Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Warto być maksymalnie czujnym podczas draftu, co mnie akurat niespecjalnie wychodzi, może właśnie w efekcie mocnego polegania na narzędziach w przeszłości. A może z uwagi na fakt, że aspekt towarzyski mnie często rozprasza... A może jedno i drugie :-)

 

Jeżeli np. idzie liytacja D.Jordana i dochodzi ponad 40$ to można już z grubsza założyć, że puntowanie osobistych w tej lidze nie będzie najłatwiejszą do realizacji taktyką. I warto zmienić plan, jak najszyciej. A wcześniej oczywiście inny plan warto mieć.

Sławek zawsze możesz brać wtedy Drummonda :) Prawdą jest że puntowanie FT czy TO jest już tak popularne, że trudno nazywać to taktyką :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek zawsze możesz brać wtedy Drummonda :smile: Prawdą jest że puntowanie FT czy TO jest już tak popularne, że trudno nazywać to taktyką :smile:

Jeżeli Jordan szaedł za 40+, to nie ma kija, żeby Drummond poszedł w normalnej cenie. O tym właśnie pisałem. Po prostu ludzie szli all in. A ja się durny uparłem na taktykę i potem brałem jakichś Dwightów czy Noahów. Never again... Przynajmniej w roto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jakie macie taktyki, bo dziś ja nie mam pomysłu na żadną ;)

 

A ja mam. Kupić jak najtaniej jak najlepszą drużynę.

Bez kitu, to moja jedyna taktyka na dziś.

 

EDIT - no i dupa. Podobno jakieś wichury w lubuskiem są, prąd pada i ninjowy provider też padł... Wspaniały timing!

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na swiezo po drafcie ale po 3 piwach :P

 

Moj draft uwazam za slaby...3 tygodnie przygotowan poszly w pizdu...nigdy wiecej takiego marnowania czasu...

 

Co prawda na wynik mojego draftu duzy wplyw mial fakt ze gwiazdy poszly tanio a liczylem ze wiekszosc z was wypstryka sie z hajsu wlasnie na gwiazdy i wtedy bedzie latwiej uzbierac wartosciowy odpowiednio zbilansowany sklad...ale nic z tego...

Oprocz tego kontuzja Batuma ktorego mialem lyknac za max 20$...a tu tymczasem poszedl za wiecej mimo pauzy na 3 miechy...

 

Moj plan zburzylo tez troche to ze nie moglem sie powstrzymac i wzialem Hassana za te 40$ a pomysl mialem troche inny...

Generalnie nie ma tragedii bo Lowry'go dostalem w zaplanowanej cenie za Middletona przeplacilem tylko ze 3$ a za Nurkica przeplacilem z 5$...

 

Ale zamiast Hassana mial byc Myles Turner (chociaz za 44$ to chyba bym go jednak nie wzial...ciekawe czy sie okaze ze bede tego zalowal)...no i nie wiedzialem ze Horford bedzie taki drogi a ratujac sie Millsapem spoooro przeplacilem (na moj gust z 8$)

 

I w ten oto sposob wyladowalem bez wsparcia w asystach dla Lowry'go i bez porzadnego SF lub tyopewgo 3 and D w stylu Arizy lub Covingtona..

Aaaa no i jeszcze przeplacilem za Chrissa ale mam cicha nadzieje ze mi pokaze ze sie myle..chcialem dac za niego max 10$ ale biorac pod uwage kto tam zostal i ile hajsu ma wciaz kilku z was stwierdzielm ze nie odpuszcze...to kosztowalo mnie brak dobrych uzupelnien ale przy takim budzecie ktory zostal niektorym z was i tak nie mialem za bardzo szans powalczyc..

 

Wstepne projekcje pokazuja 9 czy 10 miejsce czyli szykuje sie walka o utrzymanie i wcale sie nie obraze jak na koniec sezonu zajme 8 miejsce a utrzymanie w lidze uznam za sukces.

 

Slabo u mnie bedzie z FT ale i ku mojemu zaskoczeniu rowniez z FG a do tego bedzie mi brakowalo punktow trojek i asyst.

 

Z korygowaniem skladu nie chce sie spieszyc i podejmowac pochopnych decyzji ale na trading block na raczej na pewno trafi ktorys z moich dwoch centrow (Whiteside lub Nurkic) oraz Millsap.

Nie do ruszenia na ten moment jest raczej Lowry i Middleton ale i tu nie wykluczam ze zmienie zdanie...zalezy od oferty ;)

 

A teraz pora sie z tym przespac...ciekawe czy jutro zmienie zdanie i stwierdze ze jest OK czy tez dojde do wniosku ze jest gorzej niz mi sie wydaje...

 

Dobrej nocy Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na swiezo po drafcie ale po 3 piwach :tongue:

 

Moj draft uwazam za slaby...3 tygodnie przygotowan poszly w pizdu...nigdy wiecej takiego marnowania czasu...

 

Co prawda na wynik mojego draftu duzy wplyw mial fakt ze gwiazdy poszly tanio a liczylem ze wiekszosc z was wypstryka sie z hajsu wlasnie na gwiazdy i wtedy bedzie latwiej uzbierac wartosciowy odpowiednio zbilansowany sklad...ale nic z tego...

Oprocz tego kontuzja Batuma ktorego mialem lyknac za max 20$...a tu tymczasem poszedl za wiecej mimo pauzy na 3 miechy...

 

Przygotowania do draftu to niekoniecznie marnowanie czasu.

Widzisz, gdybym ja mial czas na doszlifowanie przygotowan, Batum nie poszedlby do mnie...

To jak bedziesz draftowal?

Jak to ja ostatnimi czasy - na pałę.

 

Lorak co tu się stało z tym Kembą? 191$ na 5 grajków (wliczając Crabbe'a)? 

 

I Sławek wiedział o Batumie?

Nie. Zamiast czytać newsy przed draftem, wydzwaniałem do providera ninjy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.