Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Szulim napisał:

Przypominam, że pozostało 4h do zakończenia ofert na FA - kto chce niech uzupełnia roster zwykłymi i 2way umowami

Obligatoryjnie przypominam:

@ignazz - 1 

@Regis - 1 

@Ashigaru - 1 

@Qcin_69 / @mac - 2

Musza podpisać FA do standardowego 14-osobowego rosteru

możesz dać odpowiedz czy możemy dać 2+1 lub 1+2 graczowi? 

Czy jakiś wyjątek nam został? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nic temu Cyganowi nie podpowiadajcie, niech się wykażą czymś w końcu, jest ich k**** trzech

o to to, Rada nie jest od radzenia 

No bez kitu. Wystarczy odpalić moratorium, sprawdzić ostatni zapisany warunek i przypomnieć sobie jakie oferty rzucali w FA. Nic prostszego. Bierzesz i szukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Rado @ozzy110 @cvbe @LONGER01 @Ashigaru  @Szulim

W dniu 11.03.2022 o 13:48, Alonzo napisał:

Żółcią? :) - nie te czasy. Żółć i komplexy to twój głos przy C_M na Cama. Artestics to kolejny pewniak. 

Z przeconvertowaniem mogło tak być - choć pewności nie mam.

Przeconvertowałem za to kontrakty Silvy, Pelle i Quickleya. 

No i fajnie, że Rayjon Tucker sprzed 3 lat z mojego pierwszego sezonu gry ma tu takie znaczenie - czy za dekadę tez będziesz włączał tą samą płytę.

 

18 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

Cameron Krutwig:

  1. Magic TW/1
  2. Knicks TW/1

Głosy: Knicks 

 

 

Czy z takim buractwem coś można zrobić, to wypacza podstawowe zasady gry. Ogólnie mam go w d.. ale jak January, LBS i ten zakomplexiony user maja ciągle przeciwko mnie głosować, to przy wyrównanych głosowaniach przy playoffs, czy FA może się to odbić na ostatecznym wyniku. 

.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leave it @Alonzo - jeśli masz się denewowac o jakiegoś podającego ręcznik na końcu ławki ;) 

Nie ma o co kruszyć kopii, a potem PO i FA mam nadzieje ze każdy zagłosuje zgodnie z ocena a nie własnymi sympatiami ;) 

przypadki będziemy badać, ale nie zmieni się to, ze każdy patrzy na każdego indywidualne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Leave it @Alonzo - jeśli masz się denewowac o jakiegoś podającego ręcznik na końcu ławki ;) 

Nie ma o co kruszyć kopii, a potem PO i FA mam nadzieje ze każdy zagłosuje zgodnie z ocena a nie własnymi sympatiami ;) 

przypadki będziemy badać, ale nie zmieni się to, ze każdy patrzy na każdego indywidualne 

Nie chodzi o Cama Krutwiga, ale ogólnie. Każdy przecież dobrze widzi co się dzieje. To wypacza podstawy gry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.