Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli sezon 17/18 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

I takie Jazz lubię - 3 kwarta wyszli ospali bez energii grali jak potłuczeni

 

W 4 wyszli na agresji - jeszcze jakby Ekpe nie gwizdneli faulu przy czystym bloku na Lou to już w ogóle miodzio

 

Ekpe Udoh jest niewiarygodny. Jego blok na Blejku . Szkoda tylko że starterzy grają poza Rubio bez jaj . Pewnie to przegrają i tak bo strata za duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ławka Wolves to jednak żart - Dżamal-Sramal

 

no i Stanley dziś 4/5 póki co, więc jeszcze za wcześnie żeby go skreślać zwłaszcza przy D jaką gra


 

P.S - cheerleaderki Hornets b.spoko!

 

no Hornets mają imo najlepsze w lidze - Jordan pewnie sam wybiera zwyrol jeden

 

Lakergirls czy laski z Heat się do nich nie umywają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek jamal gral wczoraj duze minuty,ma prawo byc zmeczonym; w ogole sota wyglada fizycznie slabiej od nas...

 

...dobrze,ze henryk wrocil do rotacji. svg to retard,juz oficjalnie. na wczorajszym (?) briefiengu mowil,ze ellenson wygladal na najbardziej 'consistent' w okresie przygotowawczym,co wiecej,zagral naprawde dobre spotkanie na otwarcie sezonu,po czym...'nie wpuscilem go na parkiet w 3. kolejnych meczach,wlasciwie sam nie wiem czemu'. no debil,wroc...typowy 'demokrata' ;)...to teraz czekam na wieksze minuty od gallo. facet jest naprawde uzyteczny. gra zdyscyplinowany taktycznie basket,i ma swietny rzut dystansowy! [sie jeszcze okaze,ze te 21 baniek za 3. lata dla niego,to jest calkiem zgrabna umowa]...

 

dobrze,ze stanley zostal w s5. dzis gra bardzo solidnie po obu stronach parkietu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale spina w Oakland

 

Wizz mają dzień w którym wyglądają jak contender pod każdym względem

 

oni tak wygladaja bardzo czesto, tylko ze bardziej ich s5, potem wchodzi lawka i plakac sie chce...

 

co do spiny to tutaj tez mozna napisac to samo, na wiekszosci spotkan Wiz jest taka dosyc gesta atmosfera bo oni zawsze tak dosyc twardo probuja grac i intensywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni tak wygladaja bardzo czesto, tylko ze bardziej ich s5, potem wchodzi lawka i plakac sie chce...

 

co do spiny to tutaj tez mozna napisac to samo, na wiekszosci spotkan Wiz jest taka dosyc gesta atmosfera bo oni zawsze tak dosyc twardo probuja grac i intensywnie

nie wiem jak często, bo w tym rs jeszcze tak nie grali, ławka to jest niebo a Ziemia z porównaniem z tamtym sezonem, jeszcze tego nie widać, ale na pewno będzie dawać spory impact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie mają całkiem przyzwoitą ławkę. Szykuje się jedynka na Wschodzie

 

 

nie wiem jak często, bo w tym rs jeszcze tak nie grali, ławka to jest niebo a Ziemia z porównaniem z tamtym sezonem, jeszcze tego nie widać, ale na pewno będzie dawać spory impact

 

powiecie mi co tam jest takiego dobrego??

bo serio nie kumam tego gadania ze ich lawka jest lepsza

nie jest

tam gra tylko Meeks, ale to w zasadzie ta sama rola co Bojan, wiec jak dla mnie to zadnej roznicy nie ma

1 gosc ktory cos robi a dalej smutek i rozpacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.