Skocz do zawartości

tough calls corner czyli wątek pamięci R.Wallace'a & J.Crawforda


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem tylko skąd ta jego miłość do Kansas City Chiefs, jak robiłem swój research na jego temat nie odkopałem nic w tym zakresie

to musiałeś zrobić naprawdę gruby research, bo mi wystarczyło wpisanie w google ''Rasheed Wallace Kansas city'' żeby wyszukało mi artykuł na ten temat. :)

 

https://www.arrowheadpride.com/2009/11/14/1157296/rasheed-wallace-explains-passion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musiałeś zrobić naprawdę gruby research, bo mi wystarczyło wpisanie w google ''Rasheed Wallace Kansas city'' żeby wyszukało mi artykuł na ten temat. :smile:

 

https://www.arrowheadpride.com/2009/11/14/1157296/rasheed-wallace-explains-passion

 

dzięki za link i niewymuszoną złośliwość

 

research był gruby, doszedłem np. do wielu nieznanych faktów z czasów UNC

 

a temat Chiefs chyba wted olałem, bo się jeszcze tak nie interesowałem NFL

 

to ciekawe, że zaczął kibicować Chiefs po przyjściu Montany, ja w sumie zacząłem kibicować Pisotns bo przyjściu Sheeda w 2004 ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheed ma intagrama tak w ogóle :smile:

 

https://www.instagram.com/iam_sheeeeeed/

 

A przy okazji jak śmieszną, jak na niego liczbę obserwujących - 3500. Kolejny przykład, że życie sportowca i blask szybko przemija, a po zakończeniu kariery wszystko się szybko kończy i zapominamy o swoich wcześniejszych bohaterach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji jak śmieszną, jak na niego liczbę obserwujących - 3500. Kolejny przykład, że życie sportowca i blask szybko przemija, a po zakończeniu kariery wszystko się szybko kończy i zapominamy o swoich wcześniejszych bohaterach.

 

Sheed akurat ma grono hardkorowych  fanów, poza tym w Area 21 bywa więc aż tak zapomniany to nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021700586&GameEventID=126&Season=2017-18&title=Johnson%201%27%20Driving%20Dunk%20%282%20PTS%29&sct=plot

 

Wrzucam tutaj bo NBA rzadko gwiżdże kroki no ale tu ten wjazd jak dla mnie to przeginka i równie dobrze można pozwolić na wszystko

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z tematu o rakietach:    

Poziom tłamszenia Paula przez Hardena wzniesiony na nowy poziom. Tym razem James posłużył się swoją mamą, którą siedziała przy boisku i w ostatnich sekundach zsabotowala Chrisa by przybił z nią high five i kosztowało go to stratę. I te 6 strat Hardena przy 2 Paula nie wygląda źle.
 

 

 

 

sedzia tak sie zdziwil ze dobra sekunde odczekal zanim zagwizdal

 

brawo Chris Paul

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak George skrytykowal sędziów to myślałem że po prostu szukają dziury w całym Ale widziałem w tym tygodniu 3 całe mecze Thunder i na prawdę sędziowanie to jest komedia może tylko Westbrookowi w miarę ok sedziuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw kolejny ciekawy watek poruszony - choc bez jakiejkolwiek dluzszej dyskusji czy analizy - przez JVG podczas meczu Rockets Celtics, mianowicie faule po bloku, jak blokujacy gosc spada / wpada / ma kontakt z blokowanym. Czasem sie gwizdze, czasem mimo mocnego bardzo kontaktu sie nie gwizdze. Ciekawa sprawa, bo chyba nie ma za bardzo jasnych regul w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wytłumaczy sensownie końcówkę meczu Lakers - Magic?

 

Dobrze, by to nie był fan Lakers.

The play was reviewed at the NBA’s officiating center in Secaucus, N.J., and a replay official there determined a jump ball had to occur, Spooner told a pool reporter after the game.

“The rule is 13E-9-2, and anytime there is either an inadvertent whistle and/or a horn when the ball is in the air, there's no possession and we go center circle, jump ball,” Spooner said.

 

Ten przepis jest totalnie bez sensu. Niech go szybko zmienią, zanim dojdzie do podobnej sytuacji w meczu, w którym będzie jakakolwiek stawka. Swoją drogą to Ball ewidentnie trzymał w tej akcji Gordona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do meczu Lakers-Magic to oficjalny raport mówi, że sędziowie się jednak pomylili i nie powinno być rzutu sędziowskiego, tylko Magic powinni powtarzać akcję. Czyli wychodzi, że głupiego przepisu nie ma, ale za to ujawniła się niekompetencja sędziów i tej całej centralnej "powtórkowni", bo to podobno tam tak zadecydowano.

 

Oczywiście Magic nie będą składać protestu, bo i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dobrze że chociaż jakieś konsekwencje koleś poniesie, nawiasem można powiedzieć że po tym co Westbrick pokazuje w tej serii można zrozumieć ten "przyruch" Adamsa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/W8rKGqvLu5o?t=9m10s

 

ta próba faulu na Durancie po wznowieniu  to jedna z głupszych sytuacji jaką ostatni widziałem. Pelikany faulujo, sędzia już chce iść do szatni i do baru na jednego więc nie gwiżdże, Rondo postanawia się przypi*****ić, MLG Highlights wpierdala tablicę ze statsami na cały ekran i nie możemy tego zobaczyć. Tragikomedia, triple faceplam, śmieszny mem z kotem.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.