Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak każdy będzie wykorzystywał 48h to nawet 4tej nie skończymy. Jak ktoś liczy, że przeciagnie na 48h, ale inni wybiorą dużo szybciej to może się przeliczyć. Patrzmy na siebie i proponuje wprowadzić już teraz 24h, ale wybierać i tak szybciej.

Mamy 19 dni a jeszcze draft rookie.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nie przedłużajmy, bo się nie wyrobimy. Tak przy okazji co się stanie jak się nie wyrobimy do początku sezonu?

Bez przesady, poprzednich wyborów dokonywałem bardzo szybko (ok. 30 minut po poprzednim wyborze), a że obecnie sytuacja wymaga wykorzystania większej części limitu czasowego to po prostu to robię. 

Wybór dam pewnie koło 18 chyba, że wcześniej dogadam wymianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho, mocny trejd. 

 

Aż sam jestem ciekaw, czy Murray będzie tyle wart...

 

Aha, właśnie, bo tego nie ujęłem. W takim przypadku Stryder traci już 3 końcowe wybory w minidrafcie - nie mozna mieć więcej niż 13 zawodników. Jeśli jednak w którymś z dalszych picków wybierze pick w drafcie rookiech, odzyska 1 wybór w minidracie - pick bowiem nie będzie traktowany jako zawodnik. Wybierając w minidrafcie jednak, będzie musiał w takim przypadku kogoś zrzucić lub dokmonać trejdu.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny deal Strydera, pewnie skoro LBS i tak by ich obciął to dla niego jako fana Nuggets, podwójnie fajny ;)

Mi nie idzie zupełnie ten draft, widzę, że młodzież już zaczyna iść i pewnie teraz wszystko wyciągniecie ;)

Trudno, wpadnę w szarzyznę średniaka, może im trudniej tym większa zabawa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam swoje 3 wybory w minidrafcie(rundy 8,9 i 10) za pick w tej rundzie minidrafcie lub sensownego zawodnika do rotacji. Mi Trade UP się przyda a dla tych co mają na razie 2-3 zawodników na pewno lepiej wybierać w 8 czy 9 niż 12 i 13

 

Generalnie jak widać jestem otwarty na wymiany więc jak ktoś ma jakieś propozycje to piszcie na priv.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.