Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2017/18


shadowy86

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o tym mówię. Przy takiej grze to Clippers powinni ograć Rockets, aż miło. Capela i Nene to wafle. Marc robił co chciał, Branda Wright wyglądał nawet okej.  Nie było Cp3 więc wynik pewnie też trochę wypaczony, ale cieszy postawa miśków. Atak to wiadomo, tak jak piszesz, ale intensywność w obronie została. Fajna ekipa idąca pod prąd i przeciw wszystkiemu.

 

 

Tak o Jamesa

Chyba właśnie popłynęli z prądem w okolice 15 picku. 

Ja go wymienie w top-10 pg. Luzno. Mike i Marc od jakiegos czasu (2-3 lata) praktycznie sami ciagna ten wozek. To, ze 100-letni Vince byl w zeszlych PO 3cim graczem jesli chodzi o mpg mowi sporo (a i tak urwali 2 mecze Spurs!).

All time? Takie niewinne nawiązanie do Twojej dyskusji dotyczącej Robinsona :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zale sa juz publiczne czy mi sie tylko wydaje? 

 

He said being in competitive situations, such as the fourth quarter, is what fuels him. Not being there is part of the frustration.

"If I'm not on the floor, then I'm not valued," Gasol said. "I'm sure [the coaching staff] knew that would hurt me the most."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zale sa juz publiczne czy mi sie tylko wydaje?

He said being in competitive situations, such as the fourth quarter, is what fuels him. Not being there is part of the frustration.

"If I'm not on the floor, then I'm not valued," Gasol said. "I'm sure [the coaching staff] knew that would hurt me the most."

Nie wydaje Ci się. Transfer się szykuje pewnie bo Gasol od dłuższego czasu lekko naciska że pograł by jeszcze o coś niż tylko I round PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serio jest ktoś myślący, że zwolnienie ma związek z Gasolem?

 

Givony ;)

 

 

Word out of Memphis this past summer already was Marc Gasol and Coach Fizdale were on very poor terms after some confrontations in practice. Seemed inevitable they'd have to pick between one or the other eventually. This isn't some recent thing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z oficjalnego kontra Grizzlies na Twitterze. Bickerstaff tymczasowym trenerem Memphis.

 

Grizzlies announce that David Fizdale has been relieved of his head coaching duties.Grizzlies associate head coach JB Bickerstaff will take over as interim head coach.
Jak myślicie, jak długo Grizzlies zajmie szukanie nowego trenera i macie jakieś propozycje kto mógłby to być? Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z oficjalnego kontra Grizzlies na Twitterze. Bickerstaff tymczasowym trenerem Memphis.

 

Jak myślicie, jak długo Grizzlies zajmie szukanie nowego trenera i macie jakieś propozycje kto mógłby to być?

 

 

Clippersi zaraz Doca wywalą, więc pewnie zaaplikuje. Albo Derek Fisher lub Blatt też mogli by spróbować ;).

 

Przy okazji, znalazłem coś ciekawego. Trochę się nie zgadzam, bo Stevensa mam wyżej niż Kerra. Donovan 14? Really? Doc 19 :D. Rofl. Atkinson zdecydowanie za nisko.

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/19024161/coach-ratings-1-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.