Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Srogie nazwiska chodzą po rynku. Do wczoraj nie wiedziałem kim jest Spencer Dinwiddie. Szkoda Buła, że się nie przyjął w Twojej ekipie. Miło widzieć Lu Williamsa. Wobec kontuzji Teo nawet rozważałem jego wybranie, ale: 1) ma 3 mecze w tym gameweeku, 2) w rosterze jest synek. Aminu zapewne się zaraz połamie albo zrobi stat sheet na "goose eggs" - tak było, gdy go wybierałem w zeszłym sezonie.

 

Fajnie, że cwebb skusił się na Tobiasa - to c***, nie gracz; gość, którego unikasz jak diabeł święconej wody - w zasadzie tylko PTS i kilka trójek, zero "małych" statsów. Sezon zacząl zakakujaco dobrze, ale rok temu mnie też skurwiel oszukał i dałem się na niego nabrać. Oby cwebb miał podobnie (w tym gameweeku rzecz jasna, źle mu nie życzę co do zasady; tylko gdy gra przeciwko mnie).Z kolei DeMarre Caroll jest spoko - co prawda u tego pizdowatego trenera nie wiadomo ile minut zagra, ale cztery mecze w gameweeku to ważny argument. No i Carroll w przeciwieństwie do Tobiasa może robić te "małe" statsy (oby nie w tym gameweeku, oczywiście).

Porównując zeszłotygodniowe matchupy zapowiada się fajna walka z cwebbem. Nie wiem tylko jak możliwe jest to, że bym z nim wygrał FG% porównując dokonania z last week? Wydawało mi się, że większych kaleczniaków niż moi nie da się znaleźc. Gratulacje, nawet szczere :smile:

 

PS. Ile waivera dajecie na Gortata?

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.