Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gracze niewybrani w drafcie mają salary 3$ czy 1$?

 

Tecu - 1$ mają tylko rookasy.

 

Zasady to zasady, ale to w sumie dziwne, że Ci niewybrani, czyli teoretycznie słabsi są drożsi :smile:

Chociaż fakt, że to zwiększa wartość nawet 20tego picku.

 

 

Dla pewności chodzi o graczy niewybranych w drafcie NBA czy naszym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem być fair i składu nie ustawiłem. Ale była mowa o rozpoczęciu ligi to proszę bez pretensji.
Ale kiedy była mowa o rozpoczęciu? W ciągu dnia sprawdzałem i zawodników nie było, to kiedy zostali dodani? No panowie nie róbcie cyrków. Liga opóźniona, no ok, można to przełknąć, no ale albo zaczynamy razem albo wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę smiechawka ze niektórzy maja do dzisiaj niewystawiony skład... bulek ma to za was zrobić??

 

PS. Nie maam PG!!!

No ja w tym nic śmiesznego nie widzę że już na początku liga się zjebała.

Później będzie narzekanie że są mecze niedograne i przez to różnice w statach o pkt.

 

Myślisz że każdy od rana do wieczora siedzi i patrzy czy może na forum lub yahoo coś pojawiło się ws. Dynasty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od rana do wieczora to nie ale wg mnie ktoś jak gra w roto to roto wymaga aktywności w miare i ten ra dziennie powinien na 5 min zajrzeć na yahoo ustawić skład...bulek mówił ze wklepie składy jak najszybciej się da
No ja zaglądam częściej niż raz dziennie i na więcej niż 5 min i wtedy też kilka razy zaglądałem czy już jest skład czy nie ma i w ciągu dnia nie było więc nie wystawiłem.

Zgadza się że była mowa o dodaniu składu ale przez kilka dni było to przesuwane, była mowa że od poniedziałku yahoo nam będzie punktować, było zaprzeczenie i coś o godzinie dodania.

Tak czy siak wyszła z tego dupa i zamieszanie. Sloty, może nadrobimy, może nie, ale sprawiedliwie ta liga nie ruszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro liga nie ruszyła przed sezonem to można się zadyskutowac kto na tym zyskał czy stracił. Uważam że szkoda bic piane. Na przyszły sezon trzeba się zastanowić nad rozwiązaniem żeby wbić składy wcześniej nawet bez kilku rookich a jak ktoś będzie powyżej SC to m czas na zejście do startu sezonu najpóźniej i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.