Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Ohoho, mocny trejd. 

 

Aż sam jestem ciekaw, czy Murray będzie tyle wart...

 

Aha, właśnie, bo tego nie ujęłem. W takim przypadku Stryder traci już 3 końcowe wybory w minidrafcie - nie mozna mieć więcej niż 13 zawodników. Jeśli jednak w którymś z dalszych picków wybierze pick w drafcie rookiech, odzyska 1 wybór w minidracie - pick bowiem nie będzie traktowany jako zawodnik. Wybierając w minidrafcie jednak, będzie musiał w takim przypadku kogoś zrzucić lub dokmonać trejdu.

rozumiem, ze jeśli wymienie np. 2 wybory z zawodnika to pick dostaje z powrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rozdanie waiverów będzie na podstawie kolejności pozostałej po ubiegłym sezonie. Później już licytacja.

 

Dla nowych GM-ów waivery im przysługujące to: 2,3,4,5,16,19. Najlepszy z waiverów będzie przysługiwał osobie, która przed startem sezonu na yahoo będzie miała najniższe salary cap, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rozdanie waiverów będzie na podstawie kolejności pozostałej po ubiegłym sezonie. Później już licytacja.

 

Dla nowych GM-ów waivery im przysługujące to: 2,3,4,5,16,19. Najlepszy z waiverów będzie przysługiwał osobie, która przed startem sezonu na yahoo będzie miała najniższe salary cap, itd.

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem :( Zwłaszcza tego drugiego. Nie może być kasa od razu? To trochę niesprawiedliwy handicap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem :( Zwłaszcza tego drugiego. Nie może być kasa od razu? To trochę niesprawiedliwy handicap.

Fakt, moja wina, że wcześniej mi to z głowy wypadło. Ale tyle lig mam na głowie, że ciężko wszystkie szczegóły spamiętać.

 

Co do bidowania od początku, to może to być nie fair wobec GM-ów, którzy starali się nie marnować swojego waivera pod koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, moja wina, że wcześniej mi to z głowy wypadło. Ale tyle lig mam na głowie, że ciężko wszystkie szczegóły spamiętać.

 

Co do bidowania od początku, to może to być nie fair wobec GM-ów, którzy starali się nie marnować swojego waivera pod koniec sezonu.

Ale może wśród nowych uczciwsze będzie losowanie? Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co może być to to, żeby kolejność waiverów była odwrotnością losowania, czyli najlepszy by miał Ronnie itd. Natomiast wybieranie waiverów w minidrafcie nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem, bo powinno być one niezależne od minidraftu - stanowić jedynie dodatkowe narzędzie gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.