Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Obaj mozecie miec racje i pewnie tak jest. Nie przygladalem sie szczegolowo sytuacji Bigfuckera wiec to byla taka moja luzna opinia nie podparta zadnyni argumentami poza tym ze bigfucker ma do nadrobienia mecze a nadrabianie meczy nie zawsze przynosi poprawe sytuacji w tabeli a czasem wrecz odwrotnie. Jednak duzo zalezy od aktywnosci GMa, jego biezacej wiedzy co do sytuacji w druzynach, kalkulowania no i iczywiscie duzej ilosci szczescia.

 

Naprawde nikt nie chcial dzisiaj pobrac z waiversow Valentine'a??

Wiadomo ze nie bedzie tak gral do konca sezonu jak zagral dzisiaj ale biorac pod uwage sytuacje w Bulls a zwlaszcza kontuzje Lavine'a i Dunn'a oraz ograniczanie mibut Holidaya to chlopak moze sporo pograc w koncowce sezonu i nabijac przydatne cyferki...troche sie zdziwilem bo ustawiajac bid na 0$ (bo nie mam hajsu) oraz majac waiver priority 15 bylem przekonany ze przynajmniej jeden chetny sie na niego znajdzie i i tak go nie dostane...mile zaskoczenie :)

 

Pobrany przez Danny'ego Allen nie zaszalal ale 4 bloki zawsze mile widziane. Danny'emu pewnie na tym glownie zalezy wiec spoko pobranie ale FG ostatnio slabiutkie u Allena a i w zbiorkach nie szaleje...mimo to wolalbym miec go z powrotem zamiast Muscali ktorego dzisiaj pobralem widzac ze Collins doznal urazu.

 

U mnie ostatnio na plus to jeszcze to pobranie Younga ale tak naprawde akurat jego statsow nie potrzebuje az tak bardzo.

 

Niestety dzisiaj znow stracilem pkt w FG i nie wiem juz jak mam walczyc w tej kategorii kiedy, dzisiejszej nocy na 8 grajacych zawodnikow z czego wiekszosc to PF i C i gracze z przyzwoitym FG za sezon, najlepsze FG maja Bullock i Young ktorzy raczej mocarzami w FG nie sa...ehhh...no i jeszcze mam ceglacego Balla ale nie moge nim nie grac bo zabezpiecza mi inne kategorie.

W zbiorkach znowu male przetasowania w tabeli i tak juz pewnie bedzie do samego konca.

Na szczescie udalo mi sie w stealach, przegonic i odskoczyc troszeczke MJowi a i w blokach mam coraz mniejsza strate do Diga i pojawia sie szansa na wygranie tej kategorii.

 

Oj bedzie ciezko i ciekawie na koniec sezonu

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrong again - to nie ja ma niedograne mecze(jestem 2 w plecy) tylko inni maja ponad grywane ,wiec to nie problem :)
Niby fakt, ale... Yahoo trochę przekłamuje realia. Z doświadczenia własnego wiem, że jak masz +1 wszędzie to grasz na styk jak masz po 0 to raczej bez total FA w końcówce nie dograsz meczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fakt, ale... Yahoo trochę przekłamuje realia. Z doświadczenia własnego wiem, że jak masz +1 wszędzie to grasz na styk jak masz po 0 to raczej bez total FA w końcówce nie dograsz meczy :smile:

zgadza sie,mnie chodzilo glownie o to ze wcale nie musze nic nadganiac, trzymam sie grafiku i z dograniem meczy na dobrym poziomie nie bedzie problemu, jedyne o co drze to zdrowie AD z jednej strony mu kibicuje a z drugiej jego kontuzja jest mi na reke bo w innej lidze  Wilq goni mnie w walce o #1  a jego głowna lokomotywa jest wlasnie Antek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze musze przyznac racje bugfucjerowi i Danny'emu bo wyglada na to ze jednak to wlasnie Kriszot awansuja z trzeciej pozycji. Znow wyszlo moja raczej male doswiadczenie w grze i zle ocenilem jego szanse. Ale co do niedogranych meczy to jednak jakims zbiegiem okolicznosci bigfucker od czasu poruszenia tego tematu wzmozyl aktywnosc na FA... ;)

 

Sie porobilo w naszej lidze...przez dluzszy czas sytuacja byla ustabilizowana ale od jakiegos czasu pojawilo sie coraz wiecej zmian w tabeli. Oto kilka moich spostrzezen:

 

Danny najprawdopodobniej jednak nie awansuje i skonczy na 4-5 miejscu (ale pewnie znow sie myle) a przed dlugi czas wydawalo sie ze do konca bedzie mial szanse na wans z trzeciego miejsca.

 

Julek i jego Huwdu pna sie coraz wyzej i choc przez dluzszy czas nie byl wyzej niz jakies 10-12 miejsce to po dzisiejszej nocy jest chyba najwyzej w tabeli w historii calego sezonu.

Nigdy nie podaruje sobie oddania Nurkica za Chrissa. Wymiane negocjowalem jak bylem w szpitalu przez zapalenie pluc i chyba rzucilo mi sie wtedy nie tylko na pluca ale tez na glowe. Fakt ze na tamten moment obaj grali kupe ale w ostatecznym rozrachunku Nurk teraz kreci niezle cyfry a Chriss (choc znowu mam go w skladzie i znowu ma przeblysk dobrej gry) to jednak jak powiedzial Danny zawsze byl FAs.

Julek to dobry przyklad ze czasem tylko 1-2 wymiany w trakcie sezonu, cierpliwosc i brak szamotabia sie na rynku FA i waivers tez moze sie oplacic.

 

Miedzy 7 a 14 miejscem w tabeli jest aktualnie roznica tylko 7pkt. Moim zdaniem to bardzo malo i chociaz przez wiekszosc sezonu wygladalo na to ze druzyny z koncowki tabeli moga powalczyc co najwyzej o 9 miejsce i jedyne ktore da utrzymanie tak teraz walka jest o ostatnie trzy miejsca dajace utrzymanie.

 

MJ od czasu veta mojej wymiany z nim zaczal systematycznie spadac w tabeli ale dzis juz znowu jest na 8 miejscu (rollercoaster).

Wciaz uwazam ze chyba jednak veto naszej wymiany nie do konca bylo sluszne bo chociaz Millsap, Evans i KCP za jednego Bena wydaje sie to troche za duzo to jednak z perspektywy czasu czy wszyscy vetujacy dalej uwazaja ze ja tak bardzo bym stracil na tej wymianie a MJ walczylby o awans?

 

Lorak przez ogrom kontuzji byl ciagle w srodku tabeli a na dzien dzisiejszy jest ryzyko ze moze sie nie utrzymac.

 

Zaskakuje mnie brak aktywnosci Slawka i jego Floridy. Ze wzgledu na jego prace na fb-ninja (ktora notabene troche mnie w tym sezonie zawiodla) ma pewnie malo czasu ale zawsze uwazalem ze tak dobrze zorientowany w grze GM jak on nie podda sie bez walki a tak to wyglada na to ze choc wciaz ma szanse na utrzymanie to przez brak aktywnosci wlasnie moze jednak sie nie utrzymac.

 

Podobna sytuacja jest u sowacx'a i jego Owls. Mimo ze przez wieksza czesc sezonu byl na koncu tabeli teraz ma szanse na utrzymanie ale tylko pod warunkiem ze nadrobi troche meczy i bedzie aktywny a tymczasem choc w trakcie sezonu zrobilem z nim jedna (a moze nawet dwie) wymiany to aktualnie widze ze czasem nie wystawia waznych graczy do aktywnego skladu i nie jest aktywny na FA. Troche mnie to dziwi.

 

Solid as Rock zaliczyl chyba najwiekszy spadek w tabeli bo choc byl chyba nawet na 4-5 miejscu aktualnie jest na 13. Fakt ze tez ostatnio mial sporo kontuzji ale mam wrazenie ze nie staral sie za bardzo ratowac sytuacji i teraz moze sie juz nie udac nawet utrzymac.

 

Maro to niestety nasz II ligowy olewus (myslalem ze w wyzszych ligach raczej to zjawisko nie wystepuje). Co prawda moze nie wpasowuje sie idealnie w to okreslenie to jednak widac brak aktywnosci i zaangazowania w gre. Wciaz sie zastanawiam jak mi sie udalo zrobic z nim wymiane skoro go tu prawie nie ma.

 

No i na koniec nieszczesny Ja. Wciaz nie moge sobie darowac ze oddalem takich grajkow jak Middleton i wspomnianego wczesniej Nurkica. Zrobilem mnostwo wymian. Jedne byly tragiczne inne calkiem dobre ale ostatecznie nie dalo mi to zbyt wiele. Nie pomogly mi kontuzje Millsapa czy Walla ale to nie jest wytlumaczenie. Nie poddaje sie, wciaz walcze, miotam sie na FA ale niestety najprawdopodobniej nie wystarczy to do upragnionego utrzymania. Przy tak niewielkich roznicach w tabeli moze sie okazac ze zabraknie mi 2-3pkt ale rownie dobrze moge byc nawet przedostatni w tabeli. Szkoda bo bardzo chcialem sie utrzymac. Jakze sie mylilem w zeszlym roku (gdy wiedzialem ze awansuje do II ligi) sadzac ze w II lidze chociaz bedzie bardzo ciezko o awans do I to jednak utrzymanie nie bedzie stanowilo problemu.

 

No ale poczekajmy jeszcze troche i zobaczmy jak to wszystko ostatecznie sie skonczy.

 

Wesolych Swiat Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bedzie bedzie...nawet juz jest...Ball kontuzjowany, CP3 jak nie kontuzja to odpoczynek, Isaac wrocil zeby zaraz znowu sie polamac, Noel jak zaczal cos wreszcie grac to zostal zawieszony...dzieje sie dzieje...szkoda tylko ze w negatywnym tego slowa znaczeniu...

Moi wysocy przestali blokowac i Danny scignal mnie w tej kategorii i pewnie zaraz przescignie, trojek-zeby odskoczyc Solid as rock albo MJowi-nie ma komu rzucac a w jedynej kategorii w ktorej moge jeszcze cos ugrac czyli FG mimo staran nie udaje mi sie znacznie zyskac bo moi wysocy nie tylko nie blokuja ale potrafia zaskakujaci duzo pudlowac...ehhh

Jak zyc? ;)

 

Na pocieszenie dobra gra Chrissa trwa dluzej niz sie spodziewalem,biorac pod uwage kontuzje Lonzo i CP3 to mialem farta z pozyskaniem Cook'a i mialem nosa zeby znow pobrac Harta bo bez Balla i Ingrama moze sporo pograc.

 

To wszystko jednak wyglada jak podrygi zdychajacej ostrygi i choc wciaz jest blisko i wciaz jest teoretyczna szansa to cos mi sie wydaje ze juz raczej mam pozamiatane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to juz nawet nie wiem komu kibicowac bo juz sie pogubilem czyj zysk w punktach bedzie dla mnie korzystny a czyj nie.

 

Wiem tyle ze w zasadzie tylko w FG mam szanse urwac jeszcze ze 2pkt a tak to w trojkach raczej pewnie strace 2pkt, w FT julek musialby strasznie pudlowac zebym zdobyl 1pkt, w punktach moooze uda mi sie nie stracic punktu, w zbiorkach powinno mi sie udac obronic pozycje, w asystach raczej tez, w stealach niby mam mala przewage ale na tyle mala ze tez pewny nie jestem czy 2 a nawet 3 pkt nie strace, w blokach jak pisalem danny mnie scignal ale naszczescie zeszlej nocy zaliczylem ich 13 i znow minimalnie odskoczylem ale wciaz moge stracic 1 a nawet 2 pkt a w stratach chyba tylko teoretycznie moge zyskac 2pkt ale to bedzie zalezalo ile strat zaliczy julek i danny kiedy ja nie bede juz mial kim grac.

 

Jak widac raczej wiecej moge stracic niz zyskac i niestety raczej wiecej zalezy od gry innych druzyn niz ode mnie niestety.

 

10-go mam urodziny a to w zasadzie akurat koniec sezonu. Zrobicie mi prezent i dacie utrzymanie? ;)

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i powinny...taka jest ogolnie przyjeta zasada ale tak naprawde jesli imieniny przypadaja na kilka dni w roku yo mozna sobie dowolnie samemu wybrac ktorego sie bedzie je obchodzic...moi rodzice byli sprytni i postanowili ze to bedzie tego samego dnia co urodziny :P

 

Julek dzisiaj w zbiorkach w ktorych chcesz mnie dogonic bylo 20-7...a czasu coraz mniej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.