Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się, mówi się trudno. Choć przykro, że nie było po prostu napisane że startujemy np we wtorek od południa tak by każdy, powtórzę każdy, miał równy start. A tak również jak zaglądałem to składów nie było, a sprawdzałem gdzieś po 20. Z opinii innych wynika, że moim błędem było, że nie zajrzałem o 21, 22, 23 itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość, gwoli doświadczenia, lepiej będzie, że jeśli składy zostaną wklepane jednego dnia, kliknę begin season następnego. Lepiej stracić jeden dzień, ale żeby wszyscy mieli równe szanse. Po prostu po wklepaniu składów nie pomyślałem o tym "szczególe" i odruchowo kliknąłem "save and begin season". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu - niebawem zaktualizuję stan $$$ każdej drużyny po waiverowaniu, ale teraz jestem w pracy.

 

Evitacre - tutaj obowiązuje system waivers codziennie i w przypadku takiego samego bidu decyduje waiver priority. Nie wiem, czy to jest najlepszy system, czy nie lepsze byłoby tradycyjne FA, ale tak było też rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[Liga Roto Dynasty] Salary zawodników - sezon 2017/18

 

 

Tutaj macie salary graczy na sezon 2017/18

 

@Stryder - j.w; salary nie zmienia się z uwagi na to czy ktoś jest na W i został pobrany za np 71 (:-)) czy za 5 etc; wynika z "produkcji" za rok ubiegły i jest stałe przez cały sezon

 

@Tecu

 

Teoretycznie komisz; ale wg mnie każy uczestnik jak zauważy że ktoś przekroczył salary powinien PM'a do Bulka napisać i mu pomóc namierzyć. Generalnie Bulek ma chyba z 20 lig więc myślę że taka pomoc mu się przyda :-]   

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.