Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W załączeniu tabela na średnich po kolejnych dwóch tygodniach. Od pewnego czasu FB-NINJA wprowadziła wykresy ze wszystkimi kategoriami co umożliwia śledzenie średnich od początku rozgrywek. W załączeniu wykres punktów roto. Fajnie widać progres punktowy Alkograss Nałogowo za ostatnie trzy tygodnie. Fajnie też widać ustabilizowanie progresu u BC Dzidzia.

post-3578-0-32648900-1514493966_thumb.jpg

post-3578-0-26865700-1514493976_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, walczę praktycznie o 4 kategorie, żeby się utrzymać, bo w reszcie ni chooya się nie poprawie raczej...


te kategorie na których mi zależy to 3pts, pts, reb, as... 


mam na sprzedaż joe inglesa lub cauley steina... za coś co nic nie blokuje ani nie przechwyca (przechwytuje??) ale robi coś więcej w tych czterech kategoriach.. 


z tym że cauley stein idzie w górę ostatnio, więc trza za niego coś również w formie dać  ;)


 


chłopaki, walczę praktycznie o 4 kategorie, żeby się utrzymać, bo w reszcie ni chooya się nie poprawie raczej...


te kategorie na których mi zależy to 3pts, pts, reb, as... 


mam na sprzedaż joe inglesa lub cauley steina... za coś co nic nie blokuje ani nie przechwyca (przechwytuje??) ale robi coś więcej w tych czterech kategoriach.. 


z tym że cauley stein idzie w górę ostatnio, więc trza za niego coś również w formie dać  ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie już dawno nie było tabeli na średnich więc wykorzystując moment, że jestem ex aequo na pierwszym miejscu załączam tabele oraz wykresy punktów roto. U mnie poprzez kontuzje zrobiło mi się wiele meczy niedogranych ale będę nadrabiał stopniowo.

post-3578-0-57707300-1516899504_thumb.jpg

post-3578-0-13377500-1516899518_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakbym podskoczył o 3 miejsca w fg ( tam gdzie jestem blisko) o dwa w ft to mam jeszcze całkiem spore szanse powalczyć o awans, bo policzyłem ze z ta rotacja co mam teraz, jeżeli będą grali to co ostatnio grają, to powinienem wygrać w 3pts i rebs, oraz podskoczyć jeszcze w pts o dwa trzy oczka... reasumując nie mam już nic do stracenia prawie, jedynie w to i ast może po jednym oczku, a zyskać mogę nawet do 20++ jak się ładnie poukłada wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rozpoczęciem sezonu miałem zespół, który mógł mi dać awans do PO. Po kontuzji Haywarda moje szanse drastycznie spadły, jednak wciąż tliła się iskierka nadziei. Teraz po stracie Cousinsa to oficjalny koniec marzeń o awansie. Moja przewaga nad strefą spadkową jest bardzo dużo więc w zasadzie już w styczniu skończyły mi się emocje w tej lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, cały sezon bujam się gdzieś poniżej 60 punktów ROTO, więc Oskar musiałby jeszcze z 15 zgubić. Plus wziąłem za dużo lig w tym sezonie(7, w tym 3 dynastie) i w pierwszej kolejności odpuszczam lekko te mniejsze niż 20 drużyn.

 

PS. wiLQ, jeśli czytasz ten temat, to możesz od razu zapisać, że w przyszłym sezonie rezygnuję z grania na e-nba(bez względu na to czy ostatecznie się utrzymam, czy nie), żebyście nie czekali na mnie przy organizowaniu gry. Ten sezon oczywiście dogram do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. wiLQ, jeśli czytasz ten temat,

Przegladam wszystkie.

 

to możesz od razu zapisać, że w przyszłym sezonie rezygnuję z grania na e-nba(bez względu na to czy ostatecznie się utrzymam, czy nie), żebyście nie czekali na mnie przy organizowaniu gry.

OK.

 

Ten sezon oczywiście dogram do końca.

Dzieki za to... i tak z ciekawosci mozesz rozwinac co sie nie spodobalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chcę wrócić do grania max 4-5 lig, a najwięcej frajdy mam z grania w tych z 20 drużynami, więc naturalnie mniejsze są pierwsze do odstrzału. To nie tak, że coś mi się nie spodobało, bo jak padło pytanie na fb grupie Mistrzostw Polski fantasy football o rozgrywki fantasy nba ze spadkami i awansami, to poleciłem gościowi to forum, możliwe, że dołączy od kolejnego sezonu i liczba graczy wyjdzie na zero. To może tak wyglądać, że strzeliłem focha po słabym drafcie i słabym sezonie, ale tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No niestety , moj jeden z niewielu fajnych nabytkow z fa jerian grant zostal wycofany z rotacji chicago z powodu? ogrywac beda teraz samych mlodych, a jerian, ma 25 lat i jest za stary zeby grac ;] szkoda bo nie psul ft i poprawial asysty i mial SG... 

brakuje mi SG u kemby ewidentnie, caly sezon sie bujam tam lamusami...

pozostaje dograc mi na tej pozycji sezon lance'm... szkoda bo on kaleczy ft i fg a tam musze pojsc w gore jeszcze, zeby pomyslec o walce o awans..

przewiduje ze przeskocze jeszcze o 2-3 pkt w gore z latwoscia, bo w reb i pts ide dobrze ostatnio, ale reszta to bedzie mega mega ciezkie zadanie, nie mam kim asyst robic.. a niestety sylvinho ktory ma ogromna przewage w asystach nad cala liga jest ciezki do negocjacji, tzn nie raczy odpowiedziec ani czego oczekuje ani zadnej kontroferty nie wysle, po prostu odrzuca bez slowa ?? a moglbym mu tez pomoc, bo zbiorki, 3jki czy pkty mam smialo na wydanie w tej chwili..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.