Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja dla Rady ( @LONGER01, @ozzy110, @cvbe, @Ashigaru ) dotycząca zakończenia pierwszego trymestru. 

Mając chwilę czasu i zgodnie ze złożoną obietnicą obiecałem zaproponowanie dat na opisy i głosowania. Sprawdziłem dokładnie kiedy drużyny grają swój ostatni w tym trymestrze 28 mecz. Rozstrzał jest dość spory bo niektóre grają swój 28 mecz już 10 Grudnia, a tylko jedna gra 28 mecz 18 Grudnia i są to moi Thunder. Czyli w okienku 10-18 Grudnia drużyny rozegrają swój 28 mecz. W związku z tym, że osobiście uważam, iż nie fajnie jest spędzać Święta przed komputerem proponuję otworzyć temat na opisy 10 Grudnia aż do 21 Grudnia. Daje to 12 dni na opisy. Mimo, że jestem ostatni który rozegra swój 28 mecz wyrobię się w 4 dni z opisem. Jestem wstanie przygotować przy okazji zakładania tematu która drużyna którego dnia dokładnie gra swój 28 mecz, aby GM mógł na spokojnie wziąć się za opis jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Co do głosowań sprawa jest o wiele prostsza, bo szablony są gotowe, a daty przeze mnie proponowane to od 22 Grudnia do 27 Grudnia. Wszak ten okres obejmuje Święta, ale również obejmuje jeden dzień przed i jeden dzień po i jest na to aż 6 dni.

Podsumowując widział bym to tak:

  • OPISY: od 10 Grudnia do 21 Grudnia
  • GŁOSOWANIE: od 22 Grudnia do 27 Grudnia

Rado? Co Wy na to? Czekam na ewentualną akceptację i mogę wziąć się już za zakładanie tematu z opisami które rozpoczęły by się za lekko ponad dwa tygodnie i co najistotniejsze - nie pokryją się ze Świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Mimo, że jestem ostatni który rozegra swój 28 mecz wyrobię się w 4 dni z opisem.

Eld - po raz ostatni - to nie tylko Ty rozegrasz ostatni mecz, tylko wszystkie drużyny które mają u siebie graczy RL Thunder :D Co nie zmienia faktu, że w 4 dni każdy się raczej powinien z opisem wyrobić. Wrzucimy na Radę Twoją propozycję, ale mamy już wstępnie przygotowany termin, tak więc musimy ustalić, która wersja będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, cvbe napisał:

Eld - po raz ostatni - to nie tylko Ty rozegrasz ostatni mecz, tylko wszystkie drużyny które mają u siebie graczy RL Thunder :D Co nie zmienia faktu, że w 4 dni każdy się raczej powinien z opisem wyrobić. Wrzucimy na Radę Twoją propozycję, ale mamy już wstępnie przygotowany termin, tak więc musimy ustalić, która wersja będzie lepsza.

Bah - wiedziałem, że coś mi umknęło :P. Nigdy się do tego nie przyzwyczaję i nie nauczę. Dajcie znać co ustaliliście i zakładam temat. Ładnie się podepnie, oznaczy świątecznymi gwiazdkami i będzie tak świątecznie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Principe napisał:

Ja bym prosił jeszcze o dopisanie w arkuszu Cody Martina, którego podpisałem za minimum podczas wężyka 2-way. 

Nie możesz go podpisać, ponieważ nie masz jak. Normalne kontrakty składamy tylko do V tury FA, a później tylko 2way, a Ty już miałeś Cassiusa Winstona, a w tegorocznym wężyku podpisałeś Yvesa Ponsa. Przekonwertowane były tylko kontrakty graczy 2way podpisanych przez teamy, które do końca V tury FA nie miały wymaganych 14 graczy w rosterze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

Nie możesz go podpisać, ponieważ nie masz jak. Normalne kontrakty składamy tylko do V tury FA, a później tylko 2way, a Ty już miałeś Cassiusa Winstona, a w tegorocznym wężyku podpisałeś Yvesa Ponsa. Przekonwertowane były tylko kontrakty graczy 2way podpisanych przez teamy, które do końca V tury FA nie miały wymaganych 14 graczy w rosterze.

 

Aha to dobrze, że po miesiącu po tym jak zostałem zapewniony, że mogę, jednak okazuję się, że nie mogę xD

Co stoi na przeszkodzie, żebym nie mógł podpisać takiego zawodnika skoro mam wolny slot, miałem wybór i nikt się nie zgłosił po tego zawodnika, ani podczas FA, ani podczas wyboru 2-way. Przecież wówczas sezon u nas się jeszcze nie zaczął, zawodnik był wolnym agentem, miałem wolny slot w rosterze, oraz dostępny wybór w wężyku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Principe napisał:

Aha to dobrze, że po miesiącu po tym jak zostałem zapewniony, że mogę, jednak okazuję się, że nie mogę xD

Co stoi na przeszkodzie, żebym nie mógł podpisać takiego zawodnika skoro mam wolny slot, miałem wybór i nikt się nie zgłosił po tego zawodnika, ani podczas FA, ani podczas wyboru 2-way. Przecież wówczas sezon u nas się jeszcze nie zaczął, zawodnik był wolnym agentem, miałem wolny slot w rosterze, oraz dostępny wybór w wężyku?

 

Nie jestem w Radzie, odpowiedziałem Tobie z grzeczności, gdyż nikt inny tego nie zrobił. Nie bardzo wiem czego nie rozumiesz - wszystko jest w regulaminie, ponadto wyjaśniłem Tobie w poście który cytujesz dlaczego nie możesz go podpisać. Gdybyś złożył Cody Martinowi tą propozycje podczas V tury FA, to byś go zapewne bez problemu podpisał. Będziesz mu mógł złożyć ofertę po 1T podczas okienka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
46 minut temu, LONGER01 napisał:

A gdzie jest napisane że rada nie szuka? 

Przede wszystkim nie było mówione ze jest wakat i szuka ;) 

bylo by łatwiej nie pisząc z propsami do bmf i tez poszukać kogoś jakby ta wiadomość była przedstawiona

a przy okazji - kiedy będzie jakiś terminarz T1? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.