Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2017/18 Liga II East

Rekomendowane odpowiedzi

Michał myślę, że niesłusznie wracasz do tego veta, ono było w tamtym czasie słuszne. Udowadnianie dziś że nie było tak źle bo ze względów prywatnych Evans nie gra, to trochę słabe. Sam Pope to ok. 60% wartości Simmonsa (który gra świetnie, to fakt ale też jego cyferki to w dużej mierze efekt trede deadline-u i zwiększenia roli w wyniku kontuzji kolegów) per value w tym okresie.

To tak jakbyś rok temu (jak dobrze pamiętam) stwierdził że niesłusznie zawetowano deal z udziałem Jrue, bo temu żona chorowała będąc w ciąży...

Spadasz z ligi bo zrobiłeś mnóstwo błędów w tym masę złych wymian. Na początku trochę szczęście (w kontuzjach) Cię ratowało, ale potem już było za późno na znaczne zmiany. Nie ma co się rozczulać, tylko wyciągnąć wnioski i wracać do 2 za rok - powodzenia :)

Z innej beczki jak mamy bliska ligę:

Kriszot ma 3 punkty roto dzięki... jednej celnej 3!!! Dzięki temu wyprzedził Solid as Rock w FG, Neverwins w 3p i mnie o 1 punkt w PTS przy praktycznie żadnej różnicy w meczach (odpowiednio +2, -1 i 0). To się nazywa liga!

Swoją drogą tym bardziej szkoda, że Maro's ja zepsuł przez niedograne meczy.

Zostały nam 3 nocki - good luck all!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To veto było wyrazem obawy, że któryś z nas może poprawić swoje notowania. Bezpieczniej dla naszych rywali było zachować status quo.

projekcja podobieństwa wg Holmesa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

projekcja podobieństwa wg Holmesa.

To było naprawdę głębokie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to 67 punktow chyba zaklepane. Mam nadzieje, ze starczy do utrzymania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma to jak na sam koniec zapomniec o bugu yahoo i niedograc 2 meczy gdy czlowiek desperacko walczy o utrzymanie...ehhh...to nie byl dla mnie dobry sezon...

Jakbym zagral dzisiaj WCSem i Hartem to mozliwe ze w FG i trojkach bym mial po punkcie wiecej ale to i tak by nic nie zmienilo...zabraklo jednak znacznie wiecej niz tylko 3pkt do utrzymania bo nie udalo mi sie wybronic kilku kategorii w ktorych bylo blisko a w koncowce nie udalo mi sie tez nigdzie urwac punktow wiec jest nawet gorzej niz myslalem. Niewiele brakowalo a skomczylbym gorzej od olewusa Maro...ehhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 steali zabrakło do dociagniecia i utrzymania, straszna szkoda, dzieki za sezon i obysmy sie spotkali za rok ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

drugi rok w 2 lidze i drugi raz 3/4 sezonu na dnie i powrot na sam koniec

ufff

imho deale Chris - Nurk i Curry - Holiday + Capela i ogolne zdrowie zawodnikow (patrz lorak lol) uratowaly mi sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za grę ,gratulacje dla lidera.

Sezon mozna podsumować jednym zdaniem  " Mame oszukasz , Tate oszukasz ale zdrowia nie oszukasz"  - mi zdrowie grajków pomogło z strefy spadkowo-utrzymaniowej wywindować na  3 lokatę .

Do nastepnego, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Awans był już pewny od jakiegoś czasu, ale w końcówce sezonu walczyłem jeszcze o wygraną i się udało. Liga była strasznie wyrównana i prawie każdy do ostatniego dnia miał o co walczyć. Każdy slot miał znaczenie, bo przy takich minimalnych różnicach w poszczególnych kategoriach tylko pierwsze 10 drużyn wykorzystało wszystkie sloty i tylko jednej drużynie nie dało to utrzymania. Jedynie ostatnia drużyna gdzieś się pogubiła ze slotami i przez nie wykorzystanie ponad 50 trochę zaburzyła tabelę. Ogólnie dziwny przypadek, bo nie był to totalny znikający olewacz i do końca zmieniał graczy w składzie, a nawet wczoraj wykonał piąte pobranie w sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje dla Diga i pozostałych, którzy walczyli do końca.

Bardzo wymagająca liga się trafiła, aż miło było pograć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie za sezon i gratki, zwłaszcza dla awansujących, ale nie tylko.
Bardzo fajna rywalizacja do samego końca, szczególnie w strefie okołospadkowej :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uff...było gorąco jak w meczu Wolves z Nuggets...ale udało się utrzymać, a byłem bliski rezygnacji z tej ligi.

Dzięki dla wszystkich za zaangażowanie, gratulacje dla awansujących, a dla nowych w lidze nie miejmy litości.

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulację dla zwycięzców.

U mnie słaby sezon, sporo zawodów u graczy którzy mieli zapewnić trzon zespołu, miałem tak naprawdę tylko czwórkę grającą na dobrym poziomie a na dodatek każdy z nich opuścił solidną porcję gier. Próbowałem ratować się FA-sami, ale dawało to przeciętne efekty.

Do utrzymania zabrakło 3 asyst i tiebreakera więc niby mało ale są pewnie tacy, którym brakło mniej. Do następnego sezonu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje awansu dla Diga, Gerarda i Bigfuckera.

Nasza liga powinna zmienić nazwę na West, bo takiej wyrównanej walki o miejsca 6-9 to się chyba nikt nie spodziewał :)

Poza 1 wyjątkiem wszyscy grali z pełnym zaangażowaniem do samego końca i to mi się podobało.

Dzięki za sezon Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie wielkie dzięki za sezon! To była jedna z trudniejszych i ciekawszych lig w jakich grałem... Trudna, bo walka była na pojedyncze staty, ciężko się negocjowało, trafił się nam "pół-olewus" i jeden z najaktywniejszych trejderów (Mikowal), który o kuriozum padł ofiarą własnych dealów ;) Myślę, że była to dla niego dosyć sroga lekcja nauki na poziomie do którego nie przywykł. 

DIG piękna wygrana, świetna końcówka, ale chyba powinieneś browara Mikowal postawić za te deale ;)

Gerard ogromny pech w końcówce, większość sezonu lider, no cóż tak gra - ale awansujesz do 1 ligi więc nie ma co narzekać ;)

Kriszto/BigFucker powinien już zamawiać koszulkę AD za to co ten chłopak robił po ASW... Niemniej świetna gra, sporo szczęścia z kontuzjami.

Dla całej 3 wielkie graty!

No cóż - ja musiałem przełknąć gorzką pigułkę braku podium i awansu, tym bardziej że zabrakło niewiele (kilka stl, blk, punktów czy strat), choć innym zabrakło do utrzymania znacznie mniej ;) Generalnie przez większość sezonu raczej utrzymywałem pewne podium pomimo kontuzji, ale te trochę pokrzyżowały mi plany z wymianami (m.in. prawie dogadane z DAR, MM, Favorkiem czy Bradleyem). Natomiast nawet mimo formy AD i problemów, powinienem szybciej zadbać o FT i STL, a nie grac szeroką rotacją. No cóż, negocjowało wymiany się trudno i przechodziły głównie te na które napalił się Mikowal, ale nie ma sensu się tłumaczyć - trzeba przyjąć na klatę porażkę i walczyć za rok! 

Spadkowiczom, życzę udanych sezonów w 3 lidze i szybkich powrotów, bo gra z Wami to była przyjemność!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.