Skocz do zawartości

[2027-2028] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

SlaKB to o tych cyferkach dziś rano to był żart, nie sugeruje, że jest słaby. Jest 5-7 ciekawych grajków i spora grupa ktora moze okaze strzalem z wyboru powyzej 10 picku.

 

Moje narzekanie wynikało z tego, że miałem 3-4 graczy z których nie wiedziałem kogo wybrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale to jednak jest Wade. Jest niewiele słabszy od LBJ. Poza tym zawsze można dokonać jakiejś wymiany albo grac Wade-Smith-Scott / Davis-Wade-Richardson. Ale przynajmniej tobie będzie ładnie chulac. Johnson-Wade-Drexler ładnie wygląda.

 

Generalnie pojawiają się w drafcie graczy, których należy brać nawet jak ma się na danej pozycji all stara. Niemniej Wade wg mnie nie odpowiada tej definicji (oczywiście mogę się mylić i żałować za 2 campy wyboru Bosha zamiast Wade).

Wade-Smith-Scott może wyglądałoby efektownie ale ze względu na kozłowanie Wade z każdą lepszą obroną byłoby słabo, dlatego też wolałem Bosha z jego dobrym Post D i slabsza zbiorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet nie chodziło o konieczne ustawianie go na pozycji pg tylko bardziej o to ze jeżeli PS nie chcą handlować scottem czy smithem (by wyciągnąć kozaka na pg/pf/c) to można spróbować ustawić ich razem. W zeszłym Smith startowal na pg wiec miało to prawo bytu. Bosh jest fajny ale jak jest do wzięcia mlodzik z takimi umiejetnosciami (w tym przypadku Wade), który ma niewiele do poprawy i bardzo prawdopodobne jest to ze będzie kozakiem, to ja bym sie nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli All-Star i All-Def player :tongue:

 

No cóż All-Starami byli też m .in. Chris Kaman, Tyrone Hill czy tam Jameer Nelson ;)

 

Tak czy siak mam poważne obawy czy osiągną 1/2  tego co ich IRL odpowiednicy: Ashton będzie miał problem z przekroczeniem 11-12ppg, a Kirk jest wolny i....nawet nie ma dobrej obrony :frog:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż All-Starami byli też m .in. Chris Kaman, Tyrone Hill czy tam Jameer Nelson ;)

 

Tak czy siak mam poważne obawy czy osiągną 1/2 tego co ich IRL odpowiednicy: Ashton będzie miał problem z przekroczeniem 11-12ppg, a Kirk jest wolny i....nawet nie ma dobrej obrony :frog:

A dlaczego Korver miałby przekraczać 11-12 ppg skoro w całej karierze udało mu się to raz, a w karierze średnio ma 10ppg? Nie rozumiem.. z gościa który w NBA był przeciętniakiem z dobrą trójką mam zrobić rozpierdalacza na 20ppg?

 

Hinrich przy dobrych campach będzie dobrym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Korver miałby przekraczać 11-12 ppg skoro w całej karierze udało mu się to raz, a w karierze średnio ma 10ppg? Nie rozumiem.. z gościa który w NBA był przeciętniakiem z dobrą trójką mam zrobić rozpierdalacza na 20ppg?

 

Hinrich przy dobrych campach będzie dobrym obrońcą.

 

Rozumiem czemu nie zrobiłeś z niego IRL Peji, nie rozumiem czemu poszedł z 5 :tongue:

( poza tym prawie zawsze jak był starterem to robił te 11ppg lub więcej :P )

 

@KK - myślę, że będzie lepszym ofensywnym graczem niż defensywnym ;)

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem czemu nie zrobiłeś z niego IRL Peji, nie rozumiem czemu poszedł z 5 :tongue:

( poza tym prawie zawsze jak był starterem to robił te 11ppg lub więcej :P )

 

@KK - myślę, że będzie lepszym ofensywnym graczem niż defensywnym ;)

'Lub więcej' to jest 2x12ppg i 1x14 ppg. No rzeczywiście, ofensywne monstrum.

Poza tym imo to jak teraz dostanie S5 to będzie to 10 ppg robił, a ma przecież jeszcze campy. Nie mogę dawać do draftu już gotowych grajków.

 

Hinrich w obronie też nie będzie zły. Allstarem może nie będzie, ale to materiał na solidnego startera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz zapierać się rękomi i nogami że nie zjebałeś, bo nawet nie o to mi chodzi, co próbuję przekazać od samego początku :D

 

Dla mnie jest to gość który nie powinien pójść w loterii i ot co :P

Ja się nie zapieram, po prostu pisze co sądzę o tym zawodniku.

 

Poza tym chyba też zauważyliście, bo to już 3 draft tworzony przeze mnie, że teraz nie będzie aż tak dobrych draftow jak wcześniej. Wynika to zarówno z tego, że teraz biorę tylko jeden draft z rl, a nie tak jak wcześniej dwa oraz nie chcę, żeby rookie trzęsli ligą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wade jeszcze - on jest SG i z tego względu nie ma jakiegoś zajebistego handlingu, a w przypadku jego rzutu za 3 to jest podobna sytuacja jak z Grantem Hillem (tylko on miał jeszcze słabszy rzut niż Wade) czyli bez rzutu będzie bardzo dobry, ale jeśli rozwinie rzut to może być jednym z najlepszych w lidze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.