Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2017/18 Liga II East

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wymiany - jest ona nierówna, ale też niekoniecznie Mikowal tu poszedł na zasadzie: "nieważne jak, byle coś zmienić".

Beverley to na moje też najlepszy grajek tej wymiany. Tak jak przewidywałem przed sezonem - ktoś musi w minimalnym stopniu zastąpić Paula i rzucać pkt z obwodu i nie jest zaskoczeniem to, że jest nim Beverley. Ale też jestem w stanie zrozumieć wzięcie THJ - Mikowal Fg% odpuszcza, więc największa jego wada staje się tutaj mniej istotna. Drugi atut Beva w stosunku do THJ - steale - Mikowal ma zabezpieczone w miarę. Tak więc na tym polu ja to nawet rozumiem.

Jedno mnie zastanawia - Bender. O ile Chriss gra fatalnie, ale ma potencjał na coś więcej, o tyle Bender to jest po prostu FA-s i myślę, że zaraz tam pójdzie ;)

Edytowane przez bulek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz dajcie spokoj tej wymianie.

THJ ma sypac punkty i trojki a Bender aktualnie to ten sam (niestety niski) poziom co Chriss z tym ze ostatnio dostaje wiecej minut niz Chriss.

Ciezko tu zrobic jakakolwiek wymiane bo malo zainteresowanych a czesc tych co sa zainteresowani proponuja rownie niekorzystne wymiany jak ta jesli nie bardziej.

Nie chodzilo o to zeby "byle jak aby cos zmienic" ale cos zmienic musialem bo status quo w moim przypadku i tak nic mi nie da bo jak nic nie zmienie to nic sie nie zmieni. Koniec kropka.

A teraz zapraszam do kolejnych negocjacji a sowacxa i maro prosze o odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba mamy już pierwszego olewusa?

-6 rozegranych meczów na C mając 4 sensownych graczy na tę pozycję chyba o tym świadczy

trochę słabo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej swiadczy o tym to ze ostatni raz dokonywal zmiany w skladzie 27.10.

GM z Giannisem w skladzie tak szybko olal sprawe?dziiiwne...

Nowa oferta sprzedazy.

Dostepny pakiet Millsap+Middleton.

Zainteresowanych zapraszam do wysylania ofert i negocjacji.

AIR_MJ wyslalem Ci oferte na yahoo bez zbednego gadania czyli tak jak wolisz. Czekam na akceptacje lub kontroferte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slawekmroz wyslalem ci PM z oferta.

Daj znac co o tym myslisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ramach przypomnienia oceny mojej wymiany z Beverleyem za Hardawaya.

Ostatnie 7 dni (wymiana byla 5dni temu):

Beverley: 12,3pkt 6zb 2,3as 1stl 1,3to 1,0trojki 30% fg 100% ft i jakis problem z kolanem wykluczajacy z gry na razie na 2 mecze

Hardaway: 20,5pkt 5,3zb 2,0as 1,3stl 1,8to 2,0trojki 45,5% fg 73,7% ft

Zobaczymy jak to bedzie dalej ale jak na razie czuje sie zwyciezca wymiany zwlaszcza ze to wlasnie na punktach i trojkach mi zalezalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beverley: 12,3pkt 6zb 2,3as 1stl 1,3to 1,0trojki 30% fg 100% ft i jakis problem z kolanem wykluczajacy z gry na razie na 2 mecze

Zobaczymy jak to bedzie dalej ale jak na razie czuje sie zwyciezca wymiany zwlaszcza ze to wlasnie na punktach i trojkach mi zalezalo.

Veto!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uśmiałem się doborem czasu, gier (gdyby to było dzień wcześniej już tak kolorowo by Tim nie wyglądał, a tak masz 3 z 4 najlepszych jego gier w tym czasie i... 3 z 4 najgorszych Beva :) ) i wieści ale trzeba przyznać że jesteś jasnowidzem kontuzji Beva :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a od kiedy mam liczyc jak wymiana byla 5 dni temu?

THJ kolorowiej od Beverleya wygladal juz wczesniej.

Ostatnie 14 dni (6 meczy):

Beverley 36,4% fg 92,3% 11,6pkt 4,3zb 3,1as 1,3stl 1,9to 1,8trojki

Hardaway 46% fg 78,1% ft 20,4pkt 4,9zb 3,1as 1,5stl 1,8to 2,8trojki

Jesli chodzi o zdrowie/kolanka Beverleya to budzily moje watpliwosci od samego poczatku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a od kiedy mam liczyc jak wymiana byla 5 dni temu?

THJ kolorowiej od Beverleya wygladal juz wczesniej.

Na koniec sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz racje. Wtedy wlasnie najlepiej zrobic wymiane...na koniec sezonu...ze tez o tym nie pomyslalem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow.

Grajac dzisiaj trzema zawodnikami zyskalem 5,5pkt roto i awansowalem na 10 miejsce :)

Cierpliwosc i brak nerwowych ruchow zaczelo przynosic efekty.

Nie zmienia to faktu ze wciaz Middleton,Millsap,Evans,Nurkic sa na sprzedaz w wymianach 1za1 lub 2za1 tylko ze cena u wiekszosci z nich raczej wzrasta niz maleje.

Poszukuje SG/SF z trojkami i pkt oraz PF/C ze zbiorkami i blokami przy dobrym FG. Przyda sie tez dobry PG z duza iloscia asyst i trojek ale to na razie drugo planowa potrzeba.

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zeby nie bylo zbyt kokorowo to wlasnie sie okazalo ze strasznie dalem dupy jesli chidzi o Portisa.

Jak tylko poszedl news ze wraca jako rezerwowy PF w Bulls pobralem go z FAsow bez wiekszej wiary ze bedzie z biego pozytek po czym naczytalem sie jak to Maker zyska w Bucks po transsferze Bledsoe i pobralem go w miejsce Portisa.

To byl blad. Jeszcze nie wiem jak wielki bo jeden dobry mecz jeszcze nie swiadczy o tym ze bedzie tak gral dalej zwlaszcza ze dobrze gra Markannen i nie wiadomo co bedzie z Miroticem ale skoro potrzebuje PF to trzeba sie go bylo trzymac. Myslalem ze naprawie swoj blad pobierajac go dzis z waiversow za 33$ (troche szkoda bylo mi az tyle kasy wydawac) ale okazalo sie ze chetnych bylo wielu i nawet gdyby Barylki nie zaszalaly wydajac na niego caly budzet to i tak przegralbym z MJ team... :(

Na pocieszenie zostaje mi fakt ze przynajmniej kolejny (juz trzeci) GM zostaje bez kasy na waivery jeszcze przed uplywem miesiaca. No i moze to ze GM Solid as rock tez popelnil blad pobierajac najpierw Chandlera za 11$ po to zeby nastepnego dnia w jego miejsce pobrac za az 36$ Mbah a Moute i patrzac na to to nie wypadam tak najgorzej jesli chodzi o wpadki w zarzadzaniu budzetem waiverowym i ruchami kadrowymi ;)

Swoja droga w tym sezonie ceny na waiverach mnie zaskakuja...w poprzednich sezonach (przy budzecie 50$ na sezon) ceny siegaly 10-20$ a wiekszosc nawet dobrych grajkow licytiwala za 1-5$ kiszac strasznie kase.

W tym sezonie nawet biorac pod uwage zwiekszony budzet uwazam ze GMowie sa dosc rozrzutni...a moze to kwestia ze to II liga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i moze to ze GM Solid as rock tez popelnil blad pobierajac najpierw Chandlera za 11$ po to zeby nastepnego dnia w jego miejsce pobrac za az 36$ Mbah a Moute i patrzac na to to nie wypadam tak najgorzej...

Zupełnie świadomie, chciałem MaM, ale nie wiedziałem czy go dostanę a Chandler też mi pasował charakterystyką (choć oczywiście mniej). Błędem, ale to się okaże czy moim czy reszty ligi, było wydawanie takiej kasy jak nikt inny nie był nim zainteresowany.

Tak czy tak wg mnie wartość budżetu waiverowego jest niewielka i im dalej w sezon tym trudniej będzie pobrać kogoś sensownego w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okazuje się, że Mikowal trafił z timingiem z transferem THJ bo Bev zaczął ostatnio tak ceglić, że jedynie Ball mógłby się z nim równać ;)

Artz, ja też tak myślałem, ale czasem można liczyć na to, że inni się pomylą...

Edytowane przez bulek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Beverleya jeszcze bedzie pozytek ale na ten moment raczej zyskalem niz stracilem pozyskujac THJ.

Co do pobran to na pewno na poczatku sezonu latwiej pobrac/wylowic perelke z FA/waivers ale to nie oznacza ze pozniej nie ma na to szans a tych szans pozbawiamy sie calkiem wydajac cala kase na jednego lub dwoch grajkow na samym poczatku sezonu. Oczywiscie wszystko zalezy od tego kto w jakiej jest sytuacji w lidze i jak bardzo mu danego rodzaju zawodnika brakuje ale mimo wszystko dalej nie uwazam ze E.Turner czy Oubre byli warci wydania calej kasy z budzetu a i Portis ktorego chcialem tez nie sadze zeby byl tego wart.

Mimo wszystko gratuluje pozyskania Portisa i z duzym zainteresowaniem bede sledzil jego dalsze postepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydanie całej kasy na Evana Turnera? Ładnie ktoś był zdesperowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez go chcialem i chcialem dac za niego cos kolo 30$ bo wiedzialem ze przy rozrzutnosci GMow w tej lidze trzeba siegnac glebiej do kieszeni ale okazalo sie ze to bylo za malo i nie zaluje ze ostatecznie nie wydalem na niego ani centa.

Wiesz tu nie chodzi o desperacje. To mimo wszystko zazwyczaj jest troche loteria i inwestycja na slepo zwlaszcza na poczatku sezonu dlatego tym bardziej uwazam ze lepiej troche rozsadniej wydawac kase zeby miec kilka szans na trafienie w dzisiatke

W jedym z seonow troche za szybko wydalem cala kase z budzetu jak wiekszosc pozostalych GMow i potem tylko pozostawalo patrzec jak za kilka dolcow jeden z oszczedniejszych GMow pobieral kolejnych ciekawych/dobrych waiverow

Edytowane przez Mikowal83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z ciekawości sprawdziłem per value ten trejd za ost 7 dni i wyszło że mimo najgorszych (być może w sezonie) meczów Beva i (być może) najlepszych THJ, zysk Michała to raptem... Δ 0.03 :)

That's all about the numbers!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Danny z Ciebie taki sam nostradamus pod wzgledem czyje mecze byly najlepszymi a ktore najgorszymi w sezonie jak ze mnie pod wzgledem przewidywania kontuzji...

Ot wrozenie z fusow i tyle.

A THJ sypnal np 34pkt w cale nie w okresie ktory opisujesz to w koncu ktore jego mecze uwazasz za najlepsze?

A jak juz tak trzymamy sie cyferek to nawet gdyby to byla roznica +0,01 to tak czy inaczej jest to zysk a nie strata :P

Edytowane przez Mikowal83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.