Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga Mistrzow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Szacunkowo na srednich ocenialem to jako 55$+15$ za 25$+5$+0$.

Fajnie - kontuzjowany Kawhi (który miał nie zagrać do świąt) wyceniany jest na 55$ (wg średnich, których nie ma i wartość która powinna być skorygowana), a Wiggins + Randle (kosztujący na drafcie 21$ i od wymiany grający za 22$) są za 5$.

Że nie bierzesz pod uwagę, że bulek mógł odpuścić FT (gdzie znacząco rośnie wartość obu do ok. 25$,a po wymianie grają za 38$).

No ale masz prawo wyceniać jak chcesz, tylko proszę nie zarzucaj innym braku założeń do wycen, skoro Twoim można wiele zarzucić i zdecydowanie brakuje Ci konsekwencji.

 

Bez jaj, kazda wymiana jest relatywna. Oferowanie bolka jest fair jak sie oczekuje w zamian innego bolka, ale staje sie absurdem gdy ma stanowić fundament większej paczki.

??? Rozumiem oferowanie Kawhi + Kantera (wycenianych przez Ciebie na 70$) za Irvinga z Gasolem (Grających za 65$) to dawanie bolków?

 

Wg Ciebie jakie to ma znaczenie po 4-6 tygodniach sezonu?

Ja rozumiem, że dla udowodnienia swojej tezy potrafisz zaklinać rzeczywistość, ale przypomnę, że Ty wymianę robiłeś po 2 tyg..., gracze mieli 6-7 meczów, a negocjacje może nawet szybciej zacząłeś z bulkiem...

Więc nie rozumiem po co wciskasz ten kit, że na tym etapie cena z draftu nie ma znaczenia, skoro sam się na tym forum na początku sezonu do niej odnosiłeś przy ocenie wymian. No ale rozumiem, że dla własnej tezy tym razem te 6 meczy będzie stanowiło podwaliny negocjacji.

Postaram się w kolejnych sezonach (o ile będziemy mieli okazję grac razem) po kilku meczach proponować Ci wymiany "Fournierów" (cytuję "to nie ta półka") za "Irvingów" czy "Durantów" i zobaczymy czy tę samą regułę zastosujesz ;)

 

Myślę, że dalsze "dyskutowanie" o tych wymianach nie ma sensu, bo temat wyczerpaliśmy (przynajmniej z mojej strony) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - kontuzjowany Kawhi (który miał nie zagrać do świąt) wyceniany jest na 55$ (wg średnich, których nie ma i wartość która powinna być skorygowana),

Korekta polega na dolozeniu zmiennej rozegrane_mecze / szacunkowo_rozegrane_od_trejdu_do_konca_sezonu [i to jedyny koncepcyjny powod, ktory bronil taka dysproporcje na srednich].

 

a Wiggins + Randle (kosztujący na drafcie 21$ i od wymiany grający za 22$) są za 5$.

Huh? W momencie wymiany wg ninjy na srednich obaj byli poza Top150, wiec skad wziales te 22$???

 

??? Rozumiem oferowanie Kawhi + Kantera (wycenianych przez Ciebie na 70$) za Irvinga z Gasolem (Grających za 65$) to dawanie bolków?

Na poprzedniej stronie proponowales Hardena i Nance'a wartych prawie stowe ;-P

 

Ja rozumiem, że dla udowodnienia swojej tezy potrafisz zaklinać rzeczywistość, ale przypomnę, że Ty wymianę robiłeś po 2 tyg..., gracze mieli 6-7 meczów, a negocjacje może nawet szybciej zacząłeś z bulkiem...

Więc nie rozumiem po co wciskasz ten kit, że na tym etapie cena z draftu nie ma znaczenia, skoro sam się na tym forum na początku sezonu do niej odnosiłeś przy ocenie wymian.

Bo minelo dwa razy wiecej czasu miedzy poczatkiem sezonu, a naszymi trejdami?

Tzn dla jasnosci, nie wiem kiedy jest granica gdy statsy za sezon maja wieksza wartosc niz projekcje i byc moze miesiac to za malo, ale w przypadku Lopeza, Wigginsa i Randle'a sygnaly wobec ich okolicznosci byly negatywne [co sugerowalo, ze byli przecenieni na drafcie] zas w przypadku Kantera odwrotnie. I doskonale o tym wiesz bo klepnales ten trejd ze strony, ktora go wygra ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta polega na dolozeniu zmiennej rozegrane_mecze / szacunkowo_rozegrane_od_trejdu_do_konca_sezonu [i to jedyny koncepcyjny powod, ktory bronil taka dysproporcje na srednich].

Przecież to najważniejsza rzeczw tej wymianie była, a Ty piszesz "tylko"... ;)

 

W momencie wymiany wg ninjy na srednich obaj byli poza Top150, wiec skad wziales te 22$???

Ale ja nie napisałem 22$ w momencie wymiany... tylko od wymiany. Co by świadczyło tylko jak mocno sie pomyliłeś w ocenie.

 

Na poprzedniej stronie proponowales Hardena i Nance'a wartych prawie stowe ;-P

NA dzień propozycji Nance (wtedy wart był 14$ - sprawdziłem dokładnie) i był jeszcze kontuzjowany i przed serią +8 stl w 2 meczach (która mega value mu podniosła, gdyż tylko 8 meczów wcześniej zagrał), a Harden grał wtedy za 59$. Więc dokładnie ta Twoja "stówa" to 73$ była warta. Niemniej proponowałem 2 opcje - z drugiej też nie skorzystałeś ;)

 

Bo minelo dwa razy wiecej czasu miedzy poczatkiem sezonu, a naszymi trejdami?

Pisaliśmy o Twoim trejdzie po 2 tyg gry to raz, a dwa zawodnicy biorący w moim trejdzie (po obu stronach) byli/są tak trudni do przewidzenia (bo albo kontuzje, albo małe minuty, albo rotacja dziwna, albo FT%), że tak czy inaczej po 3 tyg. (gdyż 7-8.11 proponowany i dogadany deal był z bulkiem, tylko on prosił o czas na "wybór" gracza do spuszczenia na FAsy) liczenie ich value jako "kluczowgo" w dealu jest mega nadużyciem.

To tylko może być jakaś wskazówka, ale nie podstawa decyzji po 6-10 meczach sezonu - dlatego ZAWSZE deale na starcie są bardziej kontrowersyjne i trudniejsze do oceny.

 

Tzn dla jasnosci, nie wiem kiedy jest granica gdy statsy za sezon maja wieksza wartosc niz projekcje i byc moze miesiac to za malo

Ja też nie wiem - tu zgoda w 100%. Wiem jednak, że nidgy nie będzie to pierwszy m-c, a już szczególnie kiedy bierzemy pod uwagę graczy którzy windują krótkoterminową wartość (Gordon, Aminu) bo inni gracze w ich ekipach sa kontuzjowani i są to kluczowi gracze jak CP3 czy CJ.

Tym bardziej nie rozumiem po co brniesz z tą poniższą wypowiedzią dalej...

 

w przypadku Lopeza, Wigginsa i Randle'a sygnaly wobec ich okolicznosci byly negatywne [co sugerowalo, ze byli przecenieni na drafcie] zas w przypadku Kantera odwrotnie.

Gdzie dalej próbujesz zaniżać wartość graczy, którzy od klepnięcia dealu udowadniają że jest inaczej.

Szczególnie to boli w przypadku niskiej oceny wartości Wigginsa (o którego zaznaczę kilka osób się dopominało, bo taki "słaby" był i "przepłacony") a który grał i gra mega stabilne minuty 38.6MPG 19.7/1.7/3.9/2.4/1.3/1/46.8FG/66.1FT/1.8TO

Tylko proszę nie pisz, że wg rankingu.. bo wtedy to gracze tacy jak DAJ, Drumm, Howard, Brown, Simmons, Ball, Henson czy Nurkic byliby "nietrejdowalni" wg ich cen osiąganych na drafcie. NA takich graczy trzeba Zawsze patrzeć inaczej, per team, strategia itd.

 

Co do Kantera to "na dwoje babka wróżyła" - koleś gra te 25-26 MPG ale w drużynie jest straszny tłok na C, gdzie może też grać Porzingis. Trejd wisi na włosku od pewnego czasu, tylko że nikt nie kupi Noaha jeśłi ten nie będzie grał.

Dużo więc zależy od tego jak będzie grać NYK w dalszej części, bo obecne pogranicze PO nic nie gwarantuje. A wystarczy jakaś kontuzja Łotysza, aby zaczęli tankować. Wtedy widzę Noaha grającego do szybkiej taniej sprzedaży i ogrywanie Williego.

Dlatego nie kłócę się, że mam rację w tym wypadku a Ty nie, bo każdy z nas może się okazać, że mocno się pomylił. Niemniej to ja miałem Kantera i jakoś tego ryzyka nie chciałem trzymac w swojej ekipie ;)

 

klepnales ten trejd ze strony, ktora go wygra ;-)

No z takiego założenia wychodzi chyba każdy klepiący deal - w tym również i Ty, więc podejście do klepania z założeniem że go na pewno przegram to chyba sens gry zatraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się w tym miejscu do użytkownika Stryder, aby przestał spamować mnie wymianami w stylu 3 łosi za 1 grajka. Naprawdę kolego zwracałem się do ciebie z tym wielokrotnie pisząc, że nie rozmieniam graczy itp. A ty dalej spamujesz.

 

Z tego miejsca zgłaszam również chęć wymiany swojego ofensywnego asetu na rzecz obrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie dostałem od Ciebie żadnego info przynajmniej ja go nie widzę, po prostu widze odrzucane wymiany od wielu osób a jak nie widze powodów odrzucenie to próbuje kolejne propozycje lub PM.

 

Zwrócę uwage i nie bedę CI niczego podsyłał.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest zainteresowany tymi asystami??? Oj bo zaczne wysylac propozycje w ciemno! ;-)

 

Nie bylo tabelki przez pare tygodni, ale tez nikt sie nie upominal, wiec to taka wersja lekko spozniona na 1/4 sezonu...

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
08	14	11	12	03	15	14	12	05	94	LongSufferin
04	15	14	07	11	06	02	10	15	84	Niggaz with 
11	13	15	11	05	01	13	05	06	80	Planetariani
12	03	02	13	14	12	11	07	04	78	Sopockie Tre
15	01	01	14	15	05	10	14	02	77	bulls2006pch
09	08	07	03	09	07	12	13	08	76	Rookie Mista
14	10	05	01	08	13	05	11	09	76	Dziki Wschód
10	07	08	05	02	08	04	15	12	71	Wolves
13	09	06	08	06	11	07	06	03	69	The Fearless
07	12	09	06	04	09	01	04	14	66	USS Bronowic
02	02	13	15	13	14	03	03	01	66	owls
01	06	12	02	10	02	09	09	13	64	Wazki Wrocla
06	05	03	10	07	04	08	08	11	62	XDDDDDDDDDDD
03	11	10	04	01	03	15	02	10	59	Bone Collect
05	04	04	09	12	10	06	01	07	58	Cerveza Team
plus srednie

 

sr3m	srpkt	srreb	sas	srprz	srbl	sto	GP	roto	team
1,49	15,53	5,20	3,81	1,10	0,70	2,07	232	94	LongSufferingNiggard
1,57	13,94	5,51	2,89	0,78	0,60	1,65	237	84	Niggaz with Attitude
1,71	15,02	5,32	2,51	1,08	0,52	1,97	231	80	Planetarianie LM
1,03	15,67	5,73	3,26	1,06	0,52	2,10	236	78	Sopockie Trefliki
1,03	15,68	7,42	2,88	1,03	0,75	2,30	246	77	bulls2006pch24
1,34	13,19	5,40	2,94	1,07	0,72	1,93	250	76	Rookie Mistake
1,26	12,99	5,40	3,32	0,94	0,62	1,89	225	76	Dziki Wschód
1,42	13,56	5,10	2,96	0,93	0,76	1,77	241	71	Wolves
1,26	14,02	5,36	3,21	0,98	0,52	2,12	217	69	The Fearless Freaks
1,44	13,75	5,30	3,18	0,75	0,50	1,72	242	66	USS Bronowice
1,54	16,06	5,70	3,51	0,85	0,46	2,39	244	66	owls
1,50	13,02	5,49	2,62	1,03	0,59	1,74	237	64	Wazki Wroclaw LM
1,22	14,76	5,36	2,77	1,02	0,56	1,87	243	62	XDDDDDDDDDDDDDLM
1,45	13,27	5,09	2,69	1,23	0,43	1,87	253	59	Bone Collectors
1,26	14,68	5,70	3,21	0,96	0,42	1,96	223	58	Cerveza Team
Od ostatnich paru tygodni wykrystalizowal sie nam lider i to mi sie podoba ;-) Do 3 razy sztuka w LM? Tzn na dzisiaj troche za plytka jest ta moja druzyna, ale to efekt klepniecia kilku trejdow i mam nadzieje uzupelnie to z FAsow.

 

Poza tym jest kilka wiekszych zmian - KapitanPlaneta i MTH wskoczyli na podium chociaz miesiac temu byli w dolnej polowce, striker nie utrzymal mocnego poczatku jak zaczal grac pelna zbyt plytka rotacja, a washko jakos ogolnie pierdzielnal o ziemie [co tu sie stalo? Z poczatkowego liderowania sa juz tylko wspomnienia?].

 

Z dolnych miejsc udalo sie wyrwac sowacxowi oraz dannygd i zwlaszcza u tego drugiego widac potencjal na marsz ku gorze skoro wrocil Paul i klepnal IMO bardzo korzystny trejd z Kawhim, wiec mozliwe ze sie uda powtorzyc podium... ale oby nie wygrana ;-)

 

A jak to wyglada z Waszej perspektywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to najważniejsza rzeczw tej wymianie była, a Ty piszesz "tylko"... ;)

Tu sie nie zgodze bo za najwazniejsza uznaje szacowana produkcje.

Dla leszczy nie ma znaczenia czy rozegra 50 czy 80 gier, a dla gwiazd kazde spotkanie moze byc warte nawet dolara.

 

Ale ja nie napisałem 22$ w momencie wymiany... tylko od wymiany. Co by świadczyło tylko jak mocno sie pomyliłeś w ocenie.

Po 1, wg ninjy na srednich od 18.11 Wiggins 5$, Randle 0$, Lopez 0$, Kanter 42$[!], wiec wciaz nie wiem z jakiego sufitu wziales te 22$ czy nawet krotkoterminowe korzysci po stronie bulka ;-)

Po 2, na tym etapie sezonu do niczego nie jest potrzebny w ocenie wymiany okres 2 tygodni po nim...

zwlaszcza jak glowna jego czesc dopiero zapowiada powrot.

 

NA dzień propozycji Nance (wtedy wart był 14$ - sprawdziłem dokładnie) i był jeszcze kontuzjowany i przed serią +8 stl w 2 meczach (która mega value mu podniosła, gdyż tylko 8 meczów wcześniej zagrał), a Harden grał wtedy za 59$. Więc dokładnie ta Twoja "stówa" to 73$ była warta.

... czyli tak czy inaczej zaproponowales slaba propozycje skoro Kawhi byl kontuzjowany.

 

Niemniej proponowałem 2 opcje - z drugiej też nie skorzystałeś ;)

Bo Irving+MGasol rowniez sa bardziej wartosciowi od Kawhi+Kanter, wiec nie ma to zwiazku z tematem?

 

tak czy inaczej po 3 tyg. (gdyż 7-8.11 proponowany i dogadany deal był z bulkiem, tylko on prosił o czas na "wybór" gracza do spuszczenia na FAsy)

Chwila, chwila. Jesli bulek mial dodatkowy tydzien na ocene wymiany, ale z niego nie skorzystal to jego blad, a nie okolicznosc usprawiedliwiajaca jego straty.

 

liczenie ich value jako "kluczowgo" w dealu jest mega nadużyciem.

To tylko może być jakaś wskazówka, ale nie podstawa decyzji po 6-10 meczach sezonu [...]

Przeciez tak wlasnie bylo... chyba nikt nie sugerowal, ze gwiazdy beda nadal cieniowac, a rolesi wymiatac?

 

Gdzie dalej próbujesz zaniżać wartość graczy, którzy od klepnięcia dealu udowadniają że jest inaczej.

W jaki sposob to udowadniaja jak wszyscy graja gorzej od Kantera?

 

Szczególnie to boli w przypadku niskiej oceny wartości Wigginsa (o którego zaznaczę kilka osób się dopominało, bo taki "słaby" był i "przepłacony") a który grał i gra mega stabilne minuty 38.6MPG 19.7/1.7/3.9/2.4/1.3/1/46.8FG/66.1FT/1.8TO

Tylko proszę nie pisz, że wg rankingu.. bo wtedy to gracze tacy jak DAJ, Drumm, Howard, Brown, Simmons, Ball, Henson czy Nurkic byliby "nietrejdowalni" wg ich cen osiąganych na drafcie. NA takich graczy trzeba Zawsze patrzeć inaczej, per team, strategia itd.

Tzn pod jakim katem trzeba patrzec na Wigginsa zeby byl dobrym graczem w fantasy?

Bo dla w/w wystarczy tankowac wybrana kategorie, a dla Wigginsa to chyba trzeba kilka jednoczesnie... zas jesli sugerujesz, ze bulek poszedl w punt FT% [co poprawia wartosc Wigginsa] to wtedy traci calkiem sens udzial Lopeza, ktory jak na centra ta kategorie ma mocna...

 

Dlatego nie kłócę się, że mam rację w tym wypadku a Ty nie, bo każdy z nas może się okazać, że mocno się pomylił. Niemniej to ja miałem Kantera i jakoś tego ryzyka nie chciałem trzymac w swojej ekipie ;)

Bo dostales wiekszy upside Kawhiego ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon w tej lidze to jakaś tragedia... Westbrook rzuca ft nie wiele lepiej niż Drummond, ma dużo strat, słabe FG....

Griffin połamany, Whiteside polamany, Anderson połamany, a skład ciągną mi Zibo z Warrenem... sick... nie licze niestety na wiele, chociaż był moment jak grali Blake z Hassanem że odbiłem się od dna na średnich, ale teraz już bez szans raczej.

 

Mam do oddania Whiteside jak ktoś będzie szukał zbiórek i bloków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ nie chce mi się prowadzić tej dysputy dalej bo w miejscu gdzie pisze o Twojej wymianie Ty piszesz na odwrót, z kolei jak mojej to dziwnym trafem argument już nie działa tak jak u Ciebie.

Więc powiem tak - wszystkie wartości podałem z ninji, nie wiem co zaznaczasz i jak, ale na dzień posta było jak pisałem (chyba ze bug ma ninja). Niemniej jak sprawdzasz Kantera który akurat zagrał super mecz z całych 3-4 to nie dziwne że skacze mu wartość...

 

Niemniej na koniec powiem jedno - to nie ja twierdziłem że paczka Kawhi+Kanter jest tak dużo warta, że powinieneś mi oddać proponowane deale, tylko Ty tak twierdziłeś... więc Ci je zaproponowałem. Dlatego nie wiem po co udowadniasz najpierw, że są warci więcej niż są... żeby za chwilę twierdzic że Twoi są warci wiecej od nich, kiedy liczby (które sam cytujesz) mówią co innego...

Totalny brak konsekwencji - ja przynajmniej swoja potwierdziłem oddając Kantera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powiem tak - wszystkie wartości podałem z ninji, nie wiem co zaznaczasz i jak, ale na dzień posta było jak pisałem (chyba ze bug ma ninja). Niemniej jak sprawdzasz Kantera który akurat zagrał super mecz z całych 3-4 to nie dziwne że skacze mu wartość...

Przy jakich ustawieniach wychodzi te 22$?

 

Niemniej na koniec powiem jedno - to nie ja twierdziłem że paczka Kawhi+Kanter jest tak dużo warta, że powinieneś mi oddać proponowane deale, tylko Ty tak twierdziłeś... więc Ci je zaproponowałem.

Duzo warta nie oznacza, ze wiecej niz kazda inna. Jak zaproponowales gorsze paczki to bez zwiazku z tematem ;-P

 

Dlatego nie wiem po co udowadniasz najpierw, że są warci więcej niż są... żeby za chwilę twierdzic że Twoi są warci wiecej od nich, kiedy liczby (które sam cytujesz) mówią co innego...

Tu sie pogubilem o czym piszesz, wiec przydalyby sie cytaty wytykajace te niekonsekwencje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakich ustawieniach wychodzi te 22$?

 

Duzo warta nie oznacza, ze wiecej niz kazda inna. Jak zaproponowales gorsze paczki to bez zwiazku z tematem ;-P

 

Tu sie pogubilem o czym piszesz, wiec przydalyby sie cytaty wytykajace te niekonsekwencje.

Ustawienia normalne, nasza liga, 200$ do 02.11 (patrz daty postów i godziny) Wiggins masz za 14$...

raoxtd.jpg

 

wiLQ proponowałem lepszą zgodnie z Twoim wyliczeniem 55+15 to 70$, a Irving + Gasol grali wtedy za 65$, może ja liczyć nie umiem ale 70>65 ;)

 

Co do cytatów i pogubienia, to przecież sam możesz siebie przeczytać naszą dyskusję - ale jak prosisz to pierwszy z brzegu: rozmawiamy o Twoim dealu (jak go wyceniam) więc piszę Ci

Pierwszych z brzegu - cen z draftu.

bo deal zrobiłeś po 2 tyg (6-8 grach) więc dla mnie wartości Gorodona czy kontuzjowanego Aminu ze średnich Nic nie znaczyły (szczególnie mając kontuzje graczy CP3 i CJ)

a Ty odpowiadasz:

Wg Ciebie jakie to ma znaczenie po 4-6 tygodniach sezonu?

Chyba mając na myśli mój deal, bo skąd i do czego wziąłeś 6tyg przy ocenie własnego dealu? NIE WIEM ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia normalne, nasza liga, 200$ do 02.11 (patrz daty postów i godziny) Wiggins masz za 14$...

Zdjecie Twojego Windows 10 mi jest nie potrzebne, tylko napisz jak wypelniasz pola formularza ninjy...

bo ta najwazniejsza dla mnie czesc wyciales ;-)

 

wiLQ proponowałem lepszą zgodnie z Twoim wyliczeniem 55+15 to 70$, a Irving + Gasol grali wtedy za 65$, może ja liczyć nie umiem ale 70>65 ;)

Z tego jak rozumiem screena brales dane inne niz za sezon.

 

Co do cytatów i pogubienia, to przecież sam możesz siebie przeczytać naszą dyskusję - ale jak prosisz to pierwszy z brzegu: rozmawiamy o Twoim dealu (jak go wyceniam) więc piszę Ci

bo deal zrobiłeś po 2 tyg (6-8 grach) więc dla mnie wartości Gorodona czy kontuzjowanego Aminu ze średnich Nic nie znaczyły (szczególnie mając kontuzje graczy CP3 i CJ)

a Ty odpowiadasz:

Chyba mając na myśli mój deal, bo skąd i do czego wziąłeś 6tyg przy ocenie własnego dealu? NIE WIEM ;)

Na pewno sie troche pomieszalo o jakich dealach mowa, zdaje sie Ty pisales wiecej o moim, a ja o Twoim.

Natomiast to pytanie wciaz ma sens, chyba inaczej oceniasz rankingi po 2 tygodniach niz po 4-6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie Twojego Windows 10 mi jest nie potrzebne, tylko napisz jak wypelniasz pola formularza ninjy...bo ta najwazniejsza dla mnie czesc wyciales ;)
Nie wycinałem, ale tyle widać a ustawienia napisałem przecież.

 

Z tego jak rozumiem screena brales dane inne niz za sezon.
Nie rozumiem o co pytasz. Screen był do wartości gry Wigginsa po dealu (gdzie pisałeś że obaj z Randlem od klepnięcia dealu byli warci w sumie 5$, a ja pisałem że 22$ bo sam Wiggins za 14 grał). Natomiast wartość Irvinga + Gasola brałem na dzień posta z propozycja od początku sezonu - czyli normalnie, bez ucinania okresów.

 

Natomiast to pytanie wciaz ma sens, chyba inaczej oceniasz rankingi po 2 tygodniach niz po 4-6?
Oczywiście, kłopot w tym, że ani przy twoim ani przy moim byly inne terminy :) Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chcial z waivera ani Jordana Bella ani Monroe???? To delikatnie mowiac zle ocenilem rynek ;-)

Nawet tuz przed przetwarzaniem dorzucilem dodatkowe 10$ na Monroe zeby miec pewnosc... oooops.

 

A w zwiazku z tymi pobraniami mamy kolejny trejd ;-)

 

Nie wycinałem, ale tyle widać a ustawienia napisałem przecież.

Umknela mi data, co ma wspolnego z ta wymiana 2.11?

 

Nie rozumiem o co pytasz. Screen był do wartości gry Wigginsa po dealu

W jaki sposob jak trejd byl klepniety 16.11?

 

(gdzie pisałeś że obaj z Randlem od klepnięcia dealu byli warci w sumie 5$, a ja pisałem że 22$ bo sam Wiggins za 14 grał).

Te wyceny dotyczyly moich projekcji od wymiany do konca sezonu.

 

Oczywiście, kłopot w tym, że ani przy twoim ani przy moim byly inne terminy :smile:

Huh? Moja byla klepnieta 2,5 tygodnie od rozpoczecia sezonu, a Twoja 4. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w zwiazku z tymi pobraniami mamy kolejny trejd ;-)

Dasz rozpiskę wartościową - szczególnie Whiteside ("do końca sezonu") mnie interesuje ;)

BTW. gratuluję dealu!

 

Umknela mi data, co ma wspolnego z ta wymiana 2.11?

2.12 oczywiście - mój błąd (tzn. dobrze zaznaczałem, źle napisałem)

W jaki sposob jak trejd byl klepniety 16.11?

od 16.11 do 02.12 Wiggins nawet za 15$ grał! Natomiast dziwnie Randle wychodzi, bo jak ost. sprawdzałem był za 8, a dziś za 3$ za ten sam okres... Musze chyba screeny robić i do Sławka wrzucić.

Co by nie mówić 18$ bliższe moim 21-22$ niż Twoim 5$ ;)

 

Te wyceny dotyczyly moich projekcji od wymiany do konca sezonu.

To na ile wyceniłeś Irvinga i Gasola "do końca sezonu" wtedy?

 

Huh? Moja byla klepnieta 2,5 tygodnie od rozpoczecia sezonu,

Czepialstwo 1 klasy! Dla "ligi" klepnięta po 16 dniach, dla Gordona po 15, dla Aminu 14, dla pozostałych po 13 dniach gry - toż to szok, że napisałem po 2 tyg, kiedy rozpatrujemy Twoją sugestię 4-6 tyg ;)

Pomija fakt, ile negocjowałeś - czy 2h czy 2 dni ;)

 

a Twoja 4.

Pomijając fakt, że tekst tyczył się Twojej, to moją opisałem kiedy zatwierdziłem z bulkiem, choć to i tak nie ma żadnego znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rozpiskę wartościową - szczególnie Whiteside ("do końca sezonu") mnie interesuje ;)

BTW. gratuluję dealu!

Dzieki i wydaje mi sie, ze na srednich bedzie gral cos miedzy tym sezonem, a zeszlym i zakladam, ze wroci za 2-3 tygodnie. W tej wymianie mnie najbardziej cieszy, ze sprzedalem troche asyst za zbiorki bo w tym postrzegam swoja szanse na garsc dodatkowych punktow roto.

 

2.12 oczywiście - mój błąd (tzn. dobrze zaznaczałem, źle napisałem)

od 16.11 do 02.12 Wiggins nawet za 15$ grał! Natomiast dziwnie Randle wychodzi, bo jak ost. sprawdzałem był za 8, a dziś za 3$ za ten sam okres... Musze chyba screeny robić i do Sławka wrzucić.

Co by nie mówić 18$ bliższe moim 21-22$ niż Twoim 5$ ;)

Jak wspominalem to nie byla ocena na najblizsze 2 tygodnie po wymianie i mamy lata leszczowatosci wymienionych by byc spokojnym jak sie to skonczy.

 

Cos mi ninja teraz nie dziala, ale dziwnie pominales jak w tym okresie gral Kanter...

 

To na ile wyceniłeś Irvinga i Gasola "do końca sezonu" wtedy?

Tej oferty nie zauwazylem i ja predzej bym rozwazyl... ale tylko na srednich bo kontuzja Kawhiego paskudzila ja na totalach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.