Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

ibaka, cauley-stein, justin jackson, chriss, wilson chandler 

 

kazdy z nich za cos co lepiej pktuje, zbiera lub asystuje ..bloki bede chyba tankowal i trójki tez moge oddac, wiec generalnie np za ibake kogos kto da regularne zbiorki i ciut wiecej asyst ale nie musi wcale blokowac ani rzucac za trzy ;) teamy z dobrym scoringiem/rebounds co chcą poprawić blk i 3p, zglaszac sie!!

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilQ już chyba wyjaśnił no niestety czy stety ale jedyne rozwiązanie ;(

 

po prostu bez spiny jak nie możesz zaglądać, lepiej tak że uprzedziłeś niż jak nowi co porzucają swe teamy bez słowa ;)

ustaw skład a jakbyś słyszał gdzieś że ktoś z twoich 10 się połamał ewentualnie zmień rotację, i będzie w miare git..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli wiLQ znajdziecie rozwiązanie, to będę wdzięczny.

Ale jakie to moze byc rozwiazanie?

Nawet gdyby byli chetni na przejecie druzyny to by im sie odechcialo bez mozliwosci awansu.

 

po prostu bez spiny jak nie możesz zaglądać, lepiej tak że uprzedziłeś niż jak nowi co porzucają swe teamy bez słowa ;)

ustaw skład a jakbyś słyszał gdzieś że ktoś z twoich 10 się połamał ewentualnie zmień rotację, i będzie w miare git..

+1. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

Nie czytałem postów, więc nie wiedziałem o braku możliwości awansu.

Z takim składem to nawet jak wpadniesz raz na dwa tygodnie to awansujesz, także na razie popróbuj jak możesz by nie skreślać całej pracy, którą w to włożyłeś. Jak awansujesz to zobaczysz czy będziesz mógł zagrać w przyszłym roku. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączeniu średnie po trzecim tygodniu. Coś cicho u nas. Zachęcam naszego komisza do opisów jak dwa lata temu gdy byliśmy w jednej lidze. Średnie się trochę ustabilizowały, już nie skaczą tak jak tydzień temu. U mnie FT cały czas bardzo wysoko - aż mi wstyd, że moją taktyką jest tank FT. U mnie Oladipo, Covington oraz Drummond dużo powyżej standardu. Niestety Noel oraz Fultz całkowity dramat ale liczę, że się to zmieni. Lou Williams też mógłby się poprawić. Ale nie ma co narzekać jak się jest w czołówce.

post-3578-0-04987400-1510149102_thumb.jpg

Edytowane przez Jackoso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączeniu średnie po trzecim tygodniu. Coś cicho u nas. Zachęcam naszego komisza do opisów jak dwa lata temu gdy byliśmy w jednej lidze. Średnie się trochę ustabilizowały, już nie skaczą tak jak tydzień temu. U mnie FT cały czas bardzo wysoko - aż mi wstyd, że moją taktyką jest tank FT. U mnie Oladipo, Covington oraz Drummond dużo powyżej standardu. Niestety Noel oraz Fultz całkowity dramat ale liczę, że się to zmieni. Lou Williams też mógłby się poprawić. Ale nie ma co narzekać jak się jest w czołówce.

 

Myślałem o tych opisach przed sezonem, ale jakoś z biegiem lat czasu zaczyna mi brakować :smile: Darzę te ligę dużym sentymentem (chyba 3 raz trafiłem do North), więc coś wyskrobię na miesięcznicę (dziwnie brzmi to słowo w dzisiejszych czasach) startu ligi. Co do mojego zbioru gwiazd to póki Paul nie wróci to nie poprawi się wynik. Staram się zachować względny spokój do tego czasu, ale brak sensownego centra boli. Gibson i R.Lopez starają się coś robić, ale efektu dużego nie widać. Harden i George robią swoje, Kuzma pomaga, ale brak CP3 jest mocno odczuwalny.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tych opisach przed sezonem, ale jakoś z biegiem lat czasu zaczyna mi brakować :smile: Darzę te ligę dużym sentymentem (chyba 3 raz trafiłem do North), więc coś wyskrobię na miesięcznicę (dziwnie brzmi to słowo w dzisiejszych czasach) startu ligi. Co do mojego zbioru gwiazd to póki Paul nie wróci to nie poprawi się wynik. Staram się zachować względny spokój do tego czasu, ale brak sensownego centra boli. Gibson i R.Lopez starają się coś robić, ale efektu dużego nie widać. Harden i George robią swoje, Kuzma pomaga, ale brak CP3 jest mocno odczuwalny.

 

Czekamy na opis od naszego komisza. Ja jak co tydzień załączam tabele ze średnimi.

Duży awans w porównaniu do zeszłego tygodnia:

- BC DZIDZIA + 14 PKT - nie wiem co się będzie działo jak wróci CP3

- Nic nas nie łączy + 8,5 PKT

- wolny wakat +8 PKT

- Trust The Proces +6,5 PKT

 

Duży spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia:

- PBS team -11 PKT

- Funk Volume -8,5 PKT

- Roadrunners -6 PKT

post-3578-0-01859700-1510832812_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc gry za nami, więc tak jak obiecałem kilka słów komentarza ode mnie. Poniżej aktualna tabela na totalach.

post-2297-0-28339200-1510957511_thumb.png

Jak dotąd mieliśmy 3 wymiany, z czego w dwóch z nich uczestniczył Coach R.
Najaktywniejszym graczem na FA jest Hasek, który w sumie pobrał już 18 zawodników.
Z ciekawszych pobrań należy wyróżnić Sylvinho za Donovana Mitchella.
Ciekawostką jest pobranie Crowdera za 51$ przeze mnie:)
 
Prowadzi po miesiącu gry Bydgoszcz Bulls z dość znaczną przewagą bo aż 13 pkt przewagi nad kolejną drużyną. Na średnich już jest trochę mniej kolorowo bo 3 miejsce, ze względu na najwyższą ilość rozegranych meczy w lidze (168), ale nadal awans. Nie licząc zatankowanych asyst, ciężko znaleźć jakąś słabą stronę w zespole El-Maniaque. O sile jego zespołu stanowi trzon pod postacią 7 zawodników, którzy mieszczą się w top60 sezonu. Wyróżnia się czterech Irving, KAT, Porter oraz LMA. Na pewno pozytywnym zaskoczeniem dla właściciela jest postawa dwóch ostatnich. Powrót Kawhiego za pewne wpłynie na staty LMA, ale z drugiej strony na swój najwyższy poziom wskakuje KAT, który pewnie pomoże awansować ekipie z Bydgoszczy. El-Maniaque dokonał 5 pobrań, z których żadne nie zasługuje na wzmiankę (może 20$ na Mozgova):)
 
Za jego plecami blisko siebie dwójka graczy Mikrofalówka i Barcalover.
Właściciel Milwaukee znany jest w światku FB ze względu na swoje genialne podsumowania w formule H2H. W totalu drugi, na średnich szósty bo tak jak lider duża ilość meczy (164). Trzeba pamiętać także o stracie Haywarda oceniając wyniki tej ekipy. Na chwilę obecną lider w osobistych, punktach i przechwytach, lecz problemy w skuteczności, blokach i stratach. U Mikrofalówki robotę robią przede wszystkim DeMarcus i Love. Na pewno zadowolony musi być on ze świetnej postawy Fourniera, który na tę chwilę jest w top20 ligi. Drugi garnitur drużyny też ma niemały potencjał bo Hardaway, Warren czy Rubio mogą wiele zdziałać. 7 pobrań dotychczas z FA.
 
Podium uzupełnia Barcalover, lider wg średnich. Pierwszy w skuteczności oraz blokach, przy świetnych zbiórkach. Delikatny spadek punktowy w ostatnich 2 tygodniach, za co odpowiedzialna jest słabsza skuteczność osobistych. God of Thunder gra składem z draftu, ledwo 1 zmiana w składzie w postaci Jaylen Browna. Ekipie przewodzi trio Durant/McCollum/Capela, a potrzebne statsy dodają również Ariza/Gordon/Harris. Jeżeli Barca znajdzie czas na pilnowanie składu to II liga już czeka na niego.
 
Za podium grupa pościgowa składająca się z 3 drużyn. Otwiera ją na 4 miejscu Jackoso's Team. Średnie dają im 2 miejsce tuż za God of Thunder. Świetnie zbilansowana drużyna stąd też ciężko znaleźć słabe jej strony. Jedynie trochę więcej piłek ekipa gubi niż Jackoso chciałby, ale wszystkiego nie można mieć:)
Aktywny na FA-sach, aż 10 zmian dotychczas, Lecz najlepiej chyba ta pierwsza wyglądała w osobie Jeremy Lamba. Wynik drużyny mógł być lepszy, ale kontuzje paru graczy temu przeszkodziły (Payton/Rose/Fultz). Ekipę prowadzą, rozgrywający świetny sezon, Covington, Oladipo, Drummond oraz Beal. Jeżeli dodamy do tego zdrowego Paytona i lepszą (oby) grę DeAndre to awans pewny.
 
Pół punktu mniej, na 5 miejscu (na średnich również) Sylvinho Team. Lider w asystach. Bardzo dobrze wyglądają bloki oraz steale. Poprawy wymagają straty, punkty i skuteczność. Dwie zmiany w składzie od początku sezonu. Najważniejsza to pobranie Donovana Mitchell (23$). Król jest jeden...LBJ ciągnie team, jest aktualnie top3 ligi i widać to w wynikach drużyny. W sukurs idą mu Draymond, Vuc oraz Brogdon. Nadzieje na awans widać bo wrócił Batum, lecz młodzi muszą zacząc trafiać do kosza, w szczególności Ball.
 
Punkt straty do Sylvinho mają HKS 1946 Kemizo. Wg średnich oczko wyżej. Zdecydowany lider w trójkach przy dobrych osobistych i małej ilości strat. 5 ruchów kadrowych, w tym obiecujący z Bobbym (Rocky) Portisem. Bardzo wyrównana ekipa, nie liczać Ulisa, Hielda i Crabba wszyscy są w top100. Oczywiście są Ci co trochę słabo rozpoczęli Lowry czy Millsap, ale Horford czy Adams to równoważą.
 
Na 7 miejscu, z sześcioma punktami straty do Kemizo mają Nic nas nie łączy. 3 dodania z FA-sów w tym wymiana z Funk Volume i pozyskanie Ibaki oraz Josha Jacksona w zamian za Valanciunasa i Baylessa.
Kolejny mocno wyrównany skład gdzie prawie 10 graczy jest w top100. Gracze Turbokasztana świetnie wypadają w trójkach, asystach i przechwytach, słabiej natomiast wygląda to w skuteczności, stratach i blokach. Na wyróżnienie w drużynie zasługuje postawa Tobiasa Harrisa, który wydanie pomaga Westbrookowi w tym żeby drużyna liczyła się w walce o awans.
 
W środku stawki na 8 miejscu drużyna Coach R. Zmiana nazwy na Wolny Wakat mam nadzieję, że chwilowa bo Coach R jest nad wyraz aktywny i szkoda tracić takiego menago. 10 pobrań plus 2 wymiany. Z FA-sów nic ciekawego nie wynikło natomiast w wymianach pozyskano świetnych Kantera i Bena Simmonsa oddając R.Jacksona i Johna Collinsa oraz Smitha Jr. Poprzez dużą ilość rozegranych meczy (165) średnie zwiastują walkę o utrzymanie. Lider w zbiórkach (Howard/Kanter/Gasol) i podium w asystach. Świetny Simmons plus dobry Dragcic oraz wracający Rondo z paczką bardzo solidnych wysokich mogą jeszcze coś zdziałać przy odpowiedniej rotacji składem.
 
9 miejsce należy do mnie BC Dzidzia. 10 punktów w plecy do Coacha, ale na średnich jakiś progres bo w ostatnich 2 tygodniach podskoczyłem o 26 punktów(!). Wrócił Paul, jest Harden i George plus stosunkowo mała ilość rozegranych meczy. Brak konkretnych wysokich, może coś z tego Monroea będzie, ale wątpię.
 
Kolejne 6 ekip dzieli jedynie 3,5 punktu.
Na 10 pozycji drużyna z najładniejszą wg mnie nazwą Alkograss Nałogowo:) Najaktywniejszy gracz w sezonie, 18 pobrań + jeden deal. Dobre wyniki w stratach, przechwytach oraz osobistych, natomiast dołują mocno trójki, zbiórki oraz punkty. Na pewno cień na wyniki kładzie kontuzja Leonarda, bez którego ciężko o dobry wynik. Robi co może, a dużo może Davis (top1). Rozkręca się powoli w nowym środowisku Butler. Odkryciem sezonu jest zapewne wielka forma i wyniki Tyreki Evansa. Jak wróci Kawhi to może będzie walka nie tylko o utrzymanie
.
Tuż za Haskiem Team Aconcagua. The Drawlu także zalicza się do najaktywniejszych graczy naszej ligi z 15 pobraniami i jedną wymianą na koncie. Średnie niestety nie dają szans na utrzymanie się ekipy na poziomie 3 ligi. Nie licząc bloków, steali i asyst, reszta parametrów leży. Jokic, Wall i Myles Turner dają wszystko co mają, lecz bez wsparcia drugiego szeregu nic z tego nie będzie. Chyba jakiś rozmieniający gwiazdę dobry deal jest w stanie tylko pomóc Drwalowi.
 
Ronnie Artestics i jego Funk Volume na 12 miejscu. 4 pobrania dotychczas (Sabonis) oraz jedna wymiana. Na plus straty, osobiste i asysty. Nadzieją jest dość mała ilość rozegranych meczy. Dwóch liderów zespołu Kemba i Lillard. Fajnie statsy kręcą Ingles i Markkanen. Zawodzi Valanciunas, Barnes oraz WCS, ale może już niedługo się to zmieni bo w przeciwnym wypadku walka o utrzymanie pozostanie.
 
Ex aequo na 12 miejscu z Ronniem jest drużyna Trust The Process. Jedyny nieobecny na drafcie. 5 pobrań (Bojan, Parsons, Henson). Lider w stratach plus dobre bloki oraz skuteczność. Mała ilość rozegranych meczy i na średnich jest lepiej, a pamiętać należy, że Isaiah jeszcze nie wrócił i do tego Bledsoe dopiero się rozkręca. Podczas jego nieobecności o wynik Slawa walczy trio Curry/Whiteside/Embiid. Przy dobrych wiatrach szansa na walkę nie tylko o najmniejsze cele.
 
Na ostatnim ex aequo mamy Roadrunners i PBS Team. Ekipa Wojtka, Roadrunners, ma najmniejszą ilość rozegranych gier, więc nie wszystko jeszcze stracone. Aktywny na rynku wolnych agentów (12 pobrań). Wg średnich lepiej, statsy wyrównane, lecz skuteczność i asysty bardzo źle wyglądają. Kontuzja Conleya na pewno nie pomaga, ale trio Blake/DeRozan/Porzingis walczą dalej.
 
Został nam PBS Team Mateusza. Tutaj też nie wszystko jeszcze stracone bo też mała ilość meczy rozegranych. 5 pobrań. Skuteczność, bloki i straty ma plus, reszta (szczególnie osobiste, asysty i stele) do poprawy. Bolesna w skutkach może okazać się kontuzja Goberta bo jego ciężko będzie zastąpić (nie ma kim). Szalony Grek i Schroder sami mogą nie dać rady włączyć się drużynie w walce o lepsze miejsce, tym bardziej, że Wiggins jakoś mocno w tym sezonie nie pomaga.
 
Tyle ode mnie. Jest to bardziej przelanie na tekst tabel z Yahoo i Ninji z bonusem pod postacią mojej subiektywnej oceny bez zagłębiania się w szczegóły:)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powyższym opisie Lew zawarł wszystko i wszystkich, więc ja pozwolę sobie dorzucić jedynie kilka słówek o moim zespole.

Po pierwszych 3 pickach w drafcie (DMC, Love i Hayward) wiedziałem, że będę tankować w FG%. Po tych wyborach lekko zagubiony odpuściłem też BLK. Z dwoma tankującymi kategoriami ciężej będzie o awans - tak pisałem na świeżo po drafcie. Teraz, po miesiącu rozgrywek okazało się też, że słabe wyniki osiągam również w TO. Jestem świadom tego, że jeśli chcę walczyć o awans, to trzeba będzie szukać wymian, by pozbyć się braków w przynajmniej jednej z tych kategorii nie naruszając zbytnio dobrych wyników w pozostałych statystykach, gdzie wyglądam bardzo dobrze. Żeby to osiągnąć, najprawdopodobniej będę musiał pozbyć się paru najlepszych graczy mojego zespołu. Na ten moment najbardziej chętny jestem do wysłuchiwania propozycji za Middletona, Fourniera i Rubio, jednak jeśli pojawi się fajna oferta mogę również pogadać o Cousinsie. W zasadzie na ten moment jedynie Love i Warren są u mnie "nietrejdowalni", także jak ktoś jest chętny na kogoś z poza tego duetu - piszcie śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak co czwartek załączam tabele ze średnimi.

Duży awans w porównaniu do zeszłego tygodnia:

- BC DZIDZIA + 12 PKT - przyrost punktów na średnich jest bardzo niepokojący (wg projekcji za dwa ostatnie tygodnie - 101 PKT na koniec sezonu)

 

Duży spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia:

- Jackoso's Team - 8 PKT - U mnie niestety fatalna dyspozycja rzutowa moich gwiazd oraz niesamowita liczba strat (średnia za zeszły tydzień 2,97 a sam Drummond 5,7)

- PBS team - 6,5 PKT 

 

 

 

post-3578-0-28658800-1511475537_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączeniu tabela ze średnimi po kolejnym tygodniu.

Tym razem dużych zmian w punktacji nie ma. 

 

Największy awans punktowy:

Bydgoszcz Bulls + 6 PKT - Niesamowita średnia przy zagranych 228 meczach +18 ale mając w składzie Aldridge (10 miejsce), Portera (16 miejsce) oraz Lee (36 miejsce?) średnie nie dziwią.

Największy spadek punktowy:

Wolny Wakat -7 PKT 

 

U mnie kontynuacja gubionych piłek (średnia za zeszły tydzień 2,98). Nie mając w składzie Hardena, Westbrooka czy Jamesa średnia strat mnie bardzo zadziwia. Liczę, że jest to przejściowe i zdobędę kilka punktów w tej kategorii. Z pozytywów to w końcu Payton wskoczył na wyższy poziom oraz super dyspozycja Lou Williamsa. 

Na szczęście nasz komisz BC DZIDZIA w końcu zwolnił :redface-new: .

 

post-3578-0-16479000-1512070336_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tydonie minęły od ostatniego podsumowanie, więc kilka słów odnoścnie aktualnej sytuacji.

Poniżej aktualna tabela na totalach:

 

1.107,5 BYDGOSZCZ BULLS

2. 90,5 HKS 1946 Kemizo

3. 86 Milwaukee Badgers

4. 85,5 God of Thunder

5. 84,5 Jackoso's Team

6. 83 Sylvinho Arizona

7. 79 Nic nas nie łączy

8. 65 wolny wakat

9. 64,5 BC Dzidzia

10. 64 Trust The Process

11. 58,5 Team Aconcagua

12. 56 Alkograss Nałogowo

13. 54,5 Roadrunners

14. 54 Funk Volume

15. 47,5 PBS Team

 

Poniżej "naj" oraz ciekawostki minionego tygodnia:

-największy skok w punktach +9 Trust The Process

-największy spadek w punktach -8 wolny wakat

Godne wspomnienia są pobrania za $:

- 50$ Mudiay przez Funk Volume

- 12$ T.Chandler przez HKS 1946 Kemizo

- 21$ Ross przez Roadrunners

 oraz wymiana między Bydgoszcz Bulls i Team Aconcagua.

 

Nowe podsumowanie, a lider ten sam BYDGOSZCZ BULLS (+1,5pkt). Przewaga na następną ekipą to aż 17pkt (na średnich 3pkt, 13 meczy powyżej limitu). Dwóch graczy za ostatnie 2 tygodnie w top10, LMA oraz Irving. Do tego drugą młodość przeżywa Courtney Lee (top23).Od ostatniego podsumowania jedyna aktywność w składzie to wymiana, z drugiej strony po co coś zmieniać skoro prowadzę :smile:

 

Za El-Maniaque grupa pościgowa, którą otwiera HKS 1946 Kemizo z godnym uwagi wzrostem +8,5pkt. Na średnich starta do lidera mniejsza 10pkt. 4 zmiany w składzie (m.in. Vonleh, Chandler). Pomimo bolesnej starty w postaci kontuzji Millsapa, ostatnie 2 tygodnie świetne, dzięki przebudzeniu Lowrego (top3), któremu wydatnie pomogli Horford i Klay.

 

4,5pkt starty do Kemizo mają Milwaukee Badgers. 2 zmiany w składzie (Joe Harris). Spadek w punktach aż o 7,5. Na pewno wpływ na taki stan rzeczy ma słabsza postawa ostatnio DeMarcusa oraz Rubio. Natomiast na wyróżnienie zasługuje postawa Love'a (top20) oraz Kyle Andersona (top42). Trochę nade granych meczy, więc średnie wypadają gorzej.

 

Tuż za Milwaukee, ze startą pół punktu, jest Barcalover również ze spadkiem -4,5pkt. Zerowa aktywność na rynku transferowym. God of Thunder i jego delikatnie słabsze wyniki ostatnio to brak Russela oraz opuszczone mecze przez lidera Duranta. Ciężar wyników na siebie wziął kapitalnie grający ostatnio Gordon i to on powoduje, że spadek punktowy nie jest większy. Optymizmem na pewno nie napawa fakt o kontuzji Dedmonda, ale w końcu to Barca, więc jakoś sobie z tym poradzi (wg średnich na 2 miejscu:)

 

Tylko punkt mniej na 5 miejscy znajduje się Jackoso's Team (+1pkt). Jedna zmiana w składzie, w związku z kontuzją Blake'a pojawił się Harrell. Na podium wg średnich. Postawa Oladipo (top6) musi być budująca dla Jackoso. Do tego trzon ekipy  Jordan, Drummond, Beal i jakiś wyskok formy np. Lamb (top25) i drużyna pewnie zmierzająca po awans.

 

6 pozycję okupuje Sylvinho Arizona. Status quo 83pkt. Bez zmian w składzie ostatnio. Lider ten sam LBJ i pozostała dwójka Vuc oraz Draymond. Pomagać próbują młodzi, Ball i szczególnie Mitchell. Przyjście Bledsoe'a do Bucksów popsuło trochę statsy Brogdona.

 

Grupę pościgową na 7 miejscu zamyka Nic nas nie Łączy z lekkim wzrostem 3pkt. 3 ciekawe pobranie w międzyczasie (Richardson, Jack oraz Siakam). Martwić może kontuzja Teague i słabsza ostatnio postawa wysokich Ibaki i Gortata. Siłę zespołu stanowią Russ, Harris i Gasol. Drugi garnitur drużyny dość wyrównany, plus mecze w limicie i średnie nie wykluczają szans walki o awans.

 

Drugą połowę tabeli otwiera z największym spadkiem za ostatnie 2 tygodnie wolny wakat -8pkt. 3 zmiany w składzie, szczególnie dobre pobranie Farieda wlewa jakieś nadzieje. Powrót Paula do zdrowia zniszczył Gordona, a do tego bardzo słaba postawa Dragica, Rondo czy Lopeza i duża ilość nade granych meczy powoduje, że średnie wskazują na walkę o awans. Z Plusów to na pewno postawa Kantera (top12).

 

Za Gonzo jestem ja (BC Dzidzia +1,5pkt). 2 mało istotne zmiany w ostatnim czasie. Wrócił Paul i wychodzi na to, że gram 4 zawodnikami. Mam najmniejsza ilość meczy, więc średnie jeszcze jakiś promyk nadziei mi dają, ale ruchy takie jak dziś (Barton na ławce) wcale mi nie pomagają :smile:

 

Zaraz za mną na 10 miejscu, lider ostatnich 2 tygodni Trust The Process +9pkt. Brawo! Jeden ruch na FA i pozyskanie weterana Parkera. Wrócił Bledsoe, Curry robi swoje plus szeroki skład zadaniowców pod postacią Green, Nowitzki, Henson, Bogdanovic, Wade czy Embiid zrobiło robotę. Jedyny niepokój może budzić kontuzja Whiteside'a. Slawo jak utrzyma takie wyniki to może jeszcze namieszać u nas.

 

Z małą przerwą na 11 miejscu Team Aconcagua +1,5pkt, drugi z biorących udział w wymianie. Bardzo aktywny ostatnio bo aż 8 zmian w składzie. Tak jak ja z Bartonem wtopiłem dzisiaj tak Drwalu Burksa przegapił. Tutaj zadziwiająco dobre wyniki ostatnio robią KCP (top22), Collins (top27) czy Wesley Johnson (top22). Na przeszkodzie w osiąganiu jeszcze lepszych wyników stanęło zdrowie Walla (oby tylko), który to wypada na co najmniej kilka meczy. Jokic też jakoś ma problem nad stabilizacją swoich cyferek.

 

Teraz mamy Alkograss Nałogowo i niewielki spadek -1pkt. Hasek cały czas czeka na Leonarda i gra dwójką Butler/Davis. Na sytucji zdrowotnej Netsów skorzystał i wskoczył do top3 drużyny (pauza, sprawdzam pisownie:)) Dinwiddie (top38).  Menadżer ratuje sytuację rotowaniem składu i stąd 6 pobrań. Oby Khwai wrócił szybko.

 

Pod 13-stką Raodrunners, opuściła drużyna ostatnie miejsce dzięki +1,5pkt. Wojtek dość nieszczęśliwie pobrał za 21$ Rossa bo okazało się, że mamy problem z prawym kolanem. Do tego 3 inne pobrania. Jest walka, ale przykład niestety ekipy gdzie kontuzje (Conley, Griffin) zabijają wynik. Do tego liderzy mieszają dobre ze złymi meczami (DeRozan, Nurkic). Teraz jeszcze Porzingis strachu narobił. Średnie zostawiają nadzieję.

 

14 miejsce Funk Volume(-1pkt). Prawie Ronniemu udało się pobić mój rekord (51$ Crowder) w bidzie za waivera dając 50$ za Mudiaya:) Niestety mało zmian na plus. Lauri "Dirk" Markkanen robi więcej niż może, obudził się w końcu WCS, dając nadzieje, że wróci na poziom prezentowany pod koniec ubiegłego sezonu, ale co z tego skoro Valanciunas uwstecznił się, a Wilson nadal się psuje. Może Mirotić zamiast w bójce udowodni swoją siłę na parkiecie:)

 

Tabele na dzisiaj zamyka PBS Team. Minus 5 punktów za ostatnie 2 tygodnie. Bez zmian w składzie. Tutaj mógłbym skopiować opis z zeszłych dwóch tygodni. Trochę lepiej prezentują się Wiggins, Saric czy Anderson, ale brak Goberta jest bardzo mocno odczuwalny. Tylko jego szybki powrót i brak kontuzji u reszty są w stanie uratować sezon.

 

Komentarze a propos swoich drużyn mile widziane...trzeba też trading blocka ożywić. North zawsze słynęła z ilości trejdów, więc może pora wrócić do tych czasów. Przy okazji szkoda( :smile:), że Szkoda Czasu zaprzestał prowadzenia działu o wymianach. Trzeba zapełnić mu skrzynkę żeby wrócił do tego:)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile drużyn spada do IV? 3 czy 4? Bo nie pozostaje mi nic innego jak walczyć o utrzymanie..

byłem na dwutygodniowych wakacjach i praktycznie tylko sprawdzałem czy ktoś się nie połamał, teraz w okresie świątecznym będzie czas na większa analizę jak się utrzymać, bójcie się

3 spadają. Ja mam nadzieję, że jakimś cudem będę walczył o awans:) Potrzeba mi bloków. Dostałem parę ofert za Hardena i CP3 z czego nad jedną nadal dumam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-3578-0-46780700-1513276632_thumb.jpg

 

Minęły dwa tygodnie od ostatnich tabeli na średnich.

 

Największy awans:

- BC DZIDZIA +10,5 PKT (średnie zawyżone ze względu na małą ilość meczów)

- Wolny wakat +7,5 PKT

- Milwaukee Badgers +6 PKT

 

Największy spadek

- Bydgoszcz Bulls -7,5 PKT (tutaj średnie zaniżone ze względu na dużą ilość meczów)

- Nic nas nie łączy -7,0 PKT

- PBS Team -6,0 PKT

 

U mnie cieszy poprawa w stratach. Przez ostatnie dwa tygodnie spadły mi 0,08. Dobra gra Lamba się chyba skończyła ale cieszy Kris Dunn. Z ciekawostek z ostatnich dni to licytacja Okafora - Wolny wakat dał 87$ - ja myślałem, że z moimi 31$ zaszaleję.

Ciekawie się zrobiło w tabeli - już 7 drużyn ma powyżej 80 PKT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.