Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

możesz wrzucić ile tobie wyszło roto pts dla każdej drużyny?

Jasne, wieczorem.

 

Zrób w wolnej chwili tabelkę na swoich projekcjach dla III North, jeśli znajdziesz chwilkę.

No to mi bardziej podobaja sie prognozy Barcalovera :PSzkoda tylko ze nie do konca sie z nia zgadzam...mi wydaje sie ze jestem gdzies posrodku obu prognoz bo co do tego ze jestem mocny w blk, stl i zb to sie zgodze natomiast w trojkach i punktach moim zdaniem szalu nie ma. W FG, FT i as jest bardzo slabo.Wiec skoro w trzech jestem mocny w trzech slaby a w dwoch moze trzech-zakladajac ze w stratach mam ten sam poziom co pkt i trojki-jestem sredniakiem to mocne strony rownowaza sie ze slabymi i zostaja srednie czyli jestem sredniakiem ;P

Trust me :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz wrzucić ile tobie wyszło roto pts dla każdej drużyny?

 

Dla wybranych przeze mnie dla każdej ekipy TOP10 (czyli jeśli ktoś lepiej zna swój skład i potrzeby, to na pewno będzie mógł więcej wyciągnąć punktów, ja tylko patrzyłem na nazwiska wydraftowane i wybierałem wg mnie top10):

#	Drużyna	              PTS
1	Florida Pensioners    81
2	HuWDu	              79
3	Wolves	              79
4	Warsaw Hornets	      77
5	Red Panthers          76
6	Solid as a Rock       74
7	Gamonie	              74
8	MJ-TEAM	              73
9	NEVERWINS             71
10	Kriszot Team	      71
11	owls	              70
12	maro's Team           65
13	lorak	              65
14	Baryłki	              64
15	MKS Milejów           61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wybranych przeze mnie dla każdej ekipy TOP10 (czyli jeśli ktoś lepiej zna swój skład i potrzeby, to na pewno będzie mógł więcej wyciągnąć punktów, ja tylko patrzyłem na nazwiska wydraftowane i wybierałem wg mnie top10):

#	Drużyna	              PTS
1	Florida Pensioners    81
2	HuWDu	              79
3	Wolves	              79
4	Warsaw Hornets	      77
5	Red Panthers          76
6	Solid as a Rock       74
7	Gamonie	              74
8	MJ-TEAM	              73
9	NEVERWINS             71
10	Kriszot Team	      71
11	owls	              70
12	maro's Team           65
13	lorak	              65
14	Baryłki	              64
15	MKS Milejów           61

 

czyli dla 7 osób różnimy się o góra3 punkty, a dla pozostałych ośmiu od 6 do 9 :grin:.

 

swoją drogą po waiverach wychodzi mi, że jestem już czwarty ;] mógłbyś napisać jak to u ciebie wygląda jeśli moją dziesiątką są Kemba, KP, Turner, Kawhi, Crabb, Lee, Carroll, Leuer, Justin Holiday oraz Tyson Chandler?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą po waiverach wychodzi mi, że jestem już czwarty ;] mógłbyś napisać jak to u ciebie wygląda jeśli moją dziesiątką są Kemba, KP, Turner, Kawhi, Crabb, Lee, Carroll, Leuer, Justin Holiday oraz Tyson Chandler?

 

Tak to wygląda dla tej 10, nie uwzględniając zmian u innych:

#	Drużyna	             ROTO
1	Florida Pensioners   81
2	HuWDu	             79
3	Wolves	             79
4	Red Panthers	     76
5	Warsaw Hornets       75
6	Solid as a Rock	     74
7	Gamonie	             74
8	MJ-TEAM	             73
9	Kriszot Team	     72
10	owls	             70
11	NEVERWINS	     70
12	lorak	             68
13	maro's Team	     65
14	Baryłki	             63
15	MKS Milejów	     61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na draft w I, to te moje zakupy nie wyglądają tak słabo:

 

Turner za 43 - w I 45

Kawhi 62 - 66

KP 45 - 46

Kemba 34 - 34

Crabbe 7 - 6

 

tak więc nabyłem ich po normalnych cenach, a Leonarda można nawet uznać za mini steala.

 

Takie porównania raczej nie oddają faktycznej wartości/nie uzasadniają zakupów, bo ceny poszczególnych graczy są zależne od wielu czynników - nie od czystej oceny wartości przez grupę GMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: draft fatalnie przygotowany, nawet excela kończyłem w trakcie, co najmniej 3 razy net się zaciął i nie mogłem dalej licytować, przez co tych kilku graczy poszło za tanio... Chyba jako jedyny świadomie tankowałem asysty, choć Bledsoe wpadł przypadkiem i jest do wzięcia jak ktoś chce :smile:

Tzn jak to konkretnie wygladalo? 

 

Uważasz kupno Kyriego za błąd?

Nie jestem fanem tego ruchu i tak odczytalem Twoja wypowiedz "U mnie już w drugim picku posypała się jedna ze strategii, bo zostałem z ręką w Irvingu na 42$. Tzn. cena fajna, ale kompletnie nie miałem go w planach i myślałem, że do 45 spokojnie można podbijać. "

 

patrząc na draft w I, to te moje zakupy nie wyglądają tak słabo:

 

Turner za 43 - w I 45

Kawhi 62 - 66

KP 45 - 46

Kemba 34 - 34

Crabbe 7 - 6

 

tak więc nabyłem ich po normalnych cenach[...]

Wg mnie to jest wlasnie problem, ze ceny sa "normalne" bo to oznacza, ze idziesz max po przecietnosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to jest wlasnie problem, ze ceny sa "normalne" bo to oznacza, ze idziesz max po przecietnosc.

To chyba nadinterpretacja. On po prostu w innym miejscu szuka zysków.

W każdej drużynie jest częśc składu dająca "pewną" produkcję i ta w której spodziewasz się otrzymać więcej niż zainwestowałeś.

Jeżeli gwiazdy dadzą mu produkcję w okolicach ceny, to na pewno sufitem dla jego drużyny nie będzie przeciętność.

Pamiętasz analizy finansowe które robię w FB-Best i jak managerowie dobrze wydający kasę w licytacjach wyglądali na koniec sezonu? Dobrze, albo bardzo dobrze chyba że kontuzje ich wykańczły lub mieli kijowych keeperów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej drużynie jest częśc składu dająca "pewną" produkcję i ta w której spodziewasz się otrzymać więcej niż zainwestowałeś.

Jeżeli gwiazdy dadzą mu produkcję w okolicach ceny, to na pewno sufitem dla jego drużyny nie będzie przeciętność.

Nie jeśli gracze zagrają powyżej wartości cenowej, a pewnie takie były założenia loraka :smile:

Dla jasnosci, dla mnie "normalne" = wszyscy wyceniaja na podobnym poziomie = bardze malo szanse na istotny zysk.

 

To chyba nadinterpretacja. On po prostu w innym miejscu szuka zysków.

Tzn gdzie ich szuka skoro wydal na ta grupe prawie caly budzet? ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.