Skocz do zawartości

[2026-2027] Playoffs - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 122 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Kings vs Clippers (#8)
Bilans serii: 1 - 0
Clippers 85 - Kings 113
play-by-play

(#4) Trailblazers vs Jazz (#5)
Bilans serii: 1 - 0
Jazz 85 - Trailblazers 101
play-by-play

(#2) Rockets vs Lakers (#7)
Bilans serii: 1 - 0
Lakers 120 - Rockets 121
play-by-play

(#3) Nuggets vs Mavericks (#6)
Bilans serii: 1 - 0
Mavericks 90 - Nuggets 109
play-by-play

(#1) 76ers vs Bucks (#8)
Bilans serii: 1 - 0
Bucks 90 - 76ers 106
play-by-play

(#4) Bulls vs Magic (#5)
Bilans serii: 1 - 0
Magic 113 - Bulls 117
play-by-play

(#2) Pistons vs Knicks (#7)
Bilans serii: 1 - 0
Knicks 105 - Pistons 117
play-by-play

(#3) Celtics vs Raptors (#6)
Bilans serii: 1 - 0
Raptors 105 - Celtics 128
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rozpoczęcie serii, Iverson (35-16) i Malone (34-18) nie zawiedli. Wcześniej nie miałem czasu napisać, ale z Knicks zapewne czeka mnie bardzo ciężka seria. Patrząc na RS to tylko Bucks trochę odstają od reszty. Oprócz Bucks to wolałbym grać też z Raptors, bo Ainge i Scott mogą być nieprzewidywalni, na szczęście Byron sobie nie pograł w pierwszym meczu.

 

Generalnie to mamy tylko jedną niespodziankę - Blazers ograli Jazz. Jeśli PTB wygrają tą serię to dla mnie będzie to sensacja. Shaw zrobił triple-double :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 123 (na pierwszym miejscu goscie)

 

(#1) Kings vs Clippers (#8)

Bilans serii: 2 - 0

Clippers 115 - Kings 120

play-by-play

 

(#4) Trailblazers vs Jazz (#5)

Bilans serii: 1 - 1

Jazz 92 - Trailblazers 73

play-by-play

 

(#2) Rockets vs Lakers (#7)

Bilans serii: 1 - 1

Lakers 117 - Rockets 116

play-by-play

 

(#3) Nuggets vs Mavericks (#6)

Bilans serii: 1 - 1

Mavericks 107 - Nuggets 106

play-by-play

 

(#1) 76ers vs Bucks (#8)

Bilans serii: 1 - 1

Bucks 98 - 76ers 97

play-by-play

 

(#4) Bulls vs Magic (#5)

Bilans serii: 2 - 0

Magic 109 - Bulls 117

play-by-play

 

(#2) Pistons vs Knicks (#7)

Bilans serii: 1 - 1

Knicks 119 - Pistons 109

play-by-play

 

(#3) Celtics vs Raptors (#6)

Bilans serii: 1 - 1

Raptors 126 - Celtics 111

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani: 

  • -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie leżą mi Ci Lakers. Pierwszy mecz wygrany po dogrywce , a w drugim prowadząc na 17s do końca i mając piłkę daje sobie wyrwać wygraną :( Jednak patrząc na skład przeciwników nie wiem co oni robili na 7 miejscu w tabeli..

No generalnie to myslalem, że Lakers po pozyskaniu Birda będą mieli sporo lepszy bilans. Być może problemem było to, że można grać tylko jedną piłką, ale chłopaki w PO się ogarneli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwałeś Roger mecz na farcie i tyle :P

 

Aż tak fatalna skuteczność Pierce'a i Giliama w jednym meczu drugi raz się nie zdarzy, szczególnie ten drugi po świetnym RS zawodni. Waga najbliższych spotkań w Dallas zostanie im dokładnie wytłumaczona :] i licze na lepszą grę i odzyskanie HCA.

Klasę potwierdzają Zo i Harper, którzy kręcą świetnie liczby, o dziwo skutecznie vs. Krilience gra weteran Thompkins.

 

Bardzo ciekawie wygląda seria Rockets vs Lakers. Oba mecze 1 pkt, no i Lakres urwali mecz.

 

Buks udowodnili, że awans do PO to nie przypadek i też urwali mecz 76ers

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 przewinień w obu meczach, to tyle co ja miałem w samym drugim spotkaniu, sędziowie Cię za uszy ciągną ;]

 

Po kontuzji Dirka nie mam wielkich wymagań, więc każda wygrana jest cenna. Z Dirkiem składzie byłaby inna rozmowa, no ale wtedy chyba byśmy nawet nie spotkali się w I rundzie, bo pewnie przeskoczyłbym Blazers w rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie leżą mi Ci Lakers. Pierwszy mecz wygrany po dogrywce , a w drugim prowadząc na 17s do końca i mając piłkę daje sobie wyrwać wygraną :( Jednak patrząc na skład przeciwników nie wiem co oni robili na 7 miejscu w tabeli..

 

Nom, niezły peszek - Lakers są zdecydowanie lepsi niż Jazz, Mavs, PTB (nawet ze zdrowym MJem) i porównywalni z Nuggs.

 

Ale w sumie to taka kara za pozbawienie mnie HCA w ostatniej kolejce (przez które jak widać pewnie odpadnę w 1st :/)!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.. strata HCA. Fatalna skuteczność Malone i bardzo dobra gra trójki Scott-Ainge-Evans zadecydowała.

 

Jedyne pocieszenie to takie, że prawie wszyscy stracili HCA.

 

Kevin Johnson ładny game-winner :)

Evans pozamiatal, a to dopiero jego pierwszy rok. Kluczem zatrzymanie Mailmana. Jak to się będzie tak udawalo, to bye bye Pistons. AI sam tego nie uciągnie :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans pozamiatal, a to dopiero jego pierwszy rok. Kluczem zatrzymanie Mailmana. Jak to się będzie tak udawalo, to bye bye Pistons. AI sam tego nie uciągnie :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Malone nie będzie co mecz miał 4-19, w dodatku Motiejunas nieźle gra. Na razie jestem spokojny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/10 w pierwszym to niezle? Maggette miał słabszy dzien w drugim, to tyle... Knicks mają więcej talentu.

 

#trashtalk

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

W pierwszym zagrał słabo, w drugim 29/7.. czyli bardzo dobrze. Wychodzi nieźle. ;)

 

Z tym więcej talentu to żart rozumiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Scotta który jest tym kim dla Pistons AI. Dalej Ty masz Mailmana, a ja Ainge, Maggette i Evansa... Nie wymówisz mi, że wolisz starego Motiejunasa od Maggette. Ławkę też mam mocniejsza (Kemp, Horry, McMillan).

Cały czas rozwijają się Maggette, Evans i Bell. A w Pistons same dziadki...

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Scotta który jest tym kim dla Pistons AI. Dalej Ty masz Mailmana, a ja Ainge, Maggette i Evansa... Nie wymówisz mi, że wolisz starego Motiejunasa od Maggette. Ławkę też mam mocniejsza (Kemp, Horry, McMillan).

Cały czas rozwijają się Maggette, Evans i Bell. A w Pistons same dziadki...

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Po pierwsze to nie porównuj Iversona do Scotta.. Scott jest spoko, ale bez przesady.

 

Po drugie to jesli mówimy o przyszłości to rzeczywiście Knicks są bardziej perspektywiczni i tu się zgadzam, ale jeśli chodzi o obecną siłę to zarówno ostatnie lata jak i ten sezon pokazują, że to Pistons są lepszym teamem i tutaj nie masz nawet jak polemizować. ALE nie oznacza to, że wygram tą serię. Niestety brakuje mi mojego trzeciego najlepszego zawodnika czyli Wesa, a poza tym simka jest nieprzewidywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie porównuj Iversona do Scotta.. Scott jest spoko, ale bez przesady.

 

Po drugie to jesli mówimy o przyszłości to rzeczywiście Knicks są bardziej perspektywiczni i tu się zgadzam, ale jeśli chodzi o obecną siłę to zarówno ostatnie lata jak i ten sezon pokazują, że to Pistons są lepszym teamem i tutaj nie masz nawet jak polemizować. ALE nie oznacza to, że wygram tą serię. Niestety brakuje mi mojego trzeciego najlepszego zawodnika czyli Wesa, a poza tym simka jest nieprzewidywalna.

Zeszłe lata to inni Knicks - grał tylko Scott, bez wsparcia. Teraz mam Maggette i Ainge. I potencjal na rozwój co sezon.

Cytując Krzema "liczy się zbilansowanie". W RS możesz ciągnąć na Mailmanie i AI, a jak przyjdzie do PO, to ich dwoch nie wystarczy. Masz przykład drugiego meczu - jak jeden zawiedzie, to klops. Nawet jeżeli taki Motiejunas przypomni sobie stare czasy.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszłe lata to inni Knicks - grał tylko Scott, bez wsparcia. Teraz mam Maggette i Ainge. I potencjal na rozwój co sezon.

Cytując Krzema "liczy się zbilansowanie". W RS możesz ciągnąć na Mailmanie i AI, a jak przyjdzie do PO, to ich dwoch nie wystarczy. Masz przykład drugiego meczu - jak jeden zawiedzie, to klops. Nawet jeżeli taki Motiejunas przypomni sobie stare czasy.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Jak pokazuje tamten sezon to ich dwóch spokojnie starcza nawet w PO. :)

 

Poza tym bilans mówi sam za siebie. Co innego gdyby Pistons zrobili taki bilans poraz pierwszy, ale to już 4 raz z rzędu. :)

 

Tego, że masz potencjał nie neguję, ale rozmawiamy o tym co jest teraz. Nie zapominaj też, że wypadł mi Wes który imo jest lepszy od tego Maggete, którego tak promujesz

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.