Skocz do zawartości

Fantasy na NBA.com


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Fałszywy alarm. Do trzech razy sztuka. Za trzecim razem, wszedłem i... Jestem! 8)

 

Pare pytań:

 

- I co z ta ligą? Cały czas jest rottissierre? Zmieniamy na Points Only czy nie? (jeśli nie to propozycja nowej ligi w systemie points nadal aktualna)

- Komisarza chyba jeszcze nie ma.

- Jutro draft :?: Będzie ktoś wogóle bo coś tu cicho :)

- Narazie jest 5 drużyn więc trochę mało... dochodzi jeszcze ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli draft jest o 21.30 naszego czasu to ja jestem. Nikt tego jeszcze nie sprecyzował. Pytanie, kto zarządza tą ligą? Michalik, odpowiesz?

 

Nie rozumiem w ogóle akcji z tym komisarzem - skoro jest komisarzem to powinien tam być od początku, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno. Niech się dopisują i liczą na wybór automatu albo "urlop na żadanie" ;)

 

Rozumiem, że dzisiaj o 21.30 się spotykamy w okienku? Michalik sprecyzuj w końcu jak z tym czasem, bo nie wiem czy browca jakiego kupować :) Nie rozróżniam tych cetów i innych etów...

 

A co do formuły rozgrywek:

- ja mogę grzmocić w h2h - nie ma problemu - wpadnie nam jeszcze PO i to dla każdego a nie tylko dla najlepszych w lidze. Tobie Links się nie dziwię - faktycznie wyników w h2h nie masz...,

- jeśli ma być points only to warto w końcu doprecyzować system punktowania - punkt za każdą kategorię to troszkę chyba nie bardzo - w ten sposób bierzemy tylko scorerów i po rybach (inne kategorie są mniej istotne). Gdyby udało się zaaplikować system z lig e-nba to byłoby słodko (tu premiowane są rzadkie kategorie).

 

Ludzie określajcie się ekspresowo, żeby cokolwiek do wieczora ustalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie Links się nie dziwię - faktycznie wyników w h2h nie masz...,

Wypraszam sobie :) W sznurowadle rzeczywiście mi nie idzie (ostatnie miejsce? :roll: ). Draft mi nie wyszedł... może w Points ten skład był by nie najgorszy ale w H2H jest beznadziejny. Busty + kontuzje i lipa... juz przez to rzadko zmieniam skład. ALE... występuje w jeszcze jednej lidze H2H (na grono.net) i jak narazię prowadzę :) Mam tak mocny skład że spokojnie do PO utrzymam pierwsze miejsce (no chyba że kontuzje do mnie zapukają).

 

A z tym draftem niezła żenada. :?

Mamy jeszcze 2 godz (ew. można przesunąć o godz/dwie). Może jeszcze nie wszystko stracone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.