Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrazy wspolczucia dla Pumeksa ktory stracil dzisiaj Kuzyna...ciekawe czy przez to odpadnie z walki o awans...

 

Dla kontrastu u mnie wreszcie wszyscy-poza Millsapem (Evansa nie licze bo to tylko grypa i zaraz wroci do gry)-zdrowi bo do gry wrocil Chriss (szkoda ze slaby byl to powrot ale wierze ze wroci do formy z przed kontuzji bo wtedy wlasnie zaczynal sie rozkrecac. Wymiana za Nurkica byla ryzykowna ale gdyby nie kontuzja Chrissa to uwazam ze chyba na niej zyskalem bo Nurek poza pojedynczymi zrywami gra slabo a w kazdym razie na podobnym poziomie co Chriss przed kontuzja z tym ze Chriss ma upside i daje wiecej trojek i steali.

 

Powoli zaczynam ciulac kolejne punkciki roto i zaczynam isc w gore. Wedlug moich wyliczen mam szanse zyskac jeszcze z ok 10pkt roto wiec pojawil sie cien szansy na utrzymanie a przynajmniej na walke o to utrzymanie.

 

Wymiane Whiteside za Walla uwazam za udana bo Wall daje mi troche steali a nawet blokow zabezpieczajac jednoczesnie asysty i dajac troche trojek. Oczywiscie Hassan przypomnial sobie jak blokowac dopiero kiedy go oddalem ale nie brakuje mi go dzieki temu ze pozyskalem Howarda.

 

To jedna z moich lepszych wymian w tym sezonie. Co prawda Batum za ktorego go dostalem tez wlasnie po wymianie zaczal grac lepiej ale chyba dalby mi mniej niz Howard ktory gra jak za najlepszych swoich czasow. Blokuje ostatnio jak wsciekly (dzisiaj 7 blokow, niedawno 6) i jest double-doubke maszynka. Niestety posrednia cena za Howarda byl Middleton ktorego wymienilem wlasnie za Batuma a to byla chyba najgorsza moja wymiana w tym sezonie ale moze w ostatecznym rozrachunku okaze sie ze nie byl to jakis wielki blad.

 

Do gry wrocil THJ i chociaz nie gra jeszcze do konca tak jak oczekiwalem i opuscil duuzo meczy to i tak moja wymiane za Beverleya tez uwazam za udana.

 

KCP co i raz z roznych powodow pauzuje ale jak ostatecznie wroci do formy to bedzie przydatny bo daje duzo rrojek i steali ktorych wlasnie twraz najbardziej potrzebuje.

 

Evans wbrew opiniom wiekszosci z Was wciaz sie nie polamal...troche zwolnil tempo ale wciaz jest moim "waiver pick up of the year" i graczem top 40-50 i nawet transfer do innej druzyny moim zdaniem nie obnizy jakos bardzo znacznie jego wartosci...a przwciez wcale nie wiadomo czy na pewno Kings go wytransferuja.

 

Wymiana Bogdanovica za Collinsa z poczatku sezonu tez byla jedna z lepszych. Maro moze zalowac ale chyba i tak ten sezon juz go nie za bardzo interesuje a szkoda bo mialbym dla niego jeszcze kilka propozycji wymian (jesli to czytasz Maro to daj znac). Bogdanovic po swietnym poczatku powoli traci na wartosci wrecz odwrotnie jak Collins ktory na wartosci zyskuje. Jak zacznie grac po 30 minut to bedzie kocurem. Na dodatek zaczal trafiac trojki.

 

Embiid kosztowal mnie Lowry,ego i chociaz bylo to ryzykowne zagranie to chyba jednak dobre dla mnie. Lowry,ego z nawiazko zastepuje mi Wall a Embiid daje mi bloki zbiorki punkty i trojki. Chociaz ryzyko kontuzji jest ogromne i trzeba za kazdym razem sprawdzac czy na pewno bedzie gral danego dnia to jednak dotychczas nie opuscil duzo meczy a chodza plotki ze moze zaczac nawet grac w b2b. Na dodatek Sixwrs licza sie w walce o PO wiec beda go potrzebowali.

 

Millsap wroci do gry wkrotce po ASW i powinien zagrac ok 20 meczy i jak bedzie gral przynajmniej tak jak przed kontuzja to bedzie dla mnie duzym wsparciem bo da mi wszystkiego po trochu wiec chociaz wciaz jest dostepny w wymianach to zaczynam sie powoli zastanawiac czy go w ogole ruszac. Szansa zeby go dostac w korzystanej cenie powoli sie konczy wiec jak ktos chcialby jednak zmienic zdanie i nie gardzic starym Sapem to zapraszam.

 

W wymianach szlo mi dotychczas roznie, jedne lepsze drugie gorsze ale za to na FAsach i waiversach radze sobie calkiem niezle. Najpierw Evans a potem co i raz udaje mi sie pozyskac wartosciowych grajkow/rolesow z dlugoterminowa przydatnoscia.

Ostatnio Murray ktory da mi tak potrzebne mi steale ale rowniez i duzo zbiorek. Fox ktory wrocil po kontuzji dostaje po 30 minut na mecz i sie rozkreca i w punktach asustach i stealach tez mi troche pomoze a i Allen ma szanse wesprzec moich wysokich na wypadek kontuzji ktoregos z nich a jak Nets postanowia dawac mu wiecej grac niz 20 minut to moze nawet zasluzy na podstawowa 10-tke w moim skladzie. Mialem go wczesniej potem z niego zrezygnowalem a potem chyba ArtZ czy Kriszot z niego zrezygnowal i nie zaluje wydanego na niego dolara.

Wczesniej jeszcze udalo mi sie na 2 tygodnie skutecznie zastapic niegrajacego THJ poprzez Burks,a i nie zapominajmy o chyba niedocenianym Ellingtonie ktory sypie trojki jak wsciekly i stal sie waznym graczem Heat zwlaszcza przy tej ilosci kontuzji ktora maja. Oczywiscie mualem tez pare waiverowych i FAsowych wpadek jak: pobieranie graczy ktorych zaraz wyrzucalem i jak tylko ich wyrzucalem zaczynali fajnie grac i potem albo musialem za nich ponownie placic albo ktos z Was go przechwytywal (ale przynajmniej wyciagalem od Was hajs) albo zupelnie nietrafione pobrania jak Issac za 34$ i kilku innych ktorych juz nawet nie pamietam.

 

Chetnych do wymian/rozmian zapraszam do negocjacji.

Potrzebuje trojek, steali i ewentualnie dobrego FG.

 

Pzdr Y,all!

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana za Nurkica byla ryzykowna ale gdyby nie kontuzja Chrissa to uwazam ze chyba na niej zyskalem bo Nurek poza pojedynczymi zrywami gra slabo a w kazdym razie na podobnym poziomie co Chriss przed kontuzja z tym ze Chriss ma upside i daje wiecej trojek i steali.

JA wiem, że wiara czyni cuda, ale... od dealu:

Nurkic grający w kratkę 11 meczy na 13.4PTS/8.4REB/1AST/0.8STL/1.5BLK/51.7FG/79.4FT hmmm

co zagrał Chriss nie będę pisał, żeby Cię nie denerować ;)

Nie wiem co on będzie musiał pokazać, żeby obronić ten deal, ale trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dealu Chriss nic nie zagral nie liczac meczu w ktorym doznal kontuzji i dzisiejszego wiec raczej ciezko oceniac. Chyba ze z punktu widzenia tego ze wlasnie nic nie gral przez kontuzje to wtedy oczywiscie ze wychodzi na to ze wyszedlem jak zablocki na mydle. Moze sprawdz jakie Chris mual statsy z ostatnich 10 meczy przed kontuzja i porownaj je z tymi Nurkica. Powinno Ci wyjsc podobnie moze z mniejsza iloscia punktow i zbiorek i gorazym FG za to z wiekszym upsidem w momencie w ktorym dokonywalem wymiany. W tamtym momencie obaj byli graczami top 150 a Nurk to wieksze ryzyko kontuzji co okazalo sie przekornie bardzo mylne bo to wlasnie Chriss sie polamal. Nie twierdze ze to byl jakis rewelacyjny deal i ze na nim Bog wie ile zyskalem ale sezon sie jeszcze nie skonczyl i jesli Chriss znow bedzie gral tak jak tuz przed kontuzja to nie bedzie to deal na ktorym stracilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriss to jest zawodnik z pogranicza benchu i FA. Oddawanie za niego Nurka, który jest jedynym centrem w PTB to był chyba imho błąd.

Gdyby to była liga z rzędu dynasty czy keeper, to ten ruch by się jeszcze bronił, ale nie jest ;)

 

Ale ja nic nie mówię, bo może się okazać, że za rok zagramy razem... w 3 lidze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Bulek jakby tak sie stalo to bylby to jedyny pozytywny akcent sezonu w ktorym spadam z ligi ;)

Nurk psul niesamowicie FT i mial mnostwo strat przy slabym jak na centra FG. Oczywiscie po wymianie zaczal grac lepiej chociaz jak popatrzycie na game logi to widac ze i tak gra w kratke. Nie zmienia to faktu ze jakos nikt inny go nie chcial - taki z niego swietny zawodnik.

Deal byl bardzo ryzykowny i jak Chriss nie spelni moich iczekiwan to bedzie to drugi rownie nieudany deal co ten z Batumem ale jesli np Nurk sie jednak polamie a Chriss bedzie gral po 30 minut jak przed kontuzja i zagra na tym samym poziomie co przed kontuzja to da mi to czego potrzebuje i nie bede zalowal tej wymiany. Chrissa mam w keeperze i bedzie mnie kosztowal 16$ i bardzo sie z tego ciesze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statsy Chrissa z 9 meczy przed kontuzja (nie liczac ostatniego meczu w ktorym doznal kontuzji i gral 10 minut:

11,6pkt 7,0zb 1,6as 1,33stl 1,11blk 1,6trojki

Jakos nie wyglada to tak slabo w porownaniu z Nurkiem zwlaszcza gdyby to jeszcze porownac do statsow Nurka ktore zaliczal w tym samym czasie ktory uwzglednilem statsy Chrissa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek w jeden wieczor traci Robersona i Conleya. Conley i tak nie gral ale Roberson byl przydatny wiec na pewno nie pomoze mu to w walce o utrzymanie. Dziwi mnie tylko ze jeszcze na te newsy nie zareagowal wywalajac obu.

Ja za to za wczesnie sie ucieszylem ze wszyscy zdrowi (wiedzialem/cos tak czulem ze tak bedzie jak cos o tym napisze) i Wall nie zagral bo cos go boli to kolano z ktorym mial juz w tym sezonie problem. Oby to nie bylo cos powaznego Bo w mojej sytuacji kazda kolejna powazna kontuzja waznego zawodnika przekresla szanse na utrzymanie.

P.S

Co wyczynia Howard to w szoku jestem. Nie przypuszczalem ze tak zyskam na tej wymianie :) jaram sie :);)

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nosa zeby 2 dnie temu pobrac Bullocka z FAsow. Teraz mize byc jeszcze bardziej pozyteczny. Niestety z pobraniem Marjanovica zaspalem ale akurat kolejny wysoki nie jest mi az tak potrzebny.

Gratki dla Julka za refleks. Bardzo mozliwe ze ubiegles Dannygd ktory na keeperze 4 minuty pozniej tez go pobral wiec moze i tu chcial to zrobic...

 

Zaczyna sie fajny czas gdzie trzeba byc czujnym i na biezaco sledzic newsy z nba dotyczacych wymian. Duzo rzeczy moze sie zmienic i to jak w kalejdoskopie.

 

U mnie niestety szybko sytuacja sie zmienila i to na gorsze bo problem Walla z kolanem moze byc powazny a jak mi sie polamie na dluzej to bede mial klopot. Na dodatek Chriss znow ma jakas kontuzje i coraz bardziej udowadnia ze to jednak byl ogrooomny blad oddawac go nawet za Nurkica ktory moim zdaniem tez zawodzi.

Jak Wall sie nie polamie to mam szanse dalej piac sie w gore a niezle mi idzie bo lada moment moge zyskac kolejne 3-4pkt roto to da mi ich 65 a to da awans na 11 miejsce w tabeli.

 

P.S

Za tydzien Millsap przestaje byc dostepny w wymianach wiec jak ktos jednak jest zainteresowany to zapraszam. Ostatnia szansa na pozyskanie go w korzystnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuj Marianka, ilość jego addów dzisiaj będzie równa ilości jego dropów w następnych dniach ;)

 

Do mnie akurat ten szał na Marjanovicia nie przemawia. Na razie będzie zmiennikiem Jordana, czyli status quo. Mówi się jednak, że DAJ na trading blocku, więc może coś tam pogra, niemniej ilość minut ze względu na kondycję będzie miał ograniczaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cos tak czulem ze strace Wall,a... :(

No zesz kuerwa ja pier..le...normalne fatum w tym sezonie...juz sie zaczynala sytuacja troche poprawiac i widzialem szanse na utrzymanie a tu to...ehhh...

Lorak juz zdazyl Fraziera i Satoranskiego pobrac ale i tak nie mialem dla zadnego z nich miejsca w skladzie a myslalem dzien przed pobraniem Fraziera przez Loraka zeby go pobrac tak na wszelki wypadek...z Satiranskiego to raczej wiekszego pozytku nie bedzie...

 

Teraz to juz nie mam nic do stracenia bo szanse na utrzymanie mam juz tylko iluzoryczne...nadzieja jedynie w jakims fajnym pobraniu/pobraniach FA po jakiejs wymianie do konca trade deadline...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad rozmiana Embiida.

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert.

Szukam glownie steali,trojek,FG i asyst ale nie chce przy tym tracic za duzo zbiorek i blokow. Nie maja dla mnie znaczenia FT (dobra okazja zebyscie sobie to poprawili) punkty i straty.

Mysle ze moze Was skusic informacja ze Embiid ma wlasnie w ten weekend zacza grac w b2b.

Mowiac o rozmianie mam na mysli tylko 2za1 bo nadrobilem mecze i niepotrzebuje zbyt szerokiej rotacji.

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plotek o transferze J-Richa to tez faktycznie co dzien to inna wiec faktycznie pewnie zaraz go wytransferuja do jakiegos contendera i bedzie gral po 20minut...za to KCP to ma pewna pozycje w klubie...zadnych powodow nie ma zeby go Lakers transferowali albo dawali mniej minut...ehhh

No i wlasnie sam sie zastanawiam po co ja oddawalem Lowry'go...a poczekaj...juz wiem...wolalem Walla ktorego potem dostalem w innej wymianie...no ale po co w takim razie potem w innej wymianie wzialem Paula?...aaaa no tak... Wall sie polamal...nie no teraz to sie nie dziwie ze ciezko sie w tym polapac... :P;)

Trzeba bylo oddac tego Embiida za Adamsa tak jak mi radziles... ;)

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmując, że KCP to podobny poziom co J-Rich

 

lol - przecież avg J-Rich jest 20 oczek wyżej, na totalach jeszcze większa różnica no i perspektywy duuuużo lepsze

 

Ja się bardziej dziwię Red Panthers - deal sam w sobie nie jest zły, ale branie Embiida* w sytuacji kiedy trzeba nadganiać mecze to dość ryzykowny pomysł.

 

* w sumie KCP też może być często benchowany po ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.