Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga Mistrzow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Spadłem o 2 po trejdzie, ale trudno nie widzieć światełka w tunelu, bowiem Lopez, Wiggins i Randle naprawdę nie zawiedli. Jest szansa, że się coś ruszy w trójkach i blokach. Żebym tylko w rebsach zaczął nagle nie spadać. 

No nie spadłeś z powodu trejdu...  ;) Zresztą jak zobaczyłem linijkę to aż zakląłem dziś rano!

Trudno chyba o lepszy początek... 3 graczy, prawie zapchajdziury jak niektórzy pisali  ;)

54svs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie spadłeś z powodu trejdu...  ;) Zresztą jak zobaczyłem linijkę to aż zakląłem dziś rano!

Trudno chyba o lepszy początek... 3 graczy, prawie zapchajdziury jak niektórzy pisali  ;)

54svs.jpg

Linijka brzmi ładnie, ale jeden mecz to zbyt mała dawka, by wysnuwać jakiekolwiek wnioski... Tak się złożyło, że wszyscy zagrali na +60%, co oczywiście nigdy się już nie powtórzy, ale też tego nie wymagam. Liczę najbardziej na Wigginsa i Lopeza, Randle miał być zapchaj-dziurą i chyba będzie, a dziś pohasał, bo rywalizować nie było już z kim, jak zabrakło Sapa i Jokicia. Swoją drogą on chyba na każdym drafcie był postacią najbardziej "hot" z tych tanich, nikt nie przypuszczał, że w Lakers szybko będzie bardziej "not"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Taja za Inglesa wywoluje u mnie klasyczne "meh", ale w zwiazku z nia mam pytanie do KapitanaPlanety: jak sie skontaktowales z bulls2006? Bo na PMa z tego forum mi nie odpisuje, a przez Yahoo to mozna tylko polowac na przypadkowe klikniecia, a nie sensownie negocjowac.

 

1. Zapytanie moje do Bulka poszło kiedy Lopez zaczął grać i Nance sie skontuzjował, a Kawhi był bez wieści.

2. Ustaliliśmy kto co potrzebuje (ja wcale się nie paliłem do oddania jedynego pewnego C - Lopeza, myślałem o innej wymianie), ale kluczem dla mnie było/jest poprawa FT i zmniejszenie rotacji, kosztem punktów i 3.

Wyjasnienia ze strony Twojej druzyny sa zbedne gdy kwestionowanie dotyczy tylko tej drugiej ;-)

 

4. Wartościowanie Lopeza per 10 meczów tego sezonu to jakaś kpina z Waszej strony, nie zakładam że będzie lepszy niż w BKN ale na pewno niewiele gorszy. W zeszłym sezonie Lopez stanowił blisko 60% wartości Kawhiego. Więc w tym liczę że to będzie max. 50%.

5. Teraz pytanie czy Kawhi grający 40 meczów po kontuzji, w SAS mających Gaya i w formie LMA (czyli raczej ostrożnie wprowadzany przez Popa) to gracz warty value z zeszłego sezonu czy jednak trochę mniej? Moim zdaniem jednak trochę mniej i 2-3 minuty może grać krócej żeby być świeży na PO.

Tja, gwiazda i fundament druzyny zostanie odstawiona w kat, ale gosciu w ostatnim roku kontraktu bez przyszlosci w aktualnej druzynie bedzie mial podobna wartosc w innym systemie niz gdy byl pierwsza opcja ;-)

 

Tutaj wg mnie ostro odleciales z zalozeniami... choc watpie, ze faktycznie takie masz bo nie potraktuje jako zbieg okolicznosci, ze ustawiles sie po drugiej stronie tej opinii ;-)

 

7. Temat Kantera i jego wartości... Tak po tych 12 meczach jest ciekawie wartosciowany, ale gra niewiele więcej minut od Randla (który chcąc nie chcąc zaczyna grać więcej po kontuzji Nanca), a kwasy z Hernanogomezem, Problem Noaha, dobra forma Kyla, może sprawić że dziś jest w rotacji starterem, a za tydzień go nie będzie. Skoro więc niektórzy uważają że Kanter = Lopez (błagam...) to proszę aby Ci co mają jednego lub drugiego w swoich teamach w innych ligach zrobili teraz deal 1-1 i pokazali to na forum. :smile: Moim zdaniem za kolejny m-c może się okazać że Kanter i Randle to równi gracze.

Tutaj tez nie rozumiem jak na podstawie pierwszych kilkunastu gier mozna miec wiekszy optymizm wobec Randle'a niz Kantera, ale ponownie ustawiles sie po drugiej stronie tej opinii, wiec watpie, ze takowa masz ;-) Zas ogolnie bez roznic w ocenie nie byloby fantasy, wiec nie traktuje tego jako wade tylko jako kawal dobrej roboty z Twojej strony.

 

Ps. wiLQ wypraszamy sobie - na dnie nie byłem jeszcze :smile: Co więcej spokojnie Batum z CP3 odbija mnie od dolnych sfer, a nie Kawhi. On może być tylko wisienka na torcie jak... wróci. Bo Pop/SAS strasznie irytują swoimi decyzjami i brakiem info w ost. czasie... Już kiedyś tak kupiłem Lova który tak wracał że jak wrócił to się złamał od razu. Ale kto nie ryzykuje ten nie spija szampana :smile:

To bylo szybkie spojrzenie na tabele na srednich i wtedy byles w dolnej trojce, ale faktycznie nie uwzglednialem, ze Ci brakuje gwiazd, wiec pnij sie w gore byle byle nie za wysoko ;-)

 

No nie spadłeś z powodu trejdu...  ;) Zresztą jak zobaczyłem linijkę to aż zakląłem dziś rano!

Trudno chyba o lepszy początek... 3 graczy, prawie zapchajdziury jak niektórzy pisali  ;)

... i na tym pierwszym meczu radosc sie skonczyla? ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, gwiazda i fundament druzyny zostanie odstawiona w kat,

Że co? Ja nic takiego nie napisałem...

ale gosciu w ostatnim roku kontraktu bez przyszlosci w aktualnej druzynie bedzie mial podobna wartosc w innym systemie niz gdy byl pierwsza opcja ;-)

Tego też nie napisałem. Chyba,że wartość niższa o ponad 20% to wg Ciebie "podobna". Poniżej rozwinięcie - ale wystarczy przeczytać ze zrozumieniem...

 

Tutaj wg mnie ostro odleciales z zalozeniami...

Wyjaśnisz? Z czym się tak daleko nie zgadzasz, że twierdzisz iż odleciałem?

Obniżyłem czas gry Kawhi o 2-3 min co mając na uwadze SAS (i ich ostrożność) jest dosyć naturalne, że nie będą go ganiać po 33-34 min, a raczej po 30-31. Ile mu spadnie wartość? Może 5 może 10%? Załóżmy, że 5% - to chyba po kontuzji, w ekipie która i tak bez problemu będzie w PO i gdzie pojawiło się wsparcie na SF/PF po stronie Gaya (i coraz lepiej grającego Kyla) to aż takie kuriozum?

Teraz Lopez - rok temu grał 60% value Kawhi, w tym liczę (max.) 50% z... obniżonej wartości Kawhi (czytaj szacuję jego value ponad 20% poniżej zeszłorocznego, przyjmując, że KL nie będzie jakoś odstawał od swojego poziomu sprzed kontuzji) co na dziś (po nie ukrywajmy kiepskim początku w jego wykonaniu - szczególnie skuteczności) jak na razie niewiele odbiega od moich założeń.

Praktycznie poprawa skuteczności FG i PPG do ok. 16-17 (co powinno nastąpić, jak będzie grał ciut dłużej i stabilniej niż teraz) będzie oznaczać, że moja prognoza się sprawdza...

 

Tutaj tez nie rozumiem jak na podstawie pierwszych kilkunastu gier mozna miec wiekszy optymizm wobec Randle'a niz Kantera, ale ponownie ustawiles sie po drugiej stronie tej opinii, wiec watpie, ze takowa masz ;-) Zas ogolnie bez roznic w ocenie nie byloby fantasy, wiec nie traktuje tego jako wade tylko jako kawal dobrej roboty z Twojej strony.

Może jasnowidz jestem, bo Randle od dealu (tak wiem mała próbka) gra 16(0.3 trójki)/8.3/3/0.7/1/FG56.8/FT71.4/ a Kanter raz zagrał dobrze i siedzi z kontuzją? ;)

 

Tak na marginesie, propozycja dealu była na początku listopada, z info kilka tyg. (dot. Kawhi) zrobiło się kolejne kilka tyg i kolejne kilka tyg - celowałem, że deal ma sens (dla mnie) jeśli Kawhi wróci na święta najpóźniej, dziś choć dalej niewiele wiadomo to z kolejnej plotki Parkera wychodzi, że będzie dobrze jak on zagra na święta...

Do tego Kanter niby nic, ale takie teksty ("I had back issues before ... but not that bad," he said. "It still hurts even when I walk.") jakoś mnie nie pocieszają...

 

Pamiętajmy,że w roto nie wygrywa się średnimi zawodnika, a totalami. W tych na ten moment, nawet z 2 kiepskimi meczami Brooka, bulek jest znacznie do przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos malo dyskusji stricte fantasy w tym sezonie, wiec lykne haczyk na probe ;-)

 

Że co? Ja nic takiego nie napisałem...

Tego też nie napisałem.

To bylo wyolbrzymienie.

 

Wyjaśnisz? Z czym się tak daleko nie zgadzasz, że twierdzisz iż odleciałem?

Obniżyłem czas gry Kawhi o 2-3 min co mając na uwadze SAS (i ich ostrożność) jest dosyć naturalne, że nie będą go ganiać po 33-34 min, a raczej po 30-31.

Przeciez Spurs juz byli wobec niego ostrozni gdy gral 33 minuty, wiec IMO 30-31 to wariant pesymistyczny.

 

Ile mu spadnie wartość? Może 5 może 10%? Załóżmy, że 5% - to chyba po kontuzji, w ekipie która i tak bez problemu będzie w PO i gdzie pojawiło się wsparcie na SF/PF po stronie Gaya (i coraz lepiej grającego Kyla) to aż takie kuriozum?

Po 1, Gay nie wplywa na role Kawhiego bo zastepuje minuty Simmonsa/Lee.

Po 2, nie kwestionuje zalozenia, ze Kawhi straci na srednich tylko... ze to bez znaczenia bo wciaz bedzie przepasc miedzy nim, a paczka, ktora oddales! Wg mnie jedyny scenariusz, ze przegrywasz ta wymiane to jego przedluzajaca sie absencja [czego oczywiscie nie mozna wykluczyc i takie zalozenie traktuje jako glowny motyw wymiany ze strony bulka, ale to mi sie wydaje wariant mocno pesymistyczny].

 

Teraz Lopez - rok temu grał 60% value Kawhi, w tym liczę (max.) 50% z... obniżonej wartości Kawhi (czytaj szacuję jego value ponad 20% poniżej zeszłorocznego, przyjmując, że KL nie będzie jakoś odstawał od swojego poziomu sprzed kontuzji) co na dziś (po nie ukrywajmy kiepskim początku w jego wykonaniu - szczególnie skuteczności) jak na razie niewiele odbiega od moich założeń.

Pominales szczegol, ze jego minuty polecialy na ryj, wiec wlasciwie nie ma powodu by sie odnosic do zeszlego sezonu - nie wroci do tamtego czasu gry ani roli bo jest w zupelnie innej sytuacji.

Wg mnie 50% * Kawhi na srednich = Lopez to szalone zalozenie bo jest duzo wiecej powodow do obsuwy dla Brooka... i nawet nie wspomniales o jego ryzyku absencji [historia kontuzji, ogrywanie mlodziezy itp].

 

Może jasnowidz jestem, bo Randle od dealu (tak wiem mała próbka) gra 16(0.3 trójki)/8.3/3/0.7/1/FG56.8/FT71.4/ a Kanter raz zagrał dobrze i siedzi z kontuzją? ;)

... a dzisiaj wraca Nance, wiec skonczy sie ten dobry okres?

 

Pamiętajmy,że w roto nie wygrywa się średnimi zawodnika, a totalami. W tych na ten moment, nawet z 2 kiepskimi meczami Brooka, bulek jest znacznie do przodu...

Tym tokiem myslenia to bulek mogl wywalic Kawhiego za byle solidnego FAsa i bylby do przodu ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Taja za Inglesa wywoluje u mnie klasyczne "meh", ale w zwiazku z nia mam pytanie do KapitanaPlanety: jak sie skontaktowales z bulls2006? Bo na PMa z tego forum mi nie odpisuje, a przez Yahoo to mozna tylko polowac na przypadkowe klikniecia, a nie sensownie negocjowac.

Ogłosił, że sprzedaje zbiórki a że akurat mi na nich zależy to od razu mu wysłałem propozycję na Yahoo. Rano już była zaakceptowana. Wymiana jak sam zauważyłeś mało seksowna, więc nie było sensu zaczynać dyskusji na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo wyolbrzymienie.

Przeciez Spurs juz byli wobec niego ostrozni gdy gral 33 minuty, wiec IMO 30-31 to wariant pesymistyczny.

No wariant pesymistyczny a "odjechałem" z prognozą to przyznasz, że gigantyczne wyolbrzymienie. ;)

 

Po 1, Gay nie wplywa na role Kawhiego bo zastepuje minuty Simmonsa/Lee.

Nieprawda, w minuty Simmonsa wszedł Paul/Forbes, w Kawhu Kyle i Gay(w części bo trochę na PF gra), na PF/C grają praktycznie LMA/Gasol i Lauvergne.

Po 2, nie kwestionuje zalozenia, ze Kawhi straci na srednich tylko... ze to bez znaczenia bo wciaz bedzie przepasc miedzy nim, a paczka, ktora oddales!

Czyli jakiej?

 

Wg mnie jedyny scenariusz, ze przegrywasz ta wymiane to jego przedluzajaca sie absencja (...) ale to mi sie wydaje wariant mocno pesymistyczny].

OK. Skoro tak to widzisz, że to taka zajebista paczka, to dawaj mi Hardena z Nancem za Kawhi z Kanterem, w końcu Kawhi nic nie straci, a był sporolepszy od HArdena rok temu, a w tym USG Brodzie ciut spadnie to jak znalazł!

W ostateczności Irvingiem z Gasolem się zadowolę, jeśli wolisz. ;)

 

Pominales szczegol, ze jego minuty polecialy na ryj, wiec wlasciwie nie ma powodu by sie odnosic do zeszlego sezonu - nie wroci do tamtego czasu gry ani roli bo jest w zupelnie innej sytuacji.

Wg mnie 50% * Kawhi na srednich = Lopez to szalone zalozenie bo jest duzo wiecej powodow do obsuwy dla Brooka... i nawet nie wspomniales o jego ryzyku absencji [historia kontuzji, ogrywanie mlodziezy itp].

Hmmm serio? Minuty owszem poszły w dół (tego się spodziewałem, choć w prognozie mam ciut więcej - ok. 26-27 i szczerze liczę, że ciut wzrośnie), ale co do kontuzji to Brook zagrał od 2014 roku 239 meczy, Kawhi 210... ;)

Poza w/w rola Brooka jest podobna, spadł delikatnie USG ale głównie w ataku (w obronie wzrósł), ale cała reszta to ten sam Lopez.

 

... a dzisiaj wraca Nance, wiec skonczy sie ten dobry okres?

Wraca Nance, wraca lepszy Brook, bo Randle z Nancem to pasztet bez perspektyw. Randle z założenia był backupem dającym max: 12/7 więc to nie problem.

 

Tym tokiem myslenia to bulek mogl wywalic Kawhiego za byle solidnego FAsa i bylby do przodu ;-P

wiLQ proszę, chociaż Ty się nie zniżaj do takich stwierdzeń. Co mi po średnich, jak zagra w 30 zamiast 50 meczach? I wiedziałeś, że o tym piszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na kimś bardziej straciłem, to na trejdzie z Tobą, Wilq. Aminu brałem połamanego, ale Gallinari i Gordon niczym się nie bronią. Słowem, oddanie Blake'a było bez sensu.

Juz nie mam Blake'a, wiec o tym zapomnialem, ale faktycznie zle to wyglada...

choc dla mnie to bylby dodatkowy powod by nie rozmieniac Kawhiego.

 

No wariant pesymistyczny a "odjechałem" z prognozą to przyznasz, że gigantyczne wyolbrzymienie. ;)

Wariant pesymistyczny dla Kawhiego + optymistyczny odnosnie Lopeza + zanizanie wartosci Kantera bo moze stracic role przy jednocznym udawaniu, ze Randle'a to nie dotyczy sie dla mnie kwalifikuje. Serio nie dostrzegasz ironii w tym, ze bronisz wymiany od strony, ktorej sie pozbyles? ;-)

 

Nieprawda, w minuty Simmonsa wszedł Paul/Forbes, w Kawhu Kyle i Gay(w części bo trochę na PF gra), na PF/C grają praktycznie LMA/Gasol i Lauvergne.

Teraz to ciezko ustalic kto w czyje minuty wszedl dopoki Kawhi nie gra, wiec pisalem co wg mnie bedzie.

 

Czyli jakiej?

Na srednich ninjy z 40$... choc jednoczesnie trzeba przyjac, ze na totalach wyjdzie to istotnie mniej.

 

OK. Skoro tak to widzisz, że to taka zajebista paczka, to dawaj mi Hardena z Nancem za Kawhi z Kanterem, w końcu Kawhi nic nie straci, a był sporolepszy od HArdena rok temu, a w tym USG Brodzie ciut spadnie to jak znalazł!

W ostateczności Irvingiem z Gasolem się zadowolę, jeśli wolisz. ;)

Zeby to bylo analogiczne zaproponuj mi ta dwojke za przecietniaka i 2 gosci spoza Top150 to wtedy sie latwo dogadamy ;-)

 

Wraca Nance, wraca lepszy Brook, bo Randle z Nancem to pasztet bez perspektyw. Randle z założenia był backupem dającym max: 12/7 więc to nie problem.

To gratulacje, ze go sprzedales jakby mial jakas wartosc w tej lidze ;-)

 

Co mi po średnich, jak zagra w 30 zamiast 50 meczach?

30/50 gier z 55$ >> 45/50 gier z 25$.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariant pesymistyczny dla Kawhiego + optymistyczny odnosnie Lopeza + zanizanie wartosci Kantera bo moze stracic role przy jednocznym udawaniu, ze Randle'a to nie dotyczy sie dla mnie kwalifikuje.

No chcesz mi powiedzieć, że Ty się wymieniasz licząc wariant optymistyczny kupowanego zawodnika i pesymistyczny swojego? Komu mydlisz oczy? Bo mi na pewno nie... ;)

 

Teraz to ciezko ustalic kto w czyje minuty wszedl dopoki Kawhi nie gra, wiec pisalem co wg mnie bedzie.

To jak raz liczymy dane wstecz, a raz przyszłe do oceny? Twoje prognozy są dobre a moje złe? Hmmm chyba jakąś stronniczość tu uprawiasz.

 

Na srednich ninjy z 40$...

NA średnich z Ninji to dałem dużo więcej... liczysz prognozy z przed sezonu?

 

choc jednoczesnie trzeba przyjac, ze na totalach wyjdzie to istotnie mniej.

Możesz śmiało podać ile - ciekaw jestem, bo tymi 40$ liczonymi od zdrowego Kawhi naprawdę grasz nie fair ;)

 

Zeby to bylo analogiczne zaproponuj mi ta dwojke za przecietniaka i 2 gosci spoza Top150 to wtedy sie latwo dogadamy ;-)

A czemu? Przecież Ty twierdzisz, że są warci niebotycznej kasy... Więc czego się obawiasz? Oczywiście wiem, że na taki deal (zgodny z Twoją wyceną "po średnich") nigdy nie pójdziesz.

 

30/50 gier z 55$ >> 45/50 gier z 25$.

Nie wiem co tu liczysz (wyjaśnienie?) więc się nie odnoszę, ale powiem tylko tyle:

- mam wrażenie, że jak liczyłeś swój deal (gdzie dostałeś wartość o 50% wyższą od Twojej paczki) to chyba inne standardy stosowałeś a wszyscy byli zdrowi (jeszcze na nieszczęście bulka) ;)

- ja to sam pisałeś: "nawet powinniśmy Ci gratulować" - ja o nie nie zabiegam, ale gdyby zdążył Kawhi przed świętami - to będzie można to uznać deal za dobrą robotę.

- kuriozalnie bez tej wymiany, być może moja z bulkiem nie doszłaby do skutku

- no ale wtedy mogłoby do żadnej wymiany nie dojść ;)

- no i na koniec, tak przed dealem, jak i po nikt o Kawhiego nie zabiegał (oprócz mnie)... hmmm

 

No i ciekaw jestem Twojej opinii kolejnego mojego dealu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah pamietam ten czasy 3-4 lata temu jak prawie z matkiem czy kims skleilismy 3 stronna wymiane :grin:

I to jest gra!

Raczej to byly tylko negocjacje ;-)

 

No chcesz mi powiedzieć, że Ty się wymieniasz licząc wariant optymistyczny kupowanego zawodnika i pesymistyczny swojego?

Nie, opisuje jak postrzegam Twoje zalozenia [o ile takowe masz w co nie wierze].

 

NA średnich z Ninji to dałem dużo więcej...

W jaki sposob? Liczysz Kawhiego jako zero?

 

Możesz śmiało podać ile - ciekaw jestem, bo tymi 40$ liczonymi od zdrowego Kawhi naprawdę grasz nie fair ;)

Bardziej fair niz liczenie go jako zero ;-P

 

A czemu? Przecież Ty twierdzisz, że są warci niebotycznej kasy... Więc czego się obawiasz?

Bo oddaje graczy wartych jeszcze wiecej! ;-P 

 

Nie wiem co tu liczysz (wyjaśnienie?) więc się nie odnoszę, ale powiem tylko tyle:

- mam wrażenie, że jak liczyłeś swój deal (gdzie dostałeś wartość o 50% wyższą od Twojej paczki) [...]

Wg jakich kryteriow?

 

- ja to sam pisałeś: "nawet powinniśmy Ci gratulować" - ja o nie nie zabiegam, ale gdyby zdążył Kawhi przed świętami - to będzie można to uznać deal za dobrą robotę.

Wg mnie jak wroci w styczniu/lutym rowniez bedziesz do przodu, po prostu zaplaciles wyjatkowo malo.

 

- no i na koniec, tak przed dealem, jak i po nikt o Kawhiego nie zabiegał (oprócz mnie)... hmmm

Bo nie bylo ogloszenia, ze bulek chce sie go pozbyc/rozmienic?

 

No i ciekaw jestem Twojej opinii kolejnego mojego dealu ;)

Solidne kupienie gwiazdy i przynajmniej sie trzymales swojej niskiej oceny Kantera ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pozyskanie tego Lopeza to była porażka, przynajmniej wiem, kogo unikać w przyszłości na draftach ;)

 

Trochę faktycznie ten Kawhi był za tanio sprzedany, może powinienem zerwać negocjacje, Danny pewnie i tak by do nich wrócił...

 

Niemniej tak jak pisałem, tą ligę traktuję eksperymentalnie, prestiżu tu zbyt dużego nie ma i dopóki to się nie zmienia, podium w tej lidze nie ma żadnego znaczenia, już raz byłem tu na nim, więc orać się nie ma co. Co nie znaczy, że straciłem na nie szanse, bo one dalej są. Wraca Aminu, jest szansa na poprawienie defensywnych statsów.

 

Dzień całkiem fajny, Wiggins gra całkiem ok, nawet trójki zaczął trafiać. Marsz w górę bloków rozpoczęty, w stealach niesamowity ścisk, nawet w pkt można awansować, bo ekipy mnie wyprzedzające mają więcej wykorzystanych slotów, także są kategorie w których można namieszać. A Gallinari mógłby wrócić, bo w Clipps wytwarza się szansa na jego zaistnienie, kiedy ma robić fajne linijki, jak nie teraz, bez Blake'a?

 

P.S. Sprzedam Fourniera. Chyba czas odpuścić 3 pts. Najlepiej w pakiecie z Gordonem. Tak więc Wilq, masz ogłoszenie, jakiego się dopominałeś ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, opisuje jak postrzegam Twoje zalozenia [o ile takowe masz w co nie wierze].

Gratuluję podejścia, ale spokojnie jeszcze się zdążysz o tym przekonać...

W jaki sposob? Liczysz Kawhiego jako zero?

Bardziej fair niz liczenie go jako zero ;-P

Ja napisałem jak liczę, Ty nie napisałeś nic... odwagi zabrakło?

Bo oddaje graczy wartych jeszcze wiecej! ;-P

Haha! To jednak pośrednio przyznałeś, że tacy zajebiści nie są...

Wg jakich kryteriow?

Pierwszych z brzegu - cen z draftu.

Bo nie bylo ogloszenia, ze bulek chce sie go pozbyc/rozmienic?

A Ty potrzebujesz ogłoszeń? Kurde człowiek ciągle się uczy... ;)

Solidne kupienie gwiazdy i przynajmniej sie trzymałeś swojej niskiej oceny Kantera ;-)

Czemu niskiej? Normalnej i.. ryzykownej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce odkupic troche asyst? Bo po przetasowaniach zmierzam po overkill w tej kategorii..

 

Ja napisałem jak liczę, Ty nie napisałeś nic... odwagi zabrakło?

Szacunkowo na srednich ocenialem to jako 55$+15$ za 25$+5$+0$.

 

Haha! To jednak pośrednio przyznałeś, że tacy zajebiści nie są...

Bez jaj, kazda wymiana jest relatywna. Oferowanie bolka jest fair jak sie oczekuje w zamian innego bolka, ale staje sie absurdem gdy ma stanowic fundament wiekszej paczki.

 

Pierwszych z brzegu - cen z draftu.

Wg Ciebie jakie to ma znaczenie po 4-6 tygodniach sezonu?

Przy czym uwzglednij, ze w zaleznosci od odpowiedzi mozesz dostac adekwatne propsy ;-)

 

A Ty potrzebujesz ogłoszeń? Kurde człowiek ciągle się uczy... ;)

Dla gwiazd tak, przeciez nie bede codziennie pytal wszystkich czy moze chca oddac swoja gwiazde za miedzy innymi dwoch goscii spoza Top150.

 

Czemu niskiej? Normalnej i.. ryzykownej.

Bo na razie nie ma zadnych sygnalow, ze cos sie ma zmienic, wiec to czysta spekulacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.