Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie moga, ale wg mnie ciezko na to liczyc bo to podwojna loteria - najpierw nie wiadomo kto zostanie za taka kwote, a pozniej jeszcze mniej wiadomo kto nie wyleci na FAsy w ciagu paru miesiecy.

Fajnie, ale FA mozna rotować w chwili gdy nie spełniają oczekiwań. Uzupełnić produkcję gwiazd jest "nieco" trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni bezskutecznie staram sie zrobic jakas wymiane.

 

Glownie chodzi mi o to zeby rozmienic Millsapa. Chetnie wezme jakiegos PG/SG ktory da sporo punktow, asyst ale tez trojek i steali.

 

Jednoczesnie chcialbym dostac jakiegos PF/C ktory uzupelni w jakims stopniu strate zbiorek po Millsapie i fajnie jakby do tego mial dobre FG i dawal troche blokow.

 

W wymianie moge stracic na FT, stealach, stratach i w mniejszym stopniu na zbiorkach.

 

Do Millsapa moge dodac kogos z grupy Beverley,Caldwell-Pope,Clarkson,Ross.

 

Zainteresowanych zapraszam do wysylania wiadomosci albo ofert z opisami.

 

P.S

Szukajac partnerow do wymiany, przejrzalem wielokrotnie sklady wszystkich druzyn i dochodze do wniosku ze faktycznie lige mozemy miec bardzo wyrownana...nigdzie nie widze nadmiernego bogactwa ani strasznej biedy. Tym ciezej znalezc kogos do sensownej wymiany.

Znalazlem dwie dobre opcje ale GMowie nie byli zainteresowani zas czesc pozostalych nie chcialo robic wymiany przed rozpoczeciem sezonu.

Naprawde nikt nie chcialby jeszcze przed startem dokonac jakiejs korekty?Rozumiem ze to troche ryzykowne ale ma to tez swoje plusy...Czasem w korzystnej cenie mozna pozyskac kogos kto potem zaprocentuje i odwrotnie-pozyskac pewniaka zamiast liczyc na to czy ktos wypali czy nie.

 

Tak czy inaczej zapraszam do negocjacji

 

Pzdr Y'all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Od kilku dni bezskutecznie staram sie zrobic jakas wymiane.

 

Glownie chodzi mi o to zeby rozmienic Millsapa. Chetnie wezme jakiegos PG/SG ktory da sporo punktow, asyst ale tez trojek i steali.

 

Jednoczesnie chcialbym dostac jakiegos PF/C ktory uzupelni w jakims stopniu strate zbiorek po Millsapie i fajnie jakby do tego mial dobre FG i dawal troche blokow.

 

W wymianie moge stracic na FT, stealach, stratach i w mniejszym stopniu na zbiorkach.

 

Do Millsapa moge dodac kogos z grupy Beverley,Caldwell-Pope,Clarkson,Ross.

 

Zainteresowanych zapraszam do wysylania wiadomosci albo ofert z opisami.

 

P.S

Szukajac partnerow do wymiany, przejrzalem wielokrotnie sklady wszystkich druzyn i dochodze do wniosku ze faktycznie lige mozemy miec bardzo wyrownana...nigdzie nie widze nadmiernego bogactwa ani strasznej biedy. Tym ciezej znalezc kogos do sensownej wymiany.

Znalazlem dwie dobre opcje ale GMowie nie byli zainteresowani zas czesc pozostalych nie chcialo robic wymiany przed rozpoczeciem sezonu.

Naprawde nikt nie chcialby jeszcze przed startem dokonac jakiejs korekty?Rozumiem ze to troche ryzykowne ale ma to tez swoje plusy...Czasem w korzystnej cenie mozna pozyskac kogos kto potem zaprocentuje i odwrotnie-pozyskac pewniaka zamiast liczyc na to czy ktos wypali czy nie.

 

Tak czy inaczej zapraszam do negocjacji

 

Pzdr Y'all

 

Na początku graty za aktywność - od razu na moj TB odpowiedziałeś ale... Z Twoimi propozycjami jest trochę jak z mailem - z jednej strony chcesz coś zmienić, a z drugiej tak się zabezpieczyć żeby niewiele zmienić :)

Trzeba się zdecydować bo jak chcesz PG za PF a piszesz że możesz stracić FT i STL (a generalnie zyskać w całej reszcie poza TO) to generalnie trudne do zrealizowania. Przecież na 90% zyskasz FT i raczej nie stracisz w STL. Z drugiej jak zamieszasz z Beverly/Popem za jakiegoś PF/C to wymiana wyjdzie na zero więc po co ja robić? :)

Ps. Ale próbuj dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz spiesze z wyjasnieniem.

Bardziej zalezy mi na dobrze punktujacym i asystujacym PG/SG a PF/C ma byc tylko zapelnieniem luki na tej pozycji po Millsapie.

 

Na takiej wymianie moge stracic FT bo ktos za Millsapa moze miec FT na poziomie np 60 a nawet mniej % a i niejeden PG/SG ma FT na poziomie 75% wiec tu moglby stracic i nie jest to dla mnie problemem bo z FT i tak u mnie bedzie slabo majac Whiteside Nurka i Chrissa.

Steale moge syracic bo mam ich sporo i zyskujac tylko guarda ze stealmi i tak w wymianie bym ich wiecej stracil bo taki Millsap i Beverley i tak dadza ich wiecej.

Rowniez w stratach strace :P bo wiekszosc takich guardow jak szukam zalicza ich sporo a akurat Beverley i Millsap za duzo ich nie zaliczaja.

Ten PF/C wcale nie musi zaliczac 8-9zbiorek. Wystarczy 6-7 tak zeby chociaz troche strate po Millsapie uzupelnic zwlaszcza ze akurat Beverley jak na guarda zalicza ich sporo wiec to tez moim zdaniem zupelnie realne w takiej wymianie. Sa zatem 4 kategorie w ktorych licze sie ze strata w imie zyskania w punktach,asystach i trojkach przy okazji z polowa steali ktore bym oddal.

 

Cos co Ci proponowalem Dannygd bylo dokladnie tego przykladem...moze jeszcze zmienisz zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak mnie obudzil o 7 i nie moge spac to sobie pomyslalem ze napisze pare slow o moim skladzie :P (moze zasne w trakcie ;) )

 

Lowry-bralem pod uwage jeszcze Lillarda ale juz mockow wynikalo ze pojdzie za wiecej niz 45$ a chcialem wydac wlasnie 40-45$ wiec wybor byl prosty. I nie mialbym z tym zadnego problemu gdyby nie fakt ze Lowry sie starzeje i coraz czesciej zdarzaja mu sie kontuzje przez co jest spora szansa ze rozegra tylko z 70 a moze mniej meczy a i statystyki moze miec slabsze niz rok temu.

Niemniej jednak da sporo punktow,nawet wiecej od Lillarda asyst przy czym bedzie mial tez wiecej steali tak wiec jest ok. Licze na statsy rzedu: 20pkt 4,5zb 6,5as 1,5stl i 2,5trojki

 

Middleton-chcialem go i mam :) co prawda byl minimalnie drozszy niz zakladalem (chcialem go kupic do 25$) ale to nie wygorowana cena. Na pozyscje SG mialem jeszcze w planie Beala, Oladpio i Bookera. Z tego grona moze dawac najmniej punktow ale wierze ze teraz w pelni zdrowy, bez Parkera w skladzie jako druga opcja w ataku zaliczy srednie: 18pkt 4,5zb 4,5as 1,5stl i z 2trojki. Wlasnie o te jego wszwchstronnosc mi chodzilo zeby byly i punkty i cos jeszcze a z wyzej wymienionej grupy to wlasnie on (i ewentualnie Oladipo) byl najwszechstronniejszy.

 

Beverley-bralem go pod uwage przez draftem i to wlasnie w tej cenie ale nie mial byc moim trzecim guardem w podstawowym skladzie. Niestety zabraklo pieniedzy na kogos lepszego. Tutaj mial byc Batum ale kontuzja baaardzo pokrzyzowala mi plany. Zreszta nawet jakby byl zdrowy to nie bylo juz mnie na niego stac. Batum mial mi dawac sporo trojek zbiorek i asyst bez wzgledu na slabe FG. Beverley trojek powinien dac sporo,zbiorek jak na guarda tez gorzej jednak z asystami. Licze na statystyki rzedu:10pkt 5zb 4,5as 1,5stl i 1,7 trojki. Niestety wcale nie mam przekonania ze takie statsy zaliczy mimo ze bylyby one slabsze lub takie same jak gral w Houston. Teraz grajac jako starter na PG teoretycznie powinny mu one podskoczyc ale obawiam sie ze obecnosc Teodosica moze mu w tym przeszkodzic.

 

Millsap-przeplaony moim zdaniem o jakies 5$. Byl na mojej "liscie" ale nie w pierwszej kolejnosci. Przed draftem na PF planowalem Turnera lub Horforda. Turner poszedl za drogo Horford tez wiec potem nie mialem juz wyboru. Millsap ma szanse zaliczyc statsy takie same jak rok temu a nawet lepsze bo gdy gral obok Horforda w atlancie gralo mu sie lepiej niz z Howardem. Teraz ma obok siebie lepszego Horforda w postaci Jokica wiec albo mu bedzie lepiej albo mu Jokic zabierze czesc jego zbiorek i asyst oraz punktow. Licze na to pierwsze ale boje sie ze wiek moze mu juz na to nie pozwolic.

Probuje go oddac w wymianie ale im dluzej to trwa tym bardziej zaczynam sie zastanawiac czy warto bo moze bede mial z niego wiekszy pozytek niz mi sie wydaje. Licze na statsy rzedu: 18pkt 7,5zb 3,5as 1,2stl 1blk i 1 trojki.

 

Chriss-na jego miejscu lub razem z nim mogl byc jeszcze Randle w podobnej cenie ale draft tak sie potoczyl ze nie bylo na to szans i teraz patrzac na newsy w trakcie i po preseason nie zaluje. Chcialem Chrissa miec ale musialem za niego przeplacic z 4$. Nie zaluje ze to zrobilem bo wierze ze chlopak zaliczy srednio 12pkt 6zb 1,5as 1,2stl i 1,2blk. Nie przeszkadza mi jego slabe FG i straty. Bardziej boje sie tego ze w Suns jest duzo mlodych ktorymi beda chcieli grac zeby ich rozwijac i taki J.Jackson czy Bender moga mu zabierac minuty przez co i statsy.

 

Whiteside-myslalem nad nim i nad Gobertem. Gobert drozszy a moim zdaniem niewiele lepszy. Co prawda w innej strategii draftu nie mialem go w planie ale w tej cenie nie moglem sie powstrzymac zeby go nie kupic i nie zaluje. Ma mi zabezpieczyc zbiorki i bloki (w sumie poza tym i przyzwoitymi punktami oraz swietnym FG nic wiecej nie daje). Licze na statsy rzedu: 16pkt 12zb 2,5blk. Najbardziej boje sie o te bloki ze wcale nie bedzie ich wiecej niz w zeszlym sezonie tylko nawet mniej bo z roku na rok spada mu ich ilosc. Zbierac nie musi 14 na mecz jak w zeszlym sezonie. Ponad 12 wystarczy. Co do punktow jestem ciekaw na ile bedzie wazny dla Heat w ataku i czy bedzie ich zaliczal wiecej czy mniej.

 

Nurkic-wybor pod tytulem "high risk,high reward" (ktos na drafcie napisal "no reward" ). Za taka cene (chociaz przeplacilem z 5$) chcialem go miec. Licze na to ze wraz z Chrissem i Middletonem beda to moje steale draftu. Faktycznie ryzyko jest spore bo tak jak o produkcje sie nie boje tak o zdrowie juz bardzo. Jak sie okaze ze rozegra tylko z 60 meczy to bedzie slabo. Jednak zrzucil pare kilogramow, gra o nowy kontrakt i pokazal na co go stac pod koniec zeszlego sezonu wiec licze na to ze bedzie warto takie ryzyko poniesc. Mysle ze statsy na poziomie 16pkt 9,5zb 2as 1,2stl i 1,8blk sa w jego zasiegu a czego chciec wiecej od Centra za 20kilka $. Oczywiscie ze jest slaby w FT i stratach ale jesli chodzi o to to zupelnie nieumyslnie w drafcie wyszlo na to ze tankuje FT. Wcale nie mialem takiego zamiaru i do pelnego tanku to chyba jednak troche za slabo ale moge z tym zyc.

 

Caldwell-Pope-mialem go na "liscie rezerwowej" przed draftem ale zamiast niego mial byc Ariza lub Covington. Chodzilo o jakiegos grajka typu 3 and D bo w planie z Batumem i Lillardem w skladzie mial uzupelniac steale i dokladac jeszcze wiecej trojek. Tutaj zupelnie mi nie wyszlo wiec musialem sie ratowac Popkiem. Mozliwe ze za 5$ nie bede zalowal a wrecz pozytywnie sie zaskocze. Licze na statsy: 13pkt 3,5zb 2,5as 1,2stl i 2trojki

 

Clarksona-wybral bot. Zawiesilrm sie troche i szukajac zawodnika do nominowania za 1$ nie starczylo mi czasu. Zupelnie go nie planowalem ale w zasadzie nie wyszlo najgorzej. Przy moich brakach w asystach i punktach moze sie przydac. Nawet nie wiedzialem ze Lakers chca z niego zrobic 6th mana. Co prawda asyst to za duzo nie daje ale licze na statsy:12pk 3zb 3as 1,2stl i 1,5trojki. Jak faktycznie tak bedzie gral to jak mi bedzie za duzo trojek czy steali to moze sie przydac w jakiejs wymianie.

 

Stephenson-nie planowalem go kupowac ale w trakcie draftu wymyslilem sobie ze skoro Robinson III bedzie tak dlugo pauzowal a Pacers nie maja zbyt duzego wyboru na SF/SG to moze dostac sporo minut. W Indianie mu dobrze. Wiec wzialem go zebym mial kim grac na pozycji SF (bo z tym u mnie krucho). Po drafcie pomyslalem o nim jako o baardzo ubogiej wersji Batuma ktorego tak bardzo zaluje. Co prawda nie da trojek ani steali jak Batum ale licze na statsy:10pkt 4zb 3,5as przy niezlym FG

 

Ross-byl na rezerwowej liscie tak jak Caldwell-Pope. Jeszcze bardziej uboga wersja kogos w stylu Arizy czy Covingtona. Obawiam sie ze w Orlando w tym sezonie nie bedzie tak wazny w ataku jak w zeszlym roku po transferze ale po cichu licze na 12pkt 3zb 2as 1,2stl i 1,8trojki.

 

Byl jeszcze Henson ale juz go nie ma. Wywalilem go na rzecz Swanigana ktory moze przez 2 miesiace zastapic Vonleha na PF w Blazers. To takie zabezpieczenie na pozycje PF/C jakby posypaly sie u mnie kontuzje.

 

Wczoraj pobralem Plumlee. Preseason mial niezly, dostal kontrakt, widac ze bedzie w rotacji i na jakies 18-20 minut gry moze liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrde na tapatalku pokazalo mi ze nie moge wiecej napisac w jednym poscie :P nie zasnalem bo wypilem mocna kawe i poplynalem z tematem... ;)

 

Konczac wroce do Plumlee...w takim czasie moze zaliczac 8pkt 6zb 2as i 1blk przy dobrym FG. Pomyslalem ze skoro u mnie juz i tak slabo z FT to moze mi sie przydac tym bardziej ze zalicza sporo asyst jak na wysokiego. Przyda sie zwlaszcza jakby polamal sie Jokic lub Millsap.

 

Jak juz sie latwo zorientowaliscie jestem otwarty na wymiany chociaz z uplywem czasu coraz bardziej mysle o tym zeby przeczekac, popatrzec i wtedy dopiero zaczac robic korekty. Natomiast zeby bylo jasne na razie nie planuje wymieniac Lowry, Middletona,Chrissa i Nurkica.

Raczej niechetnie ale za odpowiednia cene dostepny jest Whiteside. Millsapa moge wymienic/rozmienic.

Cala reszta moze sluzyc jako uzueplnianie wymian a mysle ze Beverley,Caldwell-Pope czy Clarkson moga sie innym przydac.

 

I tak oto dobrnalem do konca mojego dluuugiego dla Was pewnie malo ciekawego opisu mojego skladu. Zobaczymy jak bede sie do niego odbosil w trakcie i po zakonczeniu sezonu. Czy moje projekcje, oczekiwania i obawy sie sprawdza.

 

Jak widac juz sie nie moge doczekac sezonu :P

 

Milej niedzieli Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!] plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu na dzisiaj w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac elementy, ktore nie wyszly.

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Florida Pensioners [ekstremalny rozklad kategorii, wrecz jak do H2H daje tej druzynie duze szanse na Top5, ale male na wygrana]

Wolves [chyba mamy podobne wyceny bo poza paroma wyjatkami jakby korzystal z moich ;-)]

Gamonie [bardzo fajne zakupy ze srodka draftu daly glebie i solidny rozklad kategorii]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

Red Panthers [sporo kasy poszlo na graczy, ktorych cenie nizej, wiec...]

MKS Milejów [przy takim rozkladzie pensji trzeba wymiatac na FAsach]

HuWDu [droga czolowka i za duzo poszlo na malo wszechstronnych scorerow]

Kriszot Team [mocno boli niewydana kasa gdy brakuje glebi]

Baryłki [overkill w as i prz przez co kuleje reszta, ale moze do naprawienia trejdami]

 

Poza paroma ostatnimi druzynymi mi wychodzi bardzo plaska liga - #4 dzieli od #11 kilka pkt roto, wiec zapowiada sie Wam piekna walka, ktora wysmieje co wyzej napisalem ;-)

 

Ze wszystkim sie zgadzacie, prawda? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu...jestem zawiedziony...

Liczylem na jakies wieksze/bardziej obrzerne prognozy i ze wspomisz w nich o kazdej druzynie...rowniez mojej :P

Wychodzi na to ze wedlug Twoich prognoz bede gdzies w drugiej polowce tabeli (jestem sklonny sie z tym zgodzic) ale czy na 9 miejscu czy na np ostatnim bardzo mnie ciekawi a ztej prognozy sie tego nie dowiem...

Troche szkoda ale rozumiem ze zarobiony jestes i masz co robic a obszerne prognozy dla wszystkich lig sporo zajmuja czasu.

Zgadzam sie z tym ze nie ma mnie w gornej polowce tabeli jak i z tym ze mamy "plaska" ( rozumiem ze masz na mysli wyrownana) lige i ze tutaj wszystko moze sie zdarzyc...choc niestety nie zmienia to faktu ze w tym roku raczej awansu nie wywalcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu...jestem zawiedziony...

Liczylem na jakies wieksze/bardziej obrzerne prognozy

To bym skonczyl je w grudniu ;-)

 

Wychodzi na to ze wedlug Twoich prognoz bede gdzies w drugiej polowce tabeli

Nie, raczej w gornej polowce, ale "srodek" pasuje mi do wszystkich pozostalych druzyn i tyle.

 

Troche szkoda ale rozumiem ze zarobiony jestes i masz co robic a obszerne prognozy dla wszystkich lig sporo zajmuja czasu.

Akurat prognozy dla innych lig zawsze wrzucalem w takiej formie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!] plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu na dzisiaj w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac elementy, ktore nie wyszly.

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Florida Pensioners [ekstremalny rozklad kategorii, wrecz jak do H2H daje tej druzynie duze szanse na Top5, ale male na wygrana]

Wolves [chyba mamy podobne wyceny bo poza paroma wyjatkami jakby korzystal z moich ;-)]

Gamonie [bardzo fajne zakupy ze srodka draftu daly glebie i solidny rozklad kategorii]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

Red Panthers [sporo kasy poszlo na graczy, ktorych cenie nizej, wiec...]

MKS Milejów [przy takim rozkladzie pensji trzeba wymiatac na FAsach]

HuWDu [droga czolowka i za duzo poszlo na malo wszechstronnych scorerow]

Kriszot Team [mocno boli niewydana kasa gdy brakuje glebi]

Baryłki [overkill w as i prz przez co kuleje reszta, ale moze do naprawienia trejdami]

 

Poza paroma ostatnimi druzynymi mi wychodzi bardzo plaska liga - #4 dzieli od #11 kilka pkt roto, wiec zapowiada sie Wam piekna walka, ktora wysmieje co wyzej napisalem ;-)

 

Ze wszystkim sie zgadzacie, prawda? ;-)

 

nie ma mojej drużyny w gronie walczących o utrzymanie?! to ile mnie dzieli od ostatniego miejsca? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves [chyba mamy podobne wyceny bo poza paroma wyjatkami jakby korzystal z moich ;-)]

 

Poza paroma ostatnimi druzynymi mi wychodzi bardzo plaska liga - #4 dzieli od #11 kilka pkt roto, wiec zapowiada sie Wam piekna walka, ktora wysmieje co wyzej napisalem ;-)

 

Ze wszystkim sie zgadzacie, prawda? ;-)

Generalnie to i rok temu i w tym w lidze mistrzów mieliśmy bardzo podobną listę "must have" i bardzo zbliżone wyceny ;)

Nawet licytując graczy których nie kupiliśmy, nasz max dzielił często 1-2$ ;)

 

A liga bardzo płaska, to prawda - zresztą 2 liga chyba taka jest, bo rok temu z 1 miejsca i praktycznie 100% contendera, po kolejnej kontuzji broniłem się przed spadkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

 

Kriszot Team [mocno boli niewydana kasa gdy brakuje glebi]

 

 

Ze wszystkim sie zgadzacie, prawda? ;-)

Oczywiscie ze nie , ja az tak nisko nie wyceniam swojego zespolu, wszsytko zalezy od zdrowia Antka , ale cena wydawał mi sie mega niska i warta ryzyka.Co do glebi to od czega sa FA ,postaram sie to uzupelnic, mysle ze tak niska ocena wynika z niedowartosciowania  paru grajków jak Collison ,Ingles licze mocno na Murraya  w tym sezonie - Awans nie ,ale spadku sie nie obawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mojej drużyny w gronie walczących o utrzymanie?! to ile mnie dzieli od ostatniego miejsca? ;]

W moich projekcjach jej tam nie ma co jak wiesz nie oznacza, ze tam nie skonczy ;-)

Ba! Gdybys wydraftowal glebszy sklad to bym Cie rozwazal do grona contenderow bo Top4 fajne.

 

Generalnie to i rok temu i w tym w lidze mistrzów mieliśmy bardzo podobną listę "must have" i bardzo zbliżone wyceny ;)

Nawet licytując graczy których nie kupiliśmy, nasz max dzielił często 1-2$ ;)

Jaki z tego moral? Sciagales? ;-)

 

Oczywiscie ze nie , ja az tak nisko nie wyceniam swojego zespolu, wszsytko zalezy od zdrowia Antka ,

Niestety historycznie to nie bylo zalozenie na sukces ;-)

 

ale cena wydawał mi sie mega niska i warta ryzyka.Co do glebi to od czega sa FA ,postaram sie to uzupelnic,

Jasne, ze tak, ale wszystkim druzynom nie starszy perelek z FAsow, wiec nie podejmuje sie zgadywac ktorej sie to uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez troche w szoku jestem...chyba ze jest cos czego o Oubre nie wiem...ale z tego co wiem to chociaz ma grac wiecej niz w zeszlym sezonie to i tak ciagle w rotacji bedzie z tylu za Porterem i Morrisem.

Morris niedlugo wroci do gry i Oubre stanie sie znowu przecietniakiem (ktorym i tak nawet teraz jest).

Lorak to tak specjalnie czy tak Ci sie wcisnelo?a moze gadales z trenerem Wizards ze Porter siada na lawie a Oubre bedzie gral pierwsze skrzypce w ataku i dostanie 36 minut na mecz?

Ladnie zaczales z pobraniem Justina Holidaya ale ten ruch to slaby moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszych zawodników już nie będzie do pobrania z waivera.

Od docelowo rezerwowego maloproduktywnego goscia? To czego oczekujesz od tego Oubre za sezon?

 

Lorak to tak specjalnie czy tak Ci sie wcisnelo?a moze gadales z trenerem Wizards ze Porter siada na lawie a Oubre bedzie gral pierwsze skrzypce w ataku i dostanie 36 minut na mecz?

Ladnie zaczales z pobraniem Justina Holidaya ale ten ruch to slaby moim zdaniem...

+1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od docelowo rezerwowego maloproduktywnego goscia? To czego oczekujesz od tego Oubre za sezon?

 

 

że może wypali. w tym meczu pokazał się świetnie, jest w trzecim roku, więc akurat czas na krok naprzód. poza tym kasa waiverowa naprawdę nie jest zbyt przydatna. rok temu ta liga nie wydała około 55% z niej i większość pobrań była słaba (a jednymi z najlepszych mój Harkless - też zresztą na początku sezonu - oraz JJ, więc w sumie chyba wiem co robię na tych waiverach :tongue:).

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.