Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

na razie czekamy na Sowacxa aby się wypowiedział w sprawie terminu. wysłałem mu PM. jak się odezwie, to ruszymy dalej z ustaleniami.

 

EDIT

 

Sowacx się odezwał, więc mamy już komplet informacji. w związku z tym draft będzie 5 X i Pablo ze Sławkiem zamieniają się ligami.

Wszystko się zgadza. Sławka już dawno nie ma w II West, a na jego miejsce szybko wskoczył Pablo. Sprawę transferu uznaję za zamkniętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11:7 dla 21:30.

3 GMow jeszcze da znac mam nadzieje ale wychodzi na to ze wiekszosci to obojetne, czterem GMom bardziej apsuje 21:30 a chyba tylko jednemu czy dwum bardziej pasuje 21.

Wydaje mi sie ze wszystko zmierza jednak ku zmianie na pozniejsza godzine co bardzo mnie cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Lorak juz ustawil godzine draftu na 21:30 wiec bardzo Wam dziekuje za wspolprace i wyrozumialosc :)

 

Jak tam przygotowania do draftu?

Ja jeszcze nigdy wczesniej nie spedzilem tyle czasu na przygotowaniach co w tym roku :P

Oby tylko w trakcie i po drafcie nie okazlo sie ze to wszystko na nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Lorak juz ustawil godzine draftu na 21:30 wiec bardzo Wam dziekuje za wspolprace i wyrozumialosc :)

 

Jak tam przygotowania do draftu?

Ja jeszcze nigdy wczesniej nie spedzilem tyle czasu na przygotowaniach co w tym roku :P

Oby tylko w trakcie i po drafcie nie okazlo sie ze to wszystko na nic...

Dobre przygotowanie nic nie da jak inni będą przepłacać Twoje opcje zgodnie z obraną (-ymi) taktyką. Ot cała uroda draftu i tej gry :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre przygotowanie nic nie da jak inni będą przepłacać Twoje opcje zgodnie z obraną (-ymi) taktyką. Ot cała uroda draftu i tej gry :)
Takie ryzyko jest zawsze i zdaje sobie z niego sprawe dlatego staram sie przygotowac sobie rowniez plan B a nawet plan C :P ale i to,moze sie okazac, ze na nic sie nie przyda...

Jeszcze tydzien...nie moge sie juz doczekac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre przygotowanie nic nie da jak inni będą przepłacać Twoje opcje zgodnie z obraną (-ymi) taktyką. Ot cała uroda draftu i tej gry :smile:

Jedna taktyka to niestesty nie jest dobre przygotowanie :-)

Sam się na tym przejechałem w zeszłym sezonie i dlatego spadłem.

 

I dlatego cieszę się, że mam już draft toola. Moje poprzednie narzędzie rozgrzebałem lata temu, przez prace nad ninją nie miałem czasu, by się nad nim pochylić i musiałem nieco na pałę draftować (bo na dokładne przygotowania też czasu nie było, w sumie nadal nie ma).

 

Dlatego tym razem niemal wyłącznie zdaję się na narzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam przygotowania do draftu?

Ja jeszcze nigdy wczesniej nie spedzilem tyle czasu na przygotowaniach co w tym roku :tongue:

Oby tylko w trakcie i po drafcie nie okazlo sie ze to wszystko na nic...

Dobre przygotowanie nic nie da jak inni będą przepłacać Twoje opcje zgodnie z obraną (-ymi) taktyką.

Tu sie nie zgodze, przeciez dobre przygotowanie polega na tym, ze jestes gotowy na kazdy wariant, a nie masz wybranych kilku gosci na krzyz do kupienia, ktorzy moga wyjsc drogo. Chyba, ze komus wychodzi "wszyscy w lidze poszli za drogo" to wtedy ma problem sciubigroszowania ;-)

 

I dlatego cieszę się, że mam już draft toola. Moje poprzednie narzędzie rozgrzebałem lata temu, przez prace nad ninją nie miałem czasu, by się nad nim pochylić i musiałem nieco na pałę draftować (bo na dokładne przygotowania też czasu nie było, w sumie nadal nie ma).

 

Dlatego tym razem niemal wyłącznie zdaję się na narzędzie.

To byla reklama? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem taktyką (-ami)...

 

wiLQ jakoś w lidze mistrzów po tym jak AD Ci uciekł chyba nie zadziałały twoje wielowariantowe teorie "na kazda" okazję :)

 

A tak na poważnie, chyba nikt nie ma na tyle czasu aby do każdej ligi i draftu robić sobie po 5 wariantów. Generalnie obierasz jakaś taktykę główna (której nie opierasz na 1 graczu, ale zazwyczaj opcjach B i C) oraz awaryjna na wypadek... tego ze kilka osób ma identyczna i raptem tani gracze idą mega drogo (np. puntowanie kategorii).

 

Gorzej jak awaryjna jest też oblegana, to wtedy lelci sponton oparty na wartościach graczy i prognozowaniu trejdów. Nie wierzę, że lecisz z +3 taktykami i ich wielowariantowoscia w kilku ligach.

 

Oczywiście sprawa jest prostsza jak masz 5 lig o identycznych ustawieniach to że 3 można wypracować i jednocześnie będą wymiennie stosowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ jakoś w lidze mistrzów po tym jak AD Ci uciekł chyba nie zadziałały twoje wielowariantowe teorie "na kazda" okazję :smile:

Tu raczej wyszedl inny problem tzn plan na ktorym wyladowalo nie okazal sie byc wystarczajaco dobry ;-)

Choc na swoja obrone dodam, ze po samym drafcie projekcje Yahoo dawaly mi Top2...

 

A tak na poważnie, chyba nikt nie ma na tyle czasu aby do każdej ligi i draftu robić sobie po 5 wariantów. Generalnie obierasz jakaś taktykę główna (której nie opierasz na 1 graczu, ale zazwyczaj opcjach B i C) oraz awaryjna na wypadek... tego ze kilka osób ma identyczna i raptem tani gracze idą mega drogo (np. puntowanie kategorii).

Bardziej mialem na mysli wyceny zawodnikow niz pojedyncze taktyki, jesli jakas grupa poszla drozej niz sie spodziewales to oznacza, ze jakas inna pojdzie taniej i ta stanie sie wariantem, ktory zbierzesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie nie zgodze, przeciez dobre przygotowanie polega na tym, ze jestes gotowy na kazdy wariant, a nie masz wybranych kilku gosci na krzyz do kupienia, ktorzy moga wyjsc drogo. Chyba, ze komus wychodzi "wszyscy w lidze poszli za drogo" to wtedy ma problem sciubigroszowania ;-)

 

To byla reklama? ;-)

 

Hmm, rzeczywiście tak to wyglądało.... Ale nie... Chyba, że działam już podświadomie :-)

 

Autentycznie poczułem na własnej skórze ostatnio problem z jedną, popularną strategią w zanadrzu. I po drafcie mocno tęskniłem za KDM. W tym roku będę pewnie równie źle taktycznie przygotowany, ale zaufam Draft Toolowi. Ot, taki test.

 

A czy chciałbym, żeby inni korzystali i docenili? Pewnie. Jasne, popularyzowanie we własnej lidze to pomysł samobójczy... Ale może u mnie już ostatecznie instynkt fightera fantasy basketu został przytępiony przez priorytety projektowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie poczułem na własnej skórze ostatnio problem z jedną, popularną strategią w zanadrzu. I po drafcie mocno tęskniłem za KDM. W tym roku będę pewnie równie źle taktycznie przygotowany, ale zaufam Draft Toolowi. Ot, taki test.

 

Ale może u mnie już ostatecznie instynkt fightera fantasy basketu został przytępiony przez priorytety projektowe??

Wg mnie odpowiedz brzmi tak... a wyjasnieniem niech bedzie to pogrubione ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrac rownowage czy punt, czy gwiazdy+zadaniowcy czy srednia polka+zadaniowcy...a moze prospekty sleepersi czy breakouty, mocki na podstawie ktorych mozna zobaczyc w jakich granicach cenowych sa poszczegolni zawodnicy, wybrac w zaleznosci od strategii najbardziej pozadanych przez Ciebie grajkow uwzgledniajac budzet jakim dysponujesz, opracowac przynajmniej plan B jesli draft potoczy sie nie po Twojej mysli czyli wybranie "zamiennikow" najbardziej pozadanych zawodnikow, opracowac plan C czyli zupelnie inna strategia...no jest tego troche... ;)

 

Nie ma moim zdaniem do konca dobrego sposobu na przygotowanie sie do draftu bo w ostatecznym rozrachunku i takbwszystkie plany B,C a nawet D moga pojsc w pizdu jak draft potoczy sie zupelnie inaczej niz zakladasz :P

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto być maksymalnie czujnym podczas draftu, co mnie akurat niespecjalnie wychodzi, może właśnie w efekcie mocnego polegania na narzędziach w przeszłości. A może z uwagi na fakt, że aspekt towarzyski mnie często rozprasza... A może jedno i drugie :-)

Jeżeli np. idzie liytacja D.Jordana i dochodzi ponad 40$ to można już z grubsza założyć, że puntowanie osobistych w tej lidze nie będzie najłatwiejszą do realizacji taktyką. I warto zmienić plan, jak najszyciej. A wcześniej oczywiście inny plan warto mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.