Skocz do zawartości

[2027-2028] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Ok spokok tylko nie rozumiem w tym momencie jednego  przy tej ofercie

Los Angeles Clippers $14 801 014
 

1 Tracy McGrady  10 500 000  2 lata 
2 Jermaine Oneal (BR)13 500 000 6 lat 
3 John Stockton mim

 

JO dostał max na start  po ofercie Tracego powinno mi zosta 4mln do wykorzystania. To wykorzystać je mogę tylko i wyłącznie na niego. Perrego mógł by podpisać tylko jeśli był by powyżej Oneal? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spokok tylko nie rozumiem w tym momencie jednego przy tej ofercie

Los Angeles Clippers $14 801 014

1 Tracy McGrady 10 500 000 2 lata

2 Jermaine Oneal (BR)13 500 000 6 lat

3 John Stockton mim

JO dostał max na start po ofercie Tracego powinno mi zosta 4mln do wykorzystania. To wykorzystać je mogę tylko i wyłącznie na niego. Perrego mógł by podpisać tylko jeśli był by powyżej Oneal?

Masz 14 mln. Pierwsza jest oferta dla TMaca, TMac przyjeżdża w piątek i podpisuję kontrakt. Zostaje Ci 4 mln, druga oferta jest dla ONeala, O'Neal przyjeżdża w sobotę i podpisuję kontrakt za 13 mln i wtedy już nie ma tych wolnych 4 mln bo w salary masz już kontrakt ONeala. Gdyby oferta dla Jonesa była przed ofertą dla ONeala byłoby ok, bo miałbyś wtedy jeszcze 4 mln do wykorzystania ponieważ Jermaine jeszcze wtedy by z Tobą kontraktu nie podpisał.

 

Nie wiem czy to dobrze wyjaśniłem, bo nie jestem najlepszy w tłumaczeniu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie by się upewnić (1st mój ofseason z kasą do wydania w salary): najlepiej wykorzystać ile się da na zwykłe kontrakty (np mając 11kk z groszem dać 11kk w zwykłych ofertach, byleby suma nie przekroczyła dostępnego salary cap), a następnie można dowalić BR o dowolnej wielkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie by się upewnić (1st mój ofseason z kasą do wydania w salary): najlepiej wykorzystać ile się da na zwykłe kontrakty (np mając 11kk z groszem dać 11kk w zwykłych ofertach, byleby suma nie przekroczyła dostępnego salary cap), a następnie można dowalić BR o dowolnej wielkości?

Zgadza się, musisz tylko uważać aby nie przekroczyć luxa.

 

A jeżeli jest duże zainteresowanie zawodnikiem do którego masz BR i musisz składać mu ofertę mając jeszcze kasę do wykorzystania to jako pierwszą wpisujesz ofertę zwykłą i dopiero w następnej kolejności ofertę z BR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to proszę o przeczytanie pierwszego posta. Tam jest wszystko ładnie wyjaśnione. A po tym jakie dostaje PM i co się dzieje z bidowaniem to widać, że większość jednak tego nie przeczytała. Oczywiście to, że jeśli ktoś czegoś nie wie i do mnie pisze to bardzo dobrze, jest szansa że mu wytłumaczę i nie popełni błędu (od tego jestem;)) ale na większość pytań odpowiedzi są w pierwszym poście. A naprawdę to nie jest książka do przeczytania tylko trochę dłuższy post. Wystarczy przeczytać raz czy dwa i wszystko już się wie, a jeśli coś jest tam niejasne to wtedy można pisać do któregoś z komiszow PM.

Najważniejsze, żebyście wszystkiego dowiedzieli się przed etapem FA, bo później w temacie robi się burdel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jeżeli przyczyniłem się do burdla to trochę z pośpiechu (zacząłem ogarniać FAsów o 20:50 mniej więcej) i sorki za to.

Żeby nie było - pierwszy post czytałem, ale jednak przełożenie to na ofertę to osobna sprawa. Przynajmniej ja tak mam. Może też dlatego, że te realia ofertowe dopiero poznaję, a wcześniej niezbyt (czytaj wcale) się do tego przykładałem.

Ogólnie dzięki za wyjaśnienia w tym topicu - ten post SlaKB z 21:54 tłumaczący jak krowie na rowie trafił w sedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Ciebie to problemu nie było, jedynie ta edycja niepotrzebna. :) Niestety od juz w sumie dosyć długiego czasu posty na forum się łączą co w naszym FA trochę przeszkadza, ale nie musisz robić edycji w takich przypadkach. Oprócz tego Twoje oferty były legalne więc git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twitterze już się śmieją z GMa Magic, że wolał oglądać film niż się spotkać z Millerem i zaproponować mu godziwe pieniądze :D

no w tym momencie licze, ze:

 

- Miller sie wstrzyma z podpisem w tej rundzie

- Miller pojdzie do Nets a zadna z moich propozycji nie przejdzie (bede mial wtedy 10 baniek na przehulanie)

 

w innym wypadku chyba bede w dupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.