Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś ogarnął jakoś niedługo, byłoby fajnie.

 

Tu masz całą rozpiskę: http://www.e-nba.pl/topic/5662-liga-roto-dynasty-sezon-201718/page-2 a poniżej wyjątki, kto posiada czyj pick.

 

$ weż z poprzednich draftów.

 

A zestaw rookiech możesz skopiować z FBX. Ja na razie w pracy jestem, a potem kilka spraw pozałatwiam, więc tak szybko bym nie założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ogarnął jakoś niedługo, byłoby fajnie.

 

Tu masz całą rozpiskę: http://www.e-nba.pl/topic/5662-liga-roto-dynasty-sezon-201718/page-2 a poniżej wyjątki, kto posiada czyj pick.

 

$ weż z poprzednich draftów.

 

A zestaw rookiech możesz skopiować z FBX. Ja na razie w pracy jestem, a potem kilka spraw pozałatwiam, więc tak szybko bym nie założył.

Zaraz usiądę do laptopa i zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o minidraft będzie można po prostu spasować z wyboru, np  przy ostatnim albo przed ostatnim - i tak coś się pobierze na FA, czy musimy dobrać do 13 a później wywalać graczy za pobranych graczy z FA ?

 

Jak coś to ja chętnie przytulę wybory w drafcie !!

Edytowane przez Buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry mam taki teraz nawał że nie ogarniam. Ale do początku ligi pewnie się wyrobię. Chyba ze ktoś ma czas by wklepać po wszystkim od razu składy na yahoo, chętnie dam co-commisha.Ronnie, może Ty?

Powodzenia w dzisiejszym drafcie roto :)

Oczywiście wszystkim powodzenia.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że to taka strategia. Lavine, Embiid i Batum :smile:

Chyba czas ograniczyć ilość lig, nie wyrabia się :smile:

Lavine nie mam na szczęście, jest Isaiah ;)

 

A tak poważnie, nie chodzi o ilość lig. Tu nie inny draft był problemem, bardziej mecz w Starogardzie, spójrz na ikonę ;)

 

Ale sezon się jeszcze nie zaczął, będzie pewnie ciężko, ale nie sztuka poradzić sobie po udanym drafcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.