Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli sezon 17/18 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Twój wpis jest bez historii. Te finały miały kilka histori. G1 Jamesa, G2   rekord Curry, G3 Duranta no i b2b Warriors i u cementowanie dynastii Warriors.

Bieda historie będące znakiem obecnych ofensywnych czasów.

 

Dla mnie finały do zapomnienia, chyba jedne z słabszych w historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Twój wpis jest bez historii. Te finały miały kilka histori. G1 Jamesa, G2   rekord Curry, G3 Duranta no i b2b Warriors i u cementowanie dynastii Warriors.

 

 

dokładnie, całkiem niezłe były te finały jak na sweep, serio mówię, bez ironii

sporo ciekawsze niż np takie 4:2 w 96 czy 2000 czy 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, całkiem niezłe były te finały jak na sweep, serio mówię, bez ironii

sporo ciekawsze niż np takie 4:2 w 96 czy 2000 czy 2001

Biorąc pod uwagę, że podajesz przykłady z lat tak dawnych, że ja(a podejrzewam, że i spora część innych użytkownków) może już przestałem mówić na chleb bep i opanowałem tak podstawowe czynności jak tabliczka mnożenia, jazda na rowerze i obsługa toalety, to jednak wciąż myślałem, że dzieci się biorą, ponieważ rodzice się bardzo mocną kochają.

 

Btw coś widziałem z finałów 00 i łabędzi śpiew Millera był na pewno ciekawszy niż to. Bardziej bym strzelał 02 i 03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No Panowie drugi dzień pre-season.

 

Kto spragniony prawdziwej koszykówki ogląda?

 

Oglądam Heat - Spurs. Zdrowy Hassan wygląda świetnie, Alonzo jeszcze pożałuje swoich słów, że chciał go puścić za choinkę zapachową i używaną oponę do stara.

 

Pels piątką Payton - Holiday - Moore - Randle - Davis. Mirotic kontuzjowany. Ale Payton jako pierwszy ball handler w Pels to niemal na pewno ustawienie też pod początek RS. Spacing wygrał z obroną, więc Moore wyjdzie w piątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie kto jest spragniony prawdziwej koszukówki to poczeka do pocz regulara, a co bardziej ortodoksyjni powiedza nawet że do początku PO ["when I hear about PO my nipples get hard"]. my point is: nie traktujmy preseason jako prawdziwej koszykowki.

lepszy rydz nic nic

 

Preseason traktuje jako rozgrzewkę, nie każdy ja lubi robić, nie każdy chce ale warto

Juz dla samego zobaczenia lebrona w najgorszej organizacji świata warto obejrzeć choć kawałek

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.