Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Oddam Whiteside czyli swietne FG, zbiorki i bloki za najlepiej jakiegos PG z punktami trojkami i asystami.

Zainteresowanych zapraszam do wysylania ofert i negocjacji na privie.

Oferta ograniczona czasowo bo w zasadzie kupca mam jesli sie nie rozmyslil w trakcie oczekiwania na powrot do zdrowia Hassana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do postu powyzej postanowilem tym razem obrac troche nietypowa forme poszukiwan.

Wynika to z faktu ze czasem trudno uzyskac od niektorych z Was odpowiedz na privie a wysylane oferty czasem pozostaja bez odpowiedzi.

 

Wypisze ponizej wszystkich interesujacych mnie zawodnikow z poszczegolnych druzyn. Was prosze tylko o to zebyscie na liste popatrzyli i jesli ktoregos z waszych wymienionych graczy bylibyscie sklonni wymienic za wspomnianych przeze mnie: Evans, KCP, Batum w wymianie 1za1 lub 2za1 to dajcie znac albo tutaj albo na privie albo wysylajac gotowa oferte z komentarzem lub bez. Oczywiscie w trakcie negocjacji istnieje mozliwosc zebym jeszcze kogos innego wymienil/dodal do wymiany.

Moze tak bedzie latwiej...ale to tylko pod warunkiem ze wiekszosc z Was tutaj faktycznie zaglada.

 

GAMONIE: Prince, Randle, Dinwiddie

RED PANTHERS: Richardson, Williams, Covington, Gordon, Warren

SOLID AS A ROCK: Booker, Allen

BARYŁKI: Beal, Markkanen

WOLVES: D.Russell, Bledsoe, Favors, Adams, Morris

LORAK: Walker, Turner

NEVERWINS: Payton, Gordon, LeVert, Mirotic, Dunn

KRISZOT: Murray, Dragic

MJ TEAM: RHJ, Schroder, Simmons, Johnson, McCollum

FLORIDA: Ariza, Howard, Drummond, Porter, Wright

HUWDU: DSJ, Wiggins, Henson, J.Green

OWLS: Saric, Bazemore, Okafor

MAROS: Mitchell, Dedmon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do postu powyzej postanowilem tym razem obrac troche nietypowa forme poszukiwan.

Wynika to z faktu ze czasem trudno uzyskac od niektorych z Was odpowiedz na privie a wysylane oferty czasem pozostaja bez odpowiedzi.

 

Wypisze ponizej wszystkich interesujacych mnie zawodnikow z poszczegolnych druzyn. Was prosze tylko o to zebyscie na liste popatrzyli i jesli ktoregos z waszych wymienionych graczy bylibyscie sklonni wymienic za wspomnianych przeze mnie: Evans, KCP, Batum w wymianie 1za1 lub 2za1 to dajcie znac albo tutaj albo na privie albo wysylajac gotowa oferte z komentarzem lub bez. Oczywiscie w trakcie negocjacji istnieje mozliwosc zebym jeszcze kogos innego wymienil/dodal do wymiany.

Moze tak bedzie latwiej...ale to tylko pod warunkiem ze wiekszosc z Was tutaj faktycznie zaglada.

 

GAMONIE: Prince, Randle, Dinwiddie

RED PANTHERS: Richardson, Williams, Covington, Gordon, Warren

SOLID AS A ROCK: Booker, Allen

BARYŁKI: Beal, Markkanen

WOLVES: D.Russell, Bledsoe, Favors, Adams, Morris

LORAK: Walker, Turner

NEVERWINS: Payton, Gordon, LeVert, Mirotic, Dunn

KRISZOT: Murray, Dragic

MJ TEAM: RHJ, Schroder, Simmons, Johnson, McCollum

FLORIDA: Ariza, Howard, Drummond, Porter, Wright

HUWDU: DSJ, Wiggins, Henson, J.Green

OWLS: Saric, Bazemore, Okafor

MAROS: Mitchell, Dedmon

 

Ciekawy sposób na poszukiwanie trejdu, może sam spróbuję. W razie czego Randle jest na sprzedaż, ale ostatnio pisałeś że już Ci nie bardzo pasuje.

 

Ciekawa też licytacja D. Wrighta. Aż 7 GMów było zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No licytacja ciekawa.

Niestety mialem juz tylko 2$ w budzecie wiec nie mialem wiekszych szans. Nie spodziewalem sie ze pojdzie tak drogo chociaz w naszej lidze powinienem sie juz do tego przyzwyczaic. Najlepsze jest to ze Kriszot ktory go 2 dni temu wywalil znow chcial go pobrac (zagranie w moim stylu :P )

 

Szkoda ze mimo tego ze staralem sie oszczednie wydawac kase to jednak wiekszosc bezowocnie przepierdolilem...

Pocieszam sie tylko faktem ze kolejny GM zostaje bez kasy a jeszcze polowy sezonu nie ma. Az 7 GMow ma mniej kasy niz Ja a wiekszosc z nich calkowicie sie splukala.

 

Wright nie byl wart az tyle ale powinien byc przydatny i takich Wright'ow jeszcze w sezonie kilku bedzie wiec zobaczymy kiedy moje 2 dolce wystarcza do pobrania o zadanego grajka.

 

Gerard ciesze sie ze taka forma poszukiwania wymian Cie zaintrygowala. Dzieki za szybki odzew ale wolalbym zeby juz negocjacje (kto za kogo i inne szczegoly) omawiac na privie ok?

 

Pzdr

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mowcie mi ze czekalem na THJ 2 miwsiace po to zeby znowu sie polamal...na dodatek nie wystawilem go w pierwszym meczu po powrocie wiec czekalbym na jeden mecz...jakies fatum czy co?

 

Chrissa sciagnalem w zamian za Nurkica bojac sie o to ze Nurek sie polamie i z nadzieja ze Chriss pokaze na co go stac i co?...Chriss sie polamal...

Czy ja choc przez tydzien moge miec zdrowy caly podstawowy sklad?

 

Ciekawe czy warto bylo dzisiaj "zawalczyc" o Allen'a - zastanawialem sie czy probowac pobrac go za darmo i okazalo sie ze warto bo dac za niego tego dolca (przykro mi Bigfucker)...tym razem go nie wyrzuce...ma potencjal chlopak tylko zeby Okafor go nie "wygryzl" jak juz wroci do formy...

 

 

Chcialem do konca pierwszej polowy sezonu zakonczyc dokonywanie wymian konczac przebudowe mojej druzyny...

Dlatego wciaz do wziecia Evans, Millsap i KCP w zamian za 3-4 kategorie z tych: zbiorki, steale, bloki, trojki ewentualnie asysty lub FG...

 

Jeszcze ewentualnie Collins jest do wziecia np za duuuza ilosc trojek lub asyst lub jedno i drugie ;)

 

Ciekawe czy uda mi sie w drugiej polowie sezonu wywalczyc 9 miejsce i utrzymanie w lidze...szanse maaarne ale wedle moich nieudolnych wyliczen jeszcze nie zupelnie stracone...never give up

 

AirMJ czekam na odpowiedz w sprawie oferty.

 

Pzdr Y'all!

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robie sobie jaj.

 

Proponowalem wszystkim pakiet tych graczy. Mniej wiecej polowie GMow zlozylem oferty lub propozycje wyslane w wiadomosciach prywatnych. Nikt nie chcial Evansa bo przeciez zaraz sie polamie (jakos sie nie polamal) i zaraz go wytransferuja z Kings to straci polowe na wartosci. Millsapem tez juz wszyscy gardza (bo stary, bo polamany, bo juz nie ten sam grajek co kiedys) a KCP chyba niewielu docenia tak jak my.

 

Air MJ byl twardym negocjatorem. Odrzucal moje kolejne propozycje az wkoncu sie zdecydowal godzac sie na najkorzystniejsza dla niego. On sie popisal uemiejtnosciami negocjacyjnymi, Ja byc moze glupota jednak robilem to w pelni wladz umyslowych i wymiana wyszla z mojej strony.

 

Ty Dannygd zastanawiales sie od tygodnia nad inna propozycja uwzgledniajaca KCP i Millsapa...nie sadze aby przy Twojej strategii Evans Cie interesowal albo byl Ci potrzebny a jesli tak to nie pytales o niego.

 

Ja w tym sezonie nie mam juz prawie niz do stracenia...byc moze szanse na utrzymanie w lidze ale te szanse w rozmowie prywatnej juz dawno przekresliles...to wszystko nie oznacza ze chce popsuc zabawe innym GMom...wrecz odwrotnie ludze sie ze moj (zapewne nieudolny, nie przemyslany i bie sprawdzony na wzorach) plan wypali i ta rewlucja pozowli mi sie utrzymac w lidze. Podjalem duze ryzyko i zobaczymy czy przyniesie ono pozytywne efekty.

 

Loraka prosze oczywiscie o zalozenie odpowiedniego watku na forum yahoo tak aby tacy GMowie jak np Dannygd mieli mozliwosc oficjalnie zavetowac wymiane jesli sa podobnego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.