Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jedyne co może wpłynąć na warunki i priorytety złożonych ofert to kontroferty.

Z tego wynika wg mnie ze mogę np dać teraz dwie kontroferty komuś innemu, i dac ich wyzej niż moje pierwsze oferty i zostawić sobie warunek jaki napisałem że podpisuje graczy do wypełnienia składu. I załóżmy ze wygrywam wszystkich ośmiu FA o których złożyłem oferty, to wtedy nie biorę tych dwóch ostatnich, mimo ze dałem im wcześniej w I fazie jakby „gwarantowaną”umowę, bo mam w tej chwili przecież sześć miejsc w składzie i sześć ofert. Wiec mogę poprzez „kontrofertę” na kogos innego, sprawić ze dwie ostatnie moje wstępne oferty do mnie nie trafią.  Ale nie mogę już przestawić np kolejnosci jeffa greena z Bobanem marjanovicem.  

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, shevcu napisał:

Temat przerabiany już chyba był i była zmiana kolejności kilka razy i przechodziło to co czemu teraz udziwniamy?

Tu dokładnie chodzi o przypadek, gdzie @Szulim chce przy jednym z graczy zmienić z "jeśli nie podpiszę" na "niezależnie czy podpiszę".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Eld napisał:

Tu dokładnie chodzi o przypadek, gdzie @Szulim chce przy jednym z graczy zmienić z "jeśli nie podpiszę" na "niezależnie czy podpiszę".

A dobra luz bo myslalem ze już moje wysłane kontroferty będą do kosza :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z tego co przeczytałem to rozumiem ze warunkowanie można zmieniac właśnie później - jak napisał @ozzy110 

jak coś to wyprowadźcie mnie z błędu przed reoferta ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Szulim napisał:

@ozzy110 

jak coś to wyprowadźcie mnie z błędu przed reoferta ;) 

Przed kontrofertą ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciałbym dopytać jaką mogę zlożyć ofertę dla Caruso na zasadach early bird right?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałbym dopytać jaką mogę zlożyć ofertę dla Caruso na zasadach early bird right?

Early Bird

• Own free agent, 2 seasons without changing teams as a free agent
  • Maximum Years: 4
  • Maximum Salary: Greater of 175% of previous salary or estimated average salary
  • Maximum Raises: 8%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

To co Eld wstawił czyli $ 3 703 536 w pierwszym roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, ozzy110 napisał:

To co Eld wstawił czyli $ 3 703 536 w pierwszym roku

Estimated avg salary obstawiam że znacznie większe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Dokładnie. Nawet w cbafaq jest odnośnik do tego przy pkt. 3 i coś koło 10-11M to teraz wynosi jeśli się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, january napisał:

Si si zapomniałem o tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czy na poziomie reofert, mając poniższe mogę zmienić na:

1.Sacramento Kings

1. Jordan Clarkson 14 066, 280/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (6 861,600/7 204,680) 

2. Derrick Rose 12 074,50/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (5,890,000/6,184,500) -taxpayer MLE

*jezeli nie 1

3. Reggie Jackson 12 074,50/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (5,890,000/6,184,500) -taxpayer MLE

*jeżeli nie 1,2

2. Sacramento Kings

1. Jordan Clarkson 14 066, 280/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (6 861,600/7 204,680) 

2. Derrick Rose 12 074,50/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (5,890,000/6,184,500) -taxpayer MLE

3. Reggie Jackson 12 074,50/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (5,890,000/6,184,500) -taxpayer MLE

*jeżeli nie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, shevcu napisał:

1.Sacramento Kings

*jezeli nie 1

*jeżeli nie 1,2

2. Sacramento Kings

*jeżeli nie 2

• 5.43: Po opublikowaniu przez komisarza oferty nie mogą być cofnięte, a priorytety i warunki wśród graczy zmienione.

A Ty złożyłeś kontroferty na graczy którym złożyłeś oferty, czego zrobić nie możesz.

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, shevcu napisał:

1.Sacramento Kings

*jezeli nie 1

*jeżeli nie 1,2

2. Sacramento Kings

*jeżeli nie 2

Wg mnie na poziomie reofert możesz to dopiero zrobić, bo na poziomie kontrofert nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, cvbe napisał:

Wg mnie na poziomie reofert możesz to dopiero zrobić, bo na poziomie kontrofert nie :)

Oki dzieki myslalem ze mogę wcześniej i nie muszę spakować Ashi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cvbe a co ze zmianą priorytetów w takim razie? bo wysłałem taką opcję do @Ashigaru, jednakże wrzucił tą bez zmiany priorytetów 

a widzę że niektórzy sobie je zmienili bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Rady.

Karpik twierdzi, że RFA ( również Ci wybrani w II rundzie draftu ) MUSZĄ mieć trzy lata gwarantowane, gdzie jestem przekonany o tym, że zawsze była mowa, że muszą mieć 2 lata bez żadnej opcji ( PO się nie liczy ) i dopiero w III roku można dawać opcje. Nawet jestem wstanie odgrzebać oferty gdzie RFA dostawali 2+1 i przechodziło, ale nagle przy Bruce Brownie on ma mieć 3 lata, co oczywiście wychodzi dopiero po otwarciu kopert.

Poproszę o wykładnię i punkt CBA o tym mówiący albo Waszą opinię @Ashigaru @cvbe @LONGER01 @ozzy110.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Eld napisał:

Do Rady.

Karpik twierdzi, że RFA ( również Ci wybrani w II rundzie draftu ) MUSZĄ mieć trzy lata gwarantowane, gdzie jestem przekonany o tym, że zawsze była mowa, że muszą mieć 2 lata bez żadnej opcji ( PO się nie liczy ) i dopiero w III roku można dawać opcje. Nawet jestem wstanie odgrzebać oferty gdzie RFA dostawali 2+1 i przechodziło, ale nagle przy Bruce Brownie on ma mieć 3 lata, co oczywiście wychodzi dopiero po otwarciu kopert.

Poproszę o wykładnię i punkt CBA o tym mówiący albo Waszą opinię @Ashigaru @cvbe @LONGER01 @ozzy110.

Ale @karpik tak nie twierdzi. Przeczytaj jeszcze raz, bo dodał jedno zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Tecu napisał:

Ale @karpik tak nie twierdzi. Przeczytaj jeszcze raz, bo dodał jedno zdanie.

Przeczytałem je właśnie, że edytował post.

Tematu nie ma. Oferta dla Browna i Holidaya są poprawne, ale Graham ląduje w IV turze bo nie dostał od nikogo innego oferty tylko od Bostonu ale jest ona nieprawidłowa ( 1+1PO ).

5 godzin temu, karpik napisał:

No, a mają być 3 lata bez opcji.

A nie, nie mają, no, widać, że mam mało czasu ;)

Dla potwierdzenia.

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey, w jakich terminach beda planowane jeszcze okienka transferowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi