Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy się kończy okienko na zwalnianie i podpisywanie graczy? Wszystko dziś?

 

Dziś kończą się wymiany oraz kończy się zwalnianie graczy, którzy mogą zagrać w PO.

Przed PO można podpisać gracza, który został zwolniony do dziś, lub zwolnić gracza i podpisać nowego - zwolnionego do dziś, będącego FA bądź będącego własnym two-wayem. 

Tak, jak zrobili Warriors rok temu z Caspim i Cookiem. 

 

Gracz zwolniony przy 3 przerwie już umowy nie podpisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie o stretch kontraktu. Wiem już, że można go rozciągnąć na "2x pozostałe lata+1", ale pytanie, czy jeśli stretc***ę gracza a ktoś go weźmie to stretc***ę tylko jego wartość minus nowy kontrakt czy całość?

Wartość nowego kontraktu odliczasz dopiero przy zakończeniu rozliczenia okresu, więc rozkładasz cały kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy mogę dogadac się na S&T z kilkoma kontrahentami + złożyć własną ofertę graczowi i po prostu wygra lepsza w głosowaniu? Regulamin tego chyba nie zabrania, ale nie wiem jak to jest, za moich czasów (lol:) ) takiej fajnej mozliwości nie było. Nie będę pisał o jakiego gracza chodzi, bo łatwo się domyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Czy mogę dogadac się na S&T z kilkoma kontrahentami + złożyć własną ofertę graczowi i po prostu wygra lepsza w głosowaniu? Regulamin tego chyba nie zabrania, ale nie wiem jak to jest, za moich czasów (lol:) ) takiej fajnej mozliwości nie było. Nie będę pisał o jakiego gracza chodzi, bo łatwo się domyślić.

 

To chyba będzie z niekorzyścią dla Ciebie jak rozbijesz aż tak głosy, ale przecież już 2.07 czy nawt 1 będziesz wiedział czy Joe Harris zostaje czy odchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)
  • january odpiął/ęła ten temat
  • january przypiął/eła ten temat
3 minuty temu, ignazz napisał:

Jak to jest ze z jednej strony jest obowiązek w 2 turze oferty rozpoczynającej się od pełnych 10.000.000 a z drugiej dopuszczono MLE start 9,2. Te dwie regulacje się wykluczają. 

Kontroferty nie muszą osiągać minimum danej tury - spójrz na ofertę Warriors za Harrisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Rudy Gay jest "Twoim" UFA jeżeli operujesz na jego capholdzie. Jeśli nie operujesz (a to się tu właśnie stało), to nie jest już on jakby "Twoim" UFA podczas obecnego FA - podpisujesz go przecież jak każdego innego gracza z capspace. Nie jest możliwa tu akcja z operacją na capholdzie poprawiająca Twoją sytuację, bo na podpis Gaya potrzebujesz capspace.

O to to. Bardzo mądre słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość pełnego (non-tax) MLE

Year    Salary
2019/20    $9,258,000
2020/21    $9,720,900
2021/22    $10,183,800
2022/23    $10,646,700
Total    $39,809,400

---

To moje pierwsze FA, wiec mam pytanie, tak dla pewnosci, bo w 2k da sie tak robić, lecz wolę się upewnić.

Wartość MLE mogę rozbić na mniejsze umowy?

Tj zaproponować np

Graczowi X 5.25 mln w 1 roku 

Graczowi Y 4 mln w 1 roku

i tak wykorzystać całe swoje tegoroczne MLE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.