Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

 

 

Nie, nie. Nie mogą akurat OKC :) Przecież to oni go wysłali do Hornets teraz co nie? Więc są jedynym z 2 (prócz CHA) klubów, który akurat nie może jak coś. Case Iguodali z RL (jak Memphis go by zwolnili, to GSW nie mogą go wziąć).

giphy.gif?cid=790b7611f006ddda7356a9583c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy mamy taką sytuację.

Jestem ponad salary cap i chcę zrobić wymianę żeby zejść poniżej tych 109 mln aby przyjąć jeszcze jeden kontrakt z wymiany.

Czy mogę zrobić coś takiego jeszcze przed podpisaniem gracza z 3 tury?

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ozzy110 napisał:

Załóżmy mamy taką sytuację.

Jestem ponad salary cap i chcę zrobić wymianę żeby zejść poniżej tych 109 mln aby przyjąć jeszcze jeden kontrakt z wymiany.

Czy mogę zrobić coś takiego jeszcze przed podpisaniem gracza z 3 tury?

A co ma do tego podpisanie gracza z III tury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ozzy110 napisał:

Chodzi mi tu dokładnie o kolejność

Nie wiem w czym Ci to ma przeszkadzać ale rooster w 15 graczach masz czas zamknąć do startu RS, czyli do 22 Października. Gracza z FA chyba nie podpisujesz za cap space.

A sam gracz z FA pojawić Ci się powinien od razu po zakonczeniu III tury w salary. Chyba nawet regulamin mówi "pojawia się od razu w salary zespołu" czyli przed wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

Nie wiem w czym Ci to ma przeszkadzać ale rooster w 15 graczach masz czas zamknąć do startu RS, czyli do 22 Października. Gracza z FA chyba nie podpisujesz za cap space.

A sam gracz z FA pojawić Ci się powinien od razu po zakonczeniu III tury w salary. Chyba nawet regulamin mówi "pojawia się od razu w salary zespołu" czyli przed wymianą.

Chodzi mi to że jeśli pójdzie wymiana przed podpisem to jest jeszcze cap space żeby przyjąć 3 letni minimalny. Jeśli najpierw podpis to tego minimum przyjąć już nie można

I dlatego pytam o kolejność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ozzy110 napisał:

Chodzi mi to że jeśli pójdzie wymiana przed podpisem to jest jeszcze cap space żeby przyjąć 3 letni minimalny. Jeśli najpierw podpis to tego minimum przyjąć już nie można

I dlatego pytam o kolejność

No to pewnie chodzi Ci o to:

Po ogłoszeniu wyników głosowania drużyna ma 48h na dopięcie ewentualnych wymian w celu wyczyszczenia cap space i stworzenia sobie możliwości podpisania gracza. Jeśli ktoś wygra głosowanie, a potem nie zdąży w 48h zrobić niezbędnego cap space, to dostaje ban na następną rundę FA oraz nie podpisuje żadnego gracza w bieżącej. Gracz podpisuje wtedy umowę z następnym na liście zespołem, który posiada odpowiedni cap space.

Zrobić cap space = poinformować o trade ORAZ uzyskać jego potwierdzenie OBLIGATORYJNIE w ciągu 48h od ogłoszenia wyników rozumianego jako moment, w którym kończy się głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Czy jeśli w tej rundzie , u gracza który jest RFA, wygrała oferta innego klubu i macierzysty będzie go wyrównywał , to czy macierzysty klub może sobie skleić ofertę snt na warunkach wyrównia wygrywającej oferty ? 

Mam nadzieje, ze jasno to sformułowałem 

Buhahaha jak Ty na to wpadłeś? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Czy jeśli w tej rundzie , u gracza który jest RFA, wygrała oferta innego klubu i macierzysty będzie go wyrównywał , to czy macierzysty klub może sobie skleić ofertę snt na warunkach wyrównia wygrywającej oferty ? 

Mam nadzieje, ze jasno to sformułowałem 

W wolves widze wszystko po staremu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

No tak myślałem :P ale myślałem ze jest furteczka :D 

A czyli ja daje ofertę powiedzmy na Larrego aby wrócił pod moje skrzydła, Qcin to widzi, że Principe chce albo i nie chce go wyrównać to cyk, walę do niego z wielki Rabbem aby chłopak Nance'a za darmo nie stracił i nagle składam ofertę w sumie jeszcze na III turę aby go tylko Eld nie dostał, ale na warunkach które Eld zaproponował.

LoL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

A czyli ja daje ofertę powiedzmy na Larrego aby wrócił pod moje skrzydła, Qcin to widzi, że Principe chce albo i nie chce go wyrównać to cyk, walę do niego z wielki Rabbem aby chłopak Nance'a za darmo nie stracił i nagle składam ofertę w sumie jeszcze na III turę aby go tylko Eld nie dostał, ale na warunkach które Eld zaproponował.

LoL.

Eeee, nie myślałem o tym w ten sposób :) Larry i tak pewnie będzie wyrównany i po prostu handlowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale o czym Ty w ogóle piszesz Eld :D co Ty sobie za teorie stworzyłeś to jest jakiś grubszy LOL :D pytam tylko czy tak można a Ty ni tu jakimiś nazwiskami z kosmosu rzucasz :) 

O czym ja piszę? A co to było to co pisałeś do Radnych? To dopiero był gruby LOL. Wyrównujesz zawodnika a później go oddajesz? Jak dla Ciebie to norma i działanie PR to brawo Ty. No ale w końcu to Wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.