Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież DLO właśnie na gruby okres czasu wyleciał.

 

A Dinwiddie bez niego robi 20/4/8/1 z jedną stratą i prawie 4 trójkami w trzech meczach, jest jedynym PG w Nets.

 

Więc weź mi tu nie pie*dol bulek ;P

Fakt, ostatnie info jakie czytałem o nim to wypowiedź Atkinsona i ono było bardziej optymistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje od januarego za ponad 4 AST na średnich się nie liczą jak coś :grin: ?

Niezbyt, bo bym otrzymał też inną: "najbardziej spektakularny spadek" ;)

 

P.S. WCS i Zach postanowili wyciąć mi numer, zamieniając się statystykami. Nie było to miłe. Oczywiście na aktywnym slocie WCS nigdy podobnych już nie zrobi - normalne.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak na przyszłość, myślę, że się ta osoba nie urazi jeśli o tym wspomnę, nie nadmieniając ani proposu, ani nicka...

 

Umówmy się, jeśli wysyłamy "lekko kontrowersyjne" propozycje, to proszę pisać w komentarzu, coś w tym stylu: "wysyłam pierwszy lepszy propos, bo nie wiem, czy gracz X jest do sprzedania" - wtedy będzie ok, i można negocjować. Ale bez tego, to ja nie wiem, czy ktoś lubi sobie pożartować (to jeszcze zrozumiem, ale też jednak lepiej pisać, że to żart), czy sugeruje się, że dziś piątek i szuka osób pod wpływem (ale na to jeszcze za wcześnie ;)) czy najzwyczajniej w świecie spojrzał na moje trejdy w LM i myśli, że jestem idiotą...

 

P.S. Zastanawiam sie, czemu z rana spoglądając na staty, nie pomyślałem, by wziąć Ilyasovę, wrrr...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazilbym sie nawet gdybys wymienil moj nick oraz propozycje :smile: wysylalem sporo wymian i nie wszystkie doglebnie analizowalem. Wiele z nich to byl wstep do jakichkolwiek negocjacji, oczywiscie negocjacji sie nie doczekalem. Nie chce mi sie nawet rozpisywac bo co roku mam ten sam problem, z nikim nie idzie zrobic wymiany, jedyne wymiany jakie zrobilem w tym roku to te gdzie oddawalem sporo wiecej, wliczajac LM.

Ja lubie bawic sie aktywnie, sprawdzanie statystyk i pobieranie FA dla mnie jest nudne.  

Dodam tylko ze popelnilem blad z wywaleniem Farieda bo kogos takiego wlasnie potrzebuje, ale pewnie gdybym chcial go wtedy wymienic to kazdy by mnie splawil ale do pobrania to sie rzucili od razu, ponad 20$ za niego poszlo :grin: January mi sugerowal ostatnio ze Ingram to FA, gdybym go tam wrzucil to pierwszy by sypal gotowka. 
https://i.imgur.com/IhqMtrI.png 
Szkoda ze nie uda sie w tym roku raczej awansowac do 1 ligi, te nizsze w dluzszej perspektywnie mnie juz mecza. 
 

btw kazdy przy wymianie patrzy na ranking, no chyba ze oferuja mu wyzszy to wtedy nie 

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się anulować mój oczywisty missclik (zrzutka na 

FA RHJ zamiast Dekkera)? - by nie było piszę to dosłownie od razu ;p

Jasne, chciałeś wywalić RHJ tylko potem zorientowałeś się, że lepiej Dekkera ;)

 

Nie, no żartuję, to powinna być oczywista oczywistość, najlepiej napisz PW do Planety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie by już połamany był, strasznie słabo że go zrzuciłem na starcie sezonu ;/

 

 

Ale mi szkoda tego draftu (już pomijając nagłe INJ Kawhiego na prawie pół sezonu) i zawieszenia yahoo przy licytacji Lou Williamsa. Nie miałbym tych dwóch ciot (Setha C. i Chrissa), tylko Lou i zapewne Carrolla, na którego brakło mi jednego dolca pod koniec.

No Carroll po początkowym gazie szybko zszedł na ziemię i zaczął potwornie ceglić. Zdecydowanie za szybko, więc nie żałuj aż tak ;) Podobnie zresztą jak i Lowry, który wrócił do swojej "świetnej" formy z początku sezonu. Nic dziwnego, iż zaczynam lecieć na łeb na szyje i niedługo widmo spadku zajrzy w oczy.

 

Ja żałuję przedwczesnego spuszczenia drogo pobranego Mitchella i Sabonisa. Sabas już nie ten co bez Turnera, ale dalej pomaga przy rebs i FG%.

 

No cóż, czekamy na Izajasza. Mam nadzieję, że to już niecały miesiąc.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.