Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Szanowna Rado @ozzy110 @cvbe @LONGER01 @Ashigaru  @Szulim

 

Czy z takim buractwem coś można zrobić, to wypacza podstawowe zasady gry. Ogólnie mam go w d.. ale jak January, LBS i ten zakomplexiony user maja ciągle przeciwko mnie głosować, to przy wyrównanych głosowaniach przy playoffs, czy FA może się to odbić na ostatecznym wyniku. 

.

Jeśli przedstawisz dowody to spoko :) Ja ogólnie rozkminiałem coś w stylu wybierania rocznie jednej osoby,której głosy na naszą drużynę się nie liczą ale to by i tak nic nie dawało bo wtedy "zawyżone" głosy na inne drużyny by de facto dawały dokładnie to samo. Więc moja 5-minutowa rozkmina spełzła na niczym :( Plus nie wiem czy dałbyś radę wybrać wroga #1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Jeśli przedstawisz dowody to spoko :) Ja ogólnie rozkminiałem coś w stylu wybierania rocznie jednej osoby,której głosy na naszą drużynę się nie liczą ale to by i tak nic nie dawało bo wtedy "zawyżone" głosy na inne drużyny by de facto dawały dokładnie to samo. Więc moja 5-minutowa rozkmina spełzła na niczym :( Plus nie wiem czy dałbyś radę wybrać wroga #1 :D

To nie jest wróg - buractwem gardzę, a wrogów się jednak szanuje. :)

I ten brakujący głos to mogłoby być uśrednienie wszystkich pozostałych 28 głosów - co wydaje się sprawiedliwe. 

I jakie dowody? Przecież sprawa jest oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

piszę o Artesticu. Pozostali dwaj nie są problemem.

Ronnie dał Ci 36 W, średnio od wszystkich masz 38,08. (różnica na minus 2,08)

Ty dałeś mi 33 W, średnio od wszystkich mam 35,46 (różnica na minus 2,46)

Uwziąłeś się na mnie? :) Sam widzisz, że nie da się tego tak dowieść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Szanowna Rado @ozzy110 @cvbe @LONGER01 @Ashigaru  @Szulim

 

jak January, LBS i ten zakomplexiony user maja ciągle przeciwko mnie głosować

Ronnie dał Ci 36 przy średniej 38. Dwa winy różnicy. Jeden win na trymestr poniżej średniej. Dwaj pozostali średnio po pół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Ronnie dał Ci 36 W, średnio od wszystkich masz 38,08. (różnica na minus 2,08)

Ty dałeś mi 33 W, średnio od wszystkich mam 35,46 (różnica na minus 2,46)

Uwziąłeś się na mnie? :) Sam widzisz, że nie da się tego tak dowieść 

 

1 minutę temu, fluber napisał:

Ronnie dał Ci 36 przy średniej 38. Dwa winy różnicy. Jeden win na trymestr poniżej średniej. Dwaj pozostali średnio po pół. 

ale ja mam w pompie od niego bilanse.. Nie wiem czy udajecie, że nie wiecie o czym piszę, czy naprawdę tego nie widzicie.. ja pisze o FA i głosowaniu w playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

 

ale ja mam w pompie od niego bilanse.. Nie wiem czy udajecie, że nie wiecie o czym piszę, czy naprawdę tego nie widzicie.. ja pisze o FA i głosowaniu w playoffs. 

Bilanse najłatwiej zweryfikować, ciężko teraz przejrzeć wszystkie głosowania FA jakie do tej pory były, żeby stwierdzić czy to co mówisz ma pokrycie w rzeczywistości. Bilanse za to możemy sprawdzić otwierając dwie zakładki i nie ma tu jakiegoś wielkiego odstępstwa od normy, co udowodniłem pokazując Ci że Ty moje bilanse zaniżyłeś jeszcze bardziej niż Ronnie Twoje. FA ciężko weryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Bilanse najłatwiej zweryfikować, ciężko teraz przejrzeć wszystkie głosowania FA jakie do tej pory były, żeby stwierdzić czy to co mówisz ma pokrycie w rzeczywistości. Bilanse za to możemy sprawdzić otwierając dwie zakładki i nie ma tu jakiegoś wielkiego odstępstwa od normy, co udowodniłem pokazując Ci że Ty moje bilanse zaniżyłeś jeszcze bardziej niż Ronnie Twoje. FA ciężko weryfikować.

15-12 to niższy bilans niz rl Sota miała w 2T - a tylko od Artesticsa taki dostałem tak a propos żeby daleko nie szukać - a gdzie skład Soty, a gdzie mój.. No ja wiem dokładnie kto jak na mnie głosuje i widzę doskonale, że decydujące głosy od niego to pewniaki przeciwko mnie. 

Natomiast Twoich Cavs oceniłem sprawiedliwie - jak zresztą wszystkie inne teamy. Nie liczę Tobie Smarta czy Cama Johnsona 1:1 tak samo jak innych dobrych graczy którzy ciągle u nas zmieniają kluby. No i Cvbe gdyby Kemba był tak dobry jak go sprzedawałeś na forum, to byś go nie wymienił ;) - ale tak, masz fajny team na top6 wg mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

 

ale ja mam w pompie od niego bilanse.. Nie wiem czy udajecie, że nie wiecie o czym piszę, czy naprawdę tego nie widzicie.. ja pisze o FA i głosowaniu w playoffs. 

O krutwigu? 

No już pomijając tego Tuckera to Ty zwolniles crutwiga dosłownie 5 miesięcy temu wiec jestem w stanie zrozumieć że chce spróbować szczęścia gdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

O krutwigu? 

No już pomijając tego Tuckera to Ty zwolniles crutwiga dosłownie 5 miesięcy temu wiec jestem w stanie zrozumieć że chce spróbować szczęścia gdzie indziej. 

nie januaryzuj, tu sprawa jest oczywista  - Krutwig to mój wynalazek, a C_M robi sobie jaja. Jak ktoś twierdzi inaczej, to albo nie ma pojęcia o czym pisze (ty masz), albo zwyczajnie kłamie. Tu sprawa jest prosta 2+2=4. eot bo tu jakakolwiek dyskusja obraża inteligencję przeciętnego 8-latka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

nie januaryzuj, tu sprawa jest oczywista  - Krutwig to mój wynalazek, a C_M robi sobie jaja. Jak ktoś twierdzi inaczej, to albo nie ma pojęcia o czym pisze (ty masz), albo zwyczajnie kłamie. Tu sprawa jest prosta 2+2=4. eot bo tu jakakolwiek dyskusja obraża inteligencję przeciętnego 8-latka. 

No ale argumentacja że gracz nie wraca do drużyny która go zwolniła jest u nas dość częsty.

Miałeś krutwiga na umowie, zwolniles go, więc potrafię sobie wyobrazić że mając do wyboru drużynę z której został zwolniony i te druga, to wybiera te druga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No ale argumentacja że gracz nie wraca do drużyny która go zwolniła jest u nas dość częsty.

Miałeś krutwiga na umowie, zwolniles go, więc potrafię sobie wyobrazić że mając do wyboru drużynę z której został zwolniony i te druga, to wybiera te druga. 

a to nawet nie wiedzialm, ze alonzo tak nikczemnie wobec krutwiga postapil.

ogolnie dziwa mnie te glosy na magic, tym bardziej w obliczy postapienia magic wobec ravyona tuckera.

no ale jak widac strategia na litosc najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No ale argumentacja że gracz nie wraca do drużyny która go zwolniła jest u nas dość częsty.

Miałeś krutwiga na umowie, zwolniles go, więc potrafię sobie wyobrazić że mając do wyboru drużynę z której został zwolniony i te druga, to wybiera te druga. 

image.jpeg.6d726e27fd553f352235c0af2e2f58dd.jpeg

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no ale jak widac strategia na litosc najlepsza.

.. dlatego nadal jesteś w walce o play in 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Alonzo napisał:

Natomiast Twoich Cavs oceniłem sprawiedliwie - jak zresztą wszystkie inne teamy.

Bo tylko Ty jesteś sprawiedliwy, wiemy.

24 minuty temu, fluber napisał:

O krutwigu? 

No już pomijając tego Tuckera to Ty zwolniles crutwiga dosłownie 5 miesięcy temu wiec jestem w stanie zrozumieć że chce spróbować szczęścia gdzie indziej. 

O jak mi wróci prąd to zagłosuje dziś, jak nie to jutro (z telefonu nie lubię), ale to cenne info, bo miałem głosować na Magic i nikt wcześniej tego nie poruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.