Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Musi? W fbx'ach są często składy wklepane, a draft rookie w trakcie.

Czy też te ograniczenie z czegoś innego wynika?

Nie kojarzę sytuacji, żeby w FBX składy były wklepane wcześniej.

 

To co widziałeś zapewne, to składy z zeszłego sezonu. Po zamknięciu listy i tak trezba wklepać wszystko od nowa.

 

Tzn, ja mogę żeby ułatwić sobie zadanie większość składów wklepać. Ale dla Was to nie ma żadnego znaczenia, bo one nie będą widoczne na yahoo.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, draft idzie jak po grudzie. Praktycznie nie widzę szans by udało się przed startem sezonu, chyba że jakimś cudem ludzie zaczną wybierać w kilka h max (patrząc, że kolejka stoi od dnia, a wcześniej wybór trwał blisko 2 śmiem wątpić w chęć ludzi do współpracy...). Szkoda, choć prawdę powiedziawszy dla mnie ten sezon i tak jest na straty (też mi nowość ^^) - liczy się tylko to, który pick w przyszłorocznym drafcie zrobię ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety nie. Opuścimy jeden dzień czy dwa. Na szczęscie jest daily today, więc zaczniemy grać w dniu zaczęcia sezonu.

 

Tecu - 1$ mają tylko rookasy.

Zasady to zasady, ale to w sumie dziwne, że Ci niewybrani, czyli teoretycznie słabsi są drożsi :)

Chociaż fakt, że to zwiększa wartość nawet 20tego picku.

W razie czego jak trzeba będzie szybko to chyba muszę zrzucić Boguta, Thabo i chyba niestety Gasola jak trzeba a chyba trzeba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chris Paul 66,00

2. Serge Ibaka  33,00

3. Robert Covington  35,00

4. Trevor Ariza  30,00

5. Patrick Beverley  25,00

6. Richaun Holmes  17,00

7. Marvin Williams  22,00

9. Doug McDermott  3,00

11. Langston Galloway  3,00

12. Jameer Nelson  3,00

 

Chyba taki skład mogę możesz wklepać Bogut, Gasol, Thabo do odstrzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.