzy redaktorzy za pomysł do rozważenia).

 

Pozdrawiam,

Święty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich forumowiczów.

Od kilku tygodniu zaczytuje się w forum, i oto w końcu postanowiłem dołączyć do aktywnych użytkowników.

Mieszkam w Lublinie, jestem aktualnie świeżo upieczonym magistrem filozofii, co równa się bezrobociu, co zaś równa się większej ilości wolnego czasu na interesowanie się koszykówką.

We wczesnej młodości grałem w kosza i wtedy też rozpoczęła się moja przygoda z kibicowaniem, od "zawsze" darzyłem sympatią Jeziorowców (jeszcze jak grał Rick Fox i Eddie Jones - pamiętacie?).

Pozostałe sympatie wiążą mnie z Celtami i Denver Nuggets.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no siema.

 

przypałętałem się, bo przypomniało mi się, że swego czasu czytałem i coś tam skrobałem na forumie e-basket, udając, że uczę się na egzaminy na polibudę. a że w robocie nudno, na us open jakoś nic ciekawego, hoopshype zwolniło, zp1 jakby mniej aktywne, to szukałem sobie zajęcia.

 

pozdrawiam z sydney, gdzie jeszcze trwa zima, czyli dziś tylko 27 stopni. gdzie na boiskach do kosza śmigają sami azjaci, a biali wyglądają jakby dopiero co piłkę do kosza do ręki wzięli. gdzie wrocławianin szczyci się, że był na meczu nba i widział shaqa, a współpracownicy jarają się futbolem australijskim, sportem nieco mniej dziwnym niż carling. gdzie w największym barze sportowym w centrum miasta nba przy browarze ogląda dwóch białych europejczyków, a na kilkunastu ekranach są wyścigi konne. gdzie mało kto wie kto to bogut. gdzie ludzie przez kilka miesięcy ciągle nie nauczyli się wymawiać mojego imienia.

 

ave!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.