Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie (pewnie dlatego ze mam taka a nie inna pozycje :) ) powinno byc tak ze ostatni wybierajacy w drafcie ma pozniej prawo jeszcze do najwyzszego waivera, w koncu to losowanie wczesniej MIALO pewien wplyw na nasze sklady, i teraz powinienm miec maly handicap ja...

A kim jest ten ostatni? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy się wyrobić przed rozpoczęciem sezonu czy odpuszczamy? Bo teraz zostało 13 dni a do wyboru jeszcze 52 picki co daje średnio 4 picki dziennie a jeszcze draft rookie, na którego pewnie potrzeba z 3 dni + przynajmniej dzień na wrzucenie składów co daje tak naprawdę 9 dni, czyli 5,8 picka na dzień. Jakoś średnio to widzę. Wiem, że mamy 48h na wybór, ale nawet jak będziemy wybierać w 24 h to zaczniemy jakoś za 2 miesiące. Ja wiem, że każdy kombinuje, że nie odpowiadają na propsy to muszę poczekać a inni szybko wybiorą i będzie git, ale patrzmy się na siebie i ewentualne trady z wyprzedzeniem kombinujmy, bo tak to trochę bez sensu. Wiem, że później ogóry i będzie szybciej, ale czy na pewno?

Taka moja opinia, prośba, bez personalnego wskazywania. Czy chcemy się wyrobić czy nie. Bo jak nie to mamy czas na trady i też sobie pokombinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mamy 11,5 dnia na 26 numerów, czyli średnio 2,3 na dzień. Dwie rundy w takim tempie zajmą nam ponad 5 dni.

Po prostu mam pytanie czy ja mam się śpieszyć z wyborami czy też mogę sobie pohandlować? Bo niektórzy się śpieszą a inni handlują i nie wiem jak mam się zachować. Czy dopuszczamy możliwość zaczęcia po rozpoczeciu ligi czy się sprężamy. Tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki jest szansa to najlepiej robić wszystko by zdążyć. Też wg mojej opinii draft się nieoczekiwanie przedłuża ale nie mogę nikogo poganiać. Liczę się z tym że zaczniemy później ale jeśli ktoś wie że będzie wybierał normalnie to zwłoka nie ma sensu. A draft rookie w zasadzie można zacząć już wkrótce bo w minidrafcie zostały już te końcowe wybory. Nic nie stoi na przeszkodzie by ciągnąć oba drafty równolegle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki jest szansa to najlepiej robić wszystko by zdążyć. Też wg mojej opinii draft się nieoczekiwanie przedłuża ale nie mogę nikogo poganiać. Liczę się z tym że zaczniemy później ale jeśli ktoś wie że będzie wybierał normalnie to zwłoka nie ma sensu. A draft rookie w zasadzie można zacząć już wkrótce bo w minidrafcie zostały już te końcowe wybory. Nic nie stoi na przeszkodzie by ciągnąć oba drafty równolegle.

 

To dawaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dziś zrobiliśmy normę która wyliczył Tecu, nie jest zle...

 

PS. Jaka decyzja co do waivers?? Będzie losowanie czy odwracasz kolejność bulek?? Wg mnie odwrotność byłaby najuczciwsza, No bo powiedzmy sobie szczerze miedzy 1 a 6 pickiem z tą lista zawodników była spooora różnica jakości... a mamy 13 rund także ja zaczynałem ostatni i będę kończył ostatni również ... wiem ze powiecie zaraz ze tak pisze bo to ja byłem ostatni ale uwierzcie gdybym był pierwszy czy drugi to bym tez się na to zgodził...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.