Skocz do zawartości

Dobre buty do 270zł


quba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, poszukuję dobrych butów do kosza w cenie do 270zł. Jestem raczej zielony w temacie i są to moje pierwsze buty do kosza, stąd zwracam się do was po pomoc.

Zależy mi przede wszystkim na dobrej przyczepności do podłoża oraz wytrzymałości, jako iż gram od 2 do 5 razy w tygodniu, często na zewnątrz. Ponadto wolałbym raczej midy lub ewentualnie niskie, niż wysokie.

Czytając fora, przeglądając recenzje i sklepy, moją uwagę przykuły Nike Kyrie 3. Co o nich sądzicie i czy znajdę w tym zakresie cenowym coś lepszego (lepiej spełniającego moje wymagania) bądź ewentualnie równie odpowiedniego w mniejszej kwocie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja osobiscie w lowach na parkiet nigdy bym nie wyszedł wiec nic takiego nie polecę.

W tym sezonie juz jest kilka ofiar mody na niskie buty wśród zawodników NBA ;-(

Schroder jest tego doskonałym przykładem, a należy pamiętać, że oni mają mocno otejpowane stawy!

Witam, tak jak w temacie, poszukuję dobrych butów do kosza w cenie do 270zł. Jestem raczej zielony w temacie i są to moje pierwsze buty do kosza, stąd zwracam się do was po pomoc.

Zależy mi przede wszystkim na dobrej przyczepności do podłoża oraz wytrzymałości, jako iż gram od 2 do 5 razy w tygodniu, często na zewnątrz. Ponadto wolałbym raczej midy lub ewentualnie niskie, niż wysokie.

Czytając fora, przeglądając recenzje i sklepy, moją uwagę przykuły Nike Kyrie 3. Co o nich sądzicie i czy znajdę w tym zakresie cenowym coś lepszego (lepiej spełniającego moje wymagania) bądź ewentualnie równie odpowiedniego w mniejszej kwocie? 

 

Pytasz o buty do 270 zł, a potem wskazujesz  Nike Kyrie 3???

Przy okazji, dużo osób nażeka na słabą wytrzymałość "bierznika" w całej serii Kyrie, bo są mega przyczepne na sali, ale się szybko zużywają, a jeśli grasz na zewnątrz no to tym bardziej ;-(

W niski cenach możesz szukać raczej starszych modeli - całkiem do polecenia są np Hyperfusy, choć osobiście grałem w następnym modelu

https://basketzone.pl/product.1396.nike.zoom.hyperfuse.2012.game.royal.university.gold.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.