Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

@Qcin_69 narzekający na grupki i kolesiostwo to chyba największy szczyt bezczelności w tej grze :)

Podłączam się. 

 

48 minut temu, Szulim napisał:

@MarcusCamby - szczerze? Mam trochę w d… co myśli o mnie Qcin ;) 

I tu też. 

 

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

chociaż ja innych grupek nie znam. 

Jest jedna ale działa na zupełnie innych zasadach. To, że po tylu latach nie się ujawniło się jej działanie świadczy o tym, że działa fair-play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby dowiem się w końcu kto jest w Spółdzielni? 3 GMow chociaż wymienisz? bo ja jestem w stanie wymienić jedna 6osobowa bez żadnego problemu, nawet Ci mogę wkleić screena gdzie się ta osoba do tego przyznaje :D 

W sumie trochę zabawne ze 2 z tej 6stki popiera co napisałeś xd ale c***, łatwiej obwiniać o wszystko mnie xd to dlatego ze jestem Mistrzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Szulim napisał:

W sumie to zgadzam się tu z tobą @Qcin_69 - Spółdzielnia to chyba tylko wytwór osób które po prostu cię nie lubią ;) 

niby tyle się o tej spółdzielni słyszy ale ja do tej pory również nie wiem kto tam niby jest 

Działania spółdzielni miały swój peak 3 lata temu. Prezes ustawił skład to i teraz nie ryzykuje ze ktoś mu coś teraz wyciągnie. 3/4 osoby tego pseudo mafijnego układu to był początek góry lodowej bo wkręcano w to osoby dodatkowe. 

To co prezes planował zrealizował. Teraz siedzi cicho i bawi się w Macierewicza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ignazz napisał:

Działania spółdzielni miały swój peak 3 lata temu. Prezes ustawił skład to i teraz nie ryzykuje ze ktoś mu coś teraz wyciągnie. 3/4 osoby tego pseudo mafijnego układu to był początek góry lodowej bo wkręcano w to osoby dodatkowe. 

To co prezes planował zrealizował. Teraz siedzi cicho i bawi się w Macierewicza. 

Ignazz dawaj jeszcze raz te historie Spółdzielni :D to tez Twój peak :D a Prezes ładnie obdarował Misiewiczow, patrz na ich konta i assety jakie podtrzymywali :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Miałem szansę gdzieś o tym przeczytać?

Martin podpisuje umowę na 2/3 tego roku i cały kolejny, więc jeśli składasz mu ofertę minimum to liczy się tylko 2/3 kwoty rocznego minimum oraz pełny kolejny ;) Obie oferty finansowo były identyczne, głosowałeś tylko za tym gdzie będzie mu lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja mam pytanie które postawiłem ostatnio ale mi nikt nie odpisał, czy two-wayami można u nas grac cały sezon( łącznie z po) czy jak to jest ?

W PO TW nie mogą grać a z trymestrami chyba ustaliliśmy, że mogą grać 2 z 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

" Gracz określony jako stash nie może w późniejszym terminie dostać umowy two-way – od tych wymagane odrębnymi przepisami jest podpisanie umowy pomiędzy min. a max wynikającym z CBA zgodnie z punktem regulaminu traktującym o drafcie. "

Część GMów uważa, że ten zapis w regulaminie jest krzywdzący, w ogóle ignoruje jego istnienie lub sądzi, że można go różnie interpretować.

Słynna reforma CambyGOATa odnośnie 2nd rounderów miała ukrócić przedłużanie przetrzymywanie rookie na minimalnych kontraktach. By jednak zachęcić do podpisywania swoich 2nd rounderów na two-way umowy jako były radny dałem możliwość, by można było oferować im dwa lata. Jeśli ktoś decydował się jednak na stash nie można było mu potem zaoferować umowy two-way na dwa lata umowy.

Obecnie skłaniam się by rada, chociażby ze względu na pandemie i fakt, że zawodnicy często lądują w protokołach była możliwość, by stashowany zawodnik do końca sezonu zasadniczego mógł zaoferować swojemu zawodnikowi dwuletni kontrakt two-way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.