Skocz do zawartości

FB#2 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

No to panowie do jutra wieczorem. Czas robić ostatnie korety na liście draftowej i się pakować do pracy. Niestety na moim roro passanger ferry internet jest tylko w porcie. (Od rana do poludnia). Do grania wystarczy ale do draftowania nie. Super ze się udało. Szczegolne dzięki dla Ronniego i bułka. Dla reszty tez ze znaleźli tak szybko czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spoźniłem ale komp nie dał dupy w 3 pierwszych rd i poszli fajni gracze do mnie.. harden, Paul, butler to spoko trzon myśle...

 

W dalszych rundach jedynie H.Barnesa skroili mi pick czy dwa prZed moim a tak szło raczej Zgodnie z planem..

PS. Jednego z mych sf/pf/c zamieniłbym chętnie na PG. Jak coś to pisać... Covington najchętniej bym wydał ale reszta również do wyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (7) Stephen Curry PG,SG 2. (14) Rudy Gobert C 3. (27) Gordon Hayward SG,SF 4. (34) C.J. McCollum PG,SG 5. (47) D'Angelo Russell PG,SG 6. (54) Nikola Vucevic PF,C 7. (67) Andrew Wiggins SG,SF 8. (74) Danilo Gallinari SF,PF 9. (87) Enes Kanter C 10. (94) Reggie Jackson PG,SG 11. (107) Willy Hernangomez C 12. (114) Steven Adams C

 

Jestem względnie zadowolony z tego co się udało wybrać z pickiem nr 7. Poleciałem raczej bezpiecznie, na pierwsze wybory nie miałem zbytnio pomysłu bo liczyłem, że kto inny mi się ostanie, ale Curry z #1 poszedł bo to PG/SG i raczej w superteamie powinien być efektywny. Pewnie będę żałował pominięcia KATa, ale na tamten moment poleciałem 'safe'. Potem myślałem nad Hassanem i CP3, ale skończyłem z Gobim, który jest raczej na fali wznoszącej i jeszcze może tych FP nadrobić, szczególnie jeśli Ricky bedzie żył.  Z #3 się podkurwiłem, bo sprzed nosa mi podjebano DeRozana, chciałem SF więc wziałem Haya, mam tylko nadzieję, że mimo ciasnej rotacji C's fakt że będzie grał z Horfordem, Kyrie'm nie spierdoli mu cyferek, a może podniesie ciut efektywnosc. W 4 rundzie CJ Mccollum wydaje się niezłym wyborem, znowu gość, który może grać guarda, młody, na fali wznoszącej - wydaje się, że niezły wybór. Brałbym Love'a, ale wolę kilka fppg mniej , ale 80 rozegranych gier niż 50. W kolejnej rundzie taki ćwierć steal - Russell - my man. W BKN powinien być niekwestionowaną gwiazdą i liczę, że te 50fp będzie nakurwiał. Były niby lepsze typy, jak Jrue, czy Rubio, ale obaj wiecznie połamani. Potem ostał mi się Vucek, który uważam na tamtą runde był bardzo spoko typem. Następnie Wiggins over Dwight - moja szansa na extra fp, jeśli Andrew w koncu zdecyduje się wypalić, będzie przy Jimmym miał duzo latwiejszą robotę. Potem Gallinari... nie miałem innego typu, a że SF to się przyda. Starting role w Clippersach powinno dać kilka fpków dopóki się nie połamie , w kolejnej rundzie podjebano mi Hooda i Noela, także wziąłem sobie Kantera, do którego dobrałem Hernangomeza - któryś z nich powininen nakurwiac.

 

Jak zdrowie dopisze to myślę, że minimum środek tabeli, a biorąc pod uwagę ilu nakurwiaczy się połączyło u nie będzie juz trzepac 100fppg (pozdro Russell) to myślę, że przy dobrych wiatrach uda się powalczyć o awans. 

Pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Round 1

1. Russell Westbrook (OKC - PG) Antonio Team

2. Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF) Nocne Marki

3. Kevin Durant (GS - SF,PF) Ian's Great ...

4. James Harden (Hou - PG,SG) Sons of Anarchy

5. Anthony Davis (NO - PF,C) Mar's Team

6. Kawhi Leonard (SA - SG,SF) HIT

7. Stephen Curry (GS - PG,SG) Chorwackie S...

8. Karl-Anthony Towns (Min - C) Strażnicy L...

9. LeBron James (Cle - SF,PF) Rafal's Team

10. John Wall (Was - PG) Phi Slama Jama

 

Round 2
1. Damian Lillard (Por - PG) Phi Slama Jama
2. DeMarcus Cousins (NO - PF,C) Rafal's Team
3. Nikola Jokic (Den - PF,C) Strażnicy L...
4. Rudy Gobert (Uta - C) Chorwackie S...
5. Hassan Whiteside (Mia - C) HIT
6. Kyrie Irving (Bos - PG,SG) Mar's Team
7. Chris Paul (Hou - PG) Sons of Anarchy
8. Draymond Green (GS - SF,PF) Ian's Great ...
9. Kristaps Porzingis (NY - PF,C) Nocne Marki
10. Paul George (OKC - SF,PF) Antonio Team
 
Round 3
1. Paul Millsap (Den - PF,C) Antonio Team
2. Blake Griffin (LAC - PF,C) Nocne Marki
3. Andre Drummond (Det - PF,C) Ian's Great ...
4. Jimmy Butler (Min - SG,SF) Sons of Anarchy
5. Kyle Lowry (Tor - PG) Mar's Team
6. DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) HIT
7. Gordon Hayward (Bos - SG,SF) Chorwackie S...
8. Kemba Walker (Cha - PG) Strażnicy L...
9. DeAndre Jordan (LAC - C) Rafal's Team
10. Myles Turner (Ind - PF,C) Phi Slama Jama
 
Round 4
1. Marc Gasol (Mem - C) Phi Slama Jama
2. Eric Bledsoe (Pho - PG,SG) Rafal's Team
3. Mike Conley (Mem - PG) Strażnicy L...
4. C.J. McCollum (Por - PG,SG) Chorwackie S...
5. Kevin Love (Cle - PF,C) HIT
6. Jusuf Nurkic (Por - C) Mar's Team
7. Bradley Beal (Was - SG) Sons of Anarchy
8. Goran Dragic (Mia - PG,SG) Ian's Great ...
9. Dennis Schroder (Atl - PG) Nocne Marki
10. Klay Thompson (GS - SG,SF) Antonio Team
 
Round 5
1. Dennis Smith Jr. (Dal - PG) Antonio Team
2. Al Horford (Bos - PF,C) Nocne Marki
3. Otto Porter (Was - SF) Ian's Great ...
4. LaMarcus Aldridge (SA - PF,C) Sons of Anarchy
5. Ben Simmons (Phi - SF,PF) Mar's Team
6. Joel Embiid (Phi - PF,C) HIT
7. D'Angelo Russell (Bkn - PG,SG) Chorwackie S...
8. Isaiah Thomas (Cle - PG) Strażnicy L...
9. Nicolas Batum (Cha - SG,SF) Rafal's Team
10. Brook Lopez (LAL - C) Phi Slama Jama
 
Round 6
1. Aaron Gordon (Orl - SF,PF) Phi Slama Jama
2. Khris Middleton (Mil - SG,SF) Rafal's Team
3. Ricky Rubio (Uta - PG) Strażnicy L...
4. Nikola Vucevic (Orl - PF,C) Chorwackie S...
5. Jrue Holiday (NO - PG) HIT
6. Jeff Teague (Min - PG) Mar's Team
7. Victor Oladipo (Ind - PG,SG) Sons of Anarchy
8. Lonzo Ball (LAL - PG) Ian's Great ...
9. Devin Booker (Pho - SG) Nocne Marki
10. Markelle Fultz (Phi - PG) Antonio Team
 
Round 7
1. Marcin Gortat (Was - C) Antonio Team
2. Harrison Barnes (Dal - SF,PF) Nocne Marki
3. Elfrid Payton (Orl - PG) Ian's Great ...
4. Serge Ibaka (Tor - PF,C) Sons of Anarchy
5. Carmelo Anthony (OKC - SF,PF) Mar's Team
6. George Hill (Sac - PG,SG) HIT
7. Andrew Wiggins (Min - SG,SF) Chorwackie S...
8. Tobias Harris (Det - SF,PF) Strażnicy L...
9. Dwight Howard (Cha - PF,C) Rafal's Team
10. Julius Randle (LAL - PF) Phi Slama Jama
 
Round 8
1. Jeremy Lin (Bkn - PG,SG) Phi Slama Jama
2. Rajon Rondo (NO - PG) Rafal's Team
3. Trevor Ariza (Hou - SG,SF) Strażnicy L...
4. Danilo Gallinari (LAC - SF,PF) Chorwackie S...
5. Clint Capela (Hou - PF,C) HIT
6. Malcolm Brogdon (Mil - PG,SG) Mar's Team
7. Robert Covington (Phi - SF,PF) Sons of Anarchy
8. Jonas Valanciunas (Tor - C) Ian's Great ...
9. Avery Bradley (Det - PG,SG) Nocne Marki
10. Justise Winslow (Mia - SF,PF) Antonio Team
 
Round 9
1. Jamal Murray (Den - PG,SG) Antonio Team
2. Rodney Hood (Uta - SG,SF) Nocne Marki
3. Tim Hardaway Jr. (NY - SG,SF) Ian's Great ...
4. Nerlens Noel (Dal - PF,C) Sons of Anarchy
5. Gary Harris (Den - SG,SF) Mar's Team
6. Zach LaVine (Chi - PG,SG) HIT
7. Enes Kanter (NY - C) Chorwackie S...
8. Jae Crowder (Cle - SF,PF) Strażnicy L...
9. Patrick Beverley (LAC - PG,SG) Rafal's Team
10. Willie Cauley-Stein (Sac - PF,C) Phi Slama Jama
 
Round 10
1. Darren Collison (Ind - PG,SG) Phi Slama Jama
2. Pau Gasol (SA - PF,C) Rafal's Team
3. Lou Williams (LAC - PG,SG) Strażnicy L...
4. Reggie Jackson (Det - PG,SG) Chorwackie S...
5. Gorgui Dieng (Min - PF,C) HIT
6. Kentavious Caldwell-Pope (LAL - SG) Mar's Team
7. Josh Jackson (Pho - SG,SF) Sons of Anarchy
8. Marquese Chriss (Pho - PF) Ian's Great ...
9. Nikola Mirotic (Chi - SF,PF) Nocne Marki
10. Dario Saric (Phi - SF,PF) Antonio Team
 
Round 11
1. De'Aaron Fox (Sac - PG) Antonio Team
2. Buddy Hield (Sac - SG) Nocne Marki
3. James Johnson (Mia - SF,PF) Ian's Great ...
4. Greg Monroe (Mil - PF,C) Sons of Anarchy
5. Brandon Ingram (LAL - SG,SF) Mar's Team
6. Dion Waiters (Mia - SG,SF) HIT
7. Willy Hernangomez (NY - C) Chorwackie S...
8. Dwyane Wade (Cle - PG,SG) Strażnicy L...
9. Derrick Rose (Cle - PG) Rafal's Team
10. Derrick Favors (Uta - PF,C) Phi Slama Jama
 
Round 12
1. Thaddeus Young (Ind - SF,PF) Phi Slama Jama
2. T.J. Warren (Pho - SF) Rafal's Team
3. Evan Fournier (Orl - SG,SF) Strażnicy L...
4. Steven Adams (OKC - C) Chorwackie S...
5. Allen Crabbe (Bkn - PG,SG) HIT
6. Alex Len (Pho - PF,C) Mar's Team
7. Rudy Gay (SA - SF,PF) Sons of Anarchy
8. Milos Teodosic (LAC - SG) Ian's Great ...
9. JaMychal Green (Mem - PF) Nocne Marki
10. Thon Maker (Mil - PF,C) Antonio Team
Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit, niestety nie udało mi się wziąć udziału we wczorajszym drafcie ;/ Dzieciaki się rozchorowały, były wymioty, płacz i inne atrakcje.

 

Niemniej jednak automat wybrał jak wybrał i będę grał. Mam Townsa, Jokica :love_heart: , Conleya, Rubio. Będę czekał na powrót karła Thomasa. Będzie pewnie walka o utrzymanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (2) Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF) 2. (19) Kristaps Porzingis (NY - PF,C) 3. (22) Blake Griffin (LAC - PF,C) 4. (39) Dennis Schroder (Atl - PG) 5. (42) Al Horford (Bos - PF,C) 6. (59) Devin Booker (Pho - SG) 7. (62) Harrison Barnes (Dal - SF,PF) 8. (79) Avery Bradley (Det - PG,SG) 9. (82) Rodney Hood (Uta - SG,SF) 10. (99) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF) 11. (102) Buddy Hield (Sac - SG) 12. (119) JaMychal Green (Mem - PF)

 

Trochę wystraszył mnie drugi numer bo do tej pory we wszystkich draftach, w jakich brałem udział (około 10 od początku grania) nigdy nie miałem wyższego numeru niż 8. Ale chyba nie wyszło to najgorzej. Z 2 numerem rozważałem KD i Antka (z pierwszym też bym rozważał tylko ich dwóch, więc jeśli któryś by poszedł z jedynką to i tak bym nie brał Russa), później miałem bardzo długą przerwę po której postawiłem na Porzingisa, który będzie pierwszą i jedyną opcją w Nowym Jorku więc liczę na super cyferki. Z 22 numerem miałem największy dylemat bo zostali Blake i Butler a obu bardzo chciałem i liczyłem, że Antek pozbawi mnie dylematu. Ostatecznie Blake - ryzyko kontuzji ale jeśli pozostanie zdrowy to cyferki będą lepsze. W 4 rundzie Schroder, potrzebny był mi PG a on będzie miał wolną rękę w Atlancie więc też będzie kręcił dobre staty. Chwilę później wyciągnąłem Horforda, który może niepozorny ale te 50 fppg kręcił w poprzednim sezonie i jest pewniakiem na 45 w zasadzie. W 6 i 7 rundzie musiałem wziąć kogoś na pozycje 1-3 bo miałem wielki deficyt. Rozważałem Paytona, ale ostatecznie Booker i Barnes. W 8 i 9 byłem bardzo zadowolony bo wziąłem dokładnie tych, w których celowałem - Bradley uzupełnił mi PG i dodał SG a Hood może nawet być MIP a zajął dwie pozycje, których mi brakowało. Ostatnie 3 rundy to trochę strzały w ciemno, ale dzięki temu nie będzie żal się z nimi rozstawać a na FA dużo ciekawych grajków zostało. Mirotić jeśli będzie grał w s5 może kręcić dobre staty (ale nigdy nie wiadomo, kiedy zapali 0-8 za 3), Hield może wystrzelić a Green wzięty na doczepkę bo może mieć sporo grania w słabszych Grizzlies. Ogólnie celuję w podium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja także wyjadę ze swoją załogą:>

 

Jak zwykle wylosowałem słaby numer w drafcie i już chyba trzeci raz #10...
Przed draftem bardziej bałem się zbyt wysokiego numeru (4 - 8 najbardziej mi pasowały) dlatego mimo wszystko odetchnąłem z ulgą:)

 

 

 

1/2 Runda

Leonard poszedł szybko i była szansa, że zostanie LBJ lub Towns.... ale ostatecznie poszli z #9 i #8.
Wybierałem z: Wall, Cousins oraz Lillard. Trochę obawiam się sytuacji z podkoszowymi w NOP dlatego zdecydowałem się na dwóch PG któzy mają szanśe poprawić swoje zeszłoroczne statsy.

1.            (10)        John Wall (Was - PG)

2.            (11)        Damian Lillard (Por - PG)

 

3/4 Runda

Postanowiłem, że w tej rundzie najważniejsze by nie wybrać kolejnego rozgrywajka:> Liczyłem na DeRozana, Grifina, Jordana ale sprzątnęli mi ich dlatego przyszło wybrać z Bledsoe, Turner, Gasol, Lopez.

3.            (30)        Myles Turner (Ind - PF,C)

4.            (31)        Marc Gasol (Mem - C)

 

5/6 Runda

Miałem dziurę na 2/3 dlatego w pierwszej kolejności rozglądałem się za SG i SF a z moich zestawień wychoodziło, że Batum powinien być dostępny.... tyle, że poszedł cholera z #49 i zostało wybrać kogoś z Lopez, Vucevic, Middleton. Brook był najwyżej, już we wcześniejszej sesji był wysoko dlatego uznałem to za okazję a jako drugiego wybrałem gościa który był ciut niżej w moim zestawieniu ale ma znaczek SF oraz spore szanse na progres.

5.            (50)        Brook Lopez (LAL - C)

6.            (51)        Aaron Gordon (Orl - SF,PF)

 

7/8 Runda

Chciałem SG'a ale moje typy czyli Oladipo, Wiggins oraz Booker powędrowały do innych i przyszło mi szukać gości wśród Arizy, Rondo, Bradleya, Hooda dlatego ostatecznie wziąłem najjaśniejszy punkt LAL z zeszłego sezonu oraz mimo wszystko gościa z SG.... który jakieś tam szanse na dobre statsy ma:>

7.            (70)        Julius Randle (LAL - PF)

8.            (71)        Jeremy Lin (Bkn - PG,SG)

 

9/10 Runda

Tu już ludzie śmigali z Jamalami Murray'ami, Kanterami, Crowderami także widać było "różne" podejście do oceny wartości zawodników... i dostałem to co chciałem czyli (wg mnie) potencjał oraz backup na SG

9.            (90)        Willie Cauley-Stein (Sac - PF,C)

10.          (91)        Darren Collison (Ind - PG,SG)

 

11/12 Runda

Planowałem wybrać SF'a i liczyłem, że zostanie mi się TJ Warren ale ostatecznie podobnie jak przy Bledsoe trochę wystaraszyłem się sporej głebi oraz młodego składu Phx także wybrałem ciut pewniejszego Tada który bez Georga powinien zagrać lepiej oraz na dokładkę pozostawionego do tego momentu Favorsa.

11.          (110)     Derrick Favors (Uta - PF,C)

12.          (111)     Thaddeus Young (Ind - SF,PF)

 

Jestem zadowolony z draftu:) chociaż zawsze mogłoby być lepiej. Rafał (#9) podebrał mi kilku gości i do jego teamu jest mi najbliżej:>

Mam nadzieję, że nieco słabsze zabezpieczenie na 2/3 wystarczy by spokojnie załatać wszystkie sloty a.... wysokimi podbiję średnią.

 

Powodzenia!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zeslorocznym drafcie w 1 lidze pisałem że powalcze o podium i spadłem. W tym roku będę powściągliwy. Mam sporo zlamasow i od szczęścia będzie dużo zależeć jak wypadnę. Mocno zwracałem uwagę żeby mieć zabezpieczone wszystkie pozycje. I dobrze bo juz Batum wyjechał. Na szczęście jest Midleton. Liczę na emerytów. Gasol musi grać bo kto inny tam jest na centra, Rose może w takim teamie coś pokaże, Howard chyba się odbuduje tym bardziej bez Batuma. Mogą grać po 38 a mogą pod 50. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mnie, wybierałem z 5 numerem.

 

Na dzień dobry poszedł A. Davis. Myślałem, nad KAT'em, przez myśl przeszedł LBJ, ale ostatecznie wziąłem zawodnika, który dalej może być lepszy, a w odróżnieniu od KAT'a ma PF/C. W II rundzie, gdzieś mi na myśl przychodził Gobert, ale zawsze kulało u mnie SG. Wybór wskutek tego, że Gobert poszedł i tak wcześniej padł na Irvinga, który też moim zdaniem powinien jeszcze lepsze cyferki bez LBJ kręcić. Wychodząc z założenia, że wysokich zawsze pełno do wyboru jest to w III rundzie wziąłem Lowry'ego. Myślę, że pewne 60fp. W IV rundzie chciałem Turnera, ale poszedł, więc padło na Nurkica. Trochę bez przekonania, ale potem czytam, że schudł itp. to może nie będzie źle. Jego średnią zeszłoroczną zaniża pobyt w I części sezonu w Nuggets, także liczę na m.in. 45fp. W V rundzie uzupełniłem braki w s5, czyli SF - Simmons. Ciężko coś przewidzieć, ale myślę, że nie pożałuję. Wszechstronność powinna przełożyć się na fp. W VI bezpieczny typ - Teague. Wiele fp mniej nie powinien robić, bo o ile punktowo pewnie straci, to zyska w asystach mam nadzieję. W VII - Melo. Też jakoś bez pomysłu (chodził mi po głowie Booker, ale poszedł wyżej). Zobaczymy jak to poukładają w OKC. Potem się zaczęło zabezpieczanie SG/SF, czyli Brogdon, Pope, Ingram, G. Harris. Z tej czwórki to tak naprawdę obstawiam za pewniaka Harrisa, który końcówkę sezonu to chyba miał ponad 45fp. Reszta raczej wyleci z czasem na FA. Na koniec Len pod kosz, ale też mu kariery nie wróżę u mnie. 

 

PG: Lowry | Teague | 

SG: Irving | Harris | 

SF: Simmons | Melo | 

PF: Davis | 

C: Nurkic | 

 

To w zasadzie trzon, którym będę operował. Zakładam średnią ok. 51fp, wiec raczej wyżej niż niżej mierze :D Pokrzyżować to mogą oczywiście kontuzje, zwłaszcza w kontekście tego, że backup to muszę przyznać cienki mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.