Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2017/18 Liga II West

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II West w sezonie 2017/18

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

knt - NH Big Bang

January - January[transfer za krisss by pasowal termin draftu]

KapitanPlaneta - Planetarianie

bulls2006 - pch24's Team

gogalq - XDDDDDDDDDDDDD2

Chytruz - Autistic Screeching

Regis - The Truth

sooobi - sama-sama

Kula23 - MELBEST

dvd93 - Love&Passion

MKA - MKAllstars

nash13phx - Seagull hunters

Masud - Zdunia Squad

bulek - Sopockie Trefliki

pabloboar - Ball Lovin Criminals (transfer za Slawekmroz, któremu nie pasował termin draftu)

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I i najnizszych 6 miejsc spada na poziom III.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest KapitanPlaneta bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

Draft sie odbyl 9 października od 21

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30039

Edytowane przez wiLQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Skład ligi prezentuję się następująco (pogrubioną czcionką osoby, które już są w lidze na Yahoo):

knt - NH Big Bang
KapitanPlaneta - Planetarianie
bulls2006 - pch24's Team
gogalq - XD
Chytruz - Autistic Screeching
Regis - The Truth
sooobi - sama-sama
Kula23 - MELBEST
dvd93 - Love&Passion
MKA - MKAllstars
nash13phx - Seagull hunters
Masud - Zdunia Squad
bulek - Sopockie Trefliki

pabloboar - Ball Lovin Criminals (transfer za Slawekmroz, któremu nie pasował termin draftu)

january - January (nie pasował mu termin draftu w II EAST, a krisss zgodził się na transfer)

Będę powyższą listę uzupełniał na bieżąco o nazwy drużyn.

Oto jak wygląda plan tego co każdy musi zrobić aby organizacja przebiegła sprawnie i szybko:

1. Dołączyć do ligi na Yahoo (stosowny link otrzymaliście w prywatnej wiadomości).
  2. Wypełnić ankietę dotyczącą terminu draftu: https://doodle.com/poll/5hw9n4b3avhztf3e (proszę z tym nie zwlekać i zrobić to rzetelnie, osoby którym wszystko jedno proszone są o zaznaczenie wszystkich dat lub ogłoszenie tutaj, że się dostosują do każdego terminu).
  3. Podać nazwę drużyny w odpowiedzi na tego posta (ułatwi to identyfikację).

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i szybko się z tym uwiniemy. W razie wątpliwości proszę pytać tutaj lub wysłać prywatną wiadomość.

Podglądać to co dzieje się w lidze można pod tym adresem: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30039

Edytowane przez KapitanPlaneta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS. Bulek opróżnij skrzynkę albo coś, bo nie mogę Ci PW wysłać!!!

Zrobione.

Przy okazji. Sopockie Trefliki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej

krisss-Baryłki

I grafik wypełniony.

Edytowane przez krisss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Love&Passion

Jesli chodzi o termin draftu to preferuje po 3 pażdziernika. Z wypełnieniem ankiety się wstrzymuje, bo nie ma to obecnie w moim przypadku większego sensu, za dużo zmian. Jak już wyklaruje sie konkretna data, mam nadzieję, że uda mi się dostosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak mysle, im pozniej tym lepiej, bedziemy wiedziec wiecej i ewentualne kontuzje przed sezonem nie zniszcza nam calego sezonu. Aczkolwiek glod nowego sezonu jest taki ze moglbym draftowac dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to, że draft będzie 8 albo 9 (10 też ma 9 głosów, ale ja nie głosowałem i akurat ten termin mi nie odpowiada). Niech się wypowiedzą Sławek (odrzucił jako jedyny 09.10) i kula23 (odrzucił jako jedyny 08.10) żebyśmy do końca tygodnia mogli zaklepać którąś datę. Godzina jest do dogadania w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W II east najprawdopodobniej draftują jakiś tydzień wcześniej, więc jeśli komuś pasuje draft wcześniejszy to ja się chętnie zamienię. Ze względów urlopowych wolałbym draftować jak najpóźniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki jeszcze nic oficjalnego to 8.10 mi wymyka z kalendarza. Mam inny draft. A jest to zbyt istotna liga bum się bawił w dubel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, dodałem się już do ligi jako Ball Lovin Criminals. Rozumiem, że mamy już ostateczną datę draftu i to 9 października o 21?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, w kwestii draftu już nic się nie zmieni. Czekamy jeszcze tylko na jakiś znak od MKA. Trochę zaczynam się martwić, bo przez tydzień nie dał żadnej odpowiedzi i wciąż nie dołączył do ligi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekamy jeszcze tylko na jakiś znak od MKA. Trochę zaczynam się martwić, bo przez tydzień nie dał żadnej odpowiedzi i wciąż nie dołączył do ligi.

Ktos wie co tu sie dzieje lub ma do niego jakis prywatny kontakt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki zamulilem, termin draftu ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki zamulilem, termin draftu ok

Ano wlasnie. Teraz pytanie czy taki efekt usprawiedliwia srodki...

W sumie nagle mi szkoda, ze wczesniej na to nie wpadlem bo to by moglo zostawic w rozgrywkach paru poleglych weteranow na polu deadlinow na dolaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.