Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Ej ale ostatnio była o tym mowa, że QO można zrzucać do końca trzeciej rundy i nie tylko ja tak sądziłem więc jak w końcu jest?

Tak jak w regulaminie. January o tym mówił żeby czytać ze zrozumieniem

Ten zapis nigdy nie został zmieniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Tak jak w regulaminie. January o tym mówił żeby czytać ze zrozumieniem

Ten zapis nigdy nie został zmieniony

To jest skandal!

Tangiers jutro idzie po Sejm! Wraz z kierowcami karetek, pracownikami prokuratury i rolnikami.

Dał bym sobie...no może nic nie uciąć, ale żyłem w przeświadczeniu, że do końca III tury jest czas na zrzucanie QO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ozzy110 napisał:

Dopiero w reofertach

 

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No nie, w reofertach nie można już zmieniać warunków i kolejności wg regulaminu :)

 

  • 5.43: Po opublikowaniu przez komisarza oferty nie mogą być cofnięte, a priorytety i warunki wśród graczy zmienione. Jedyne co może wpłynąć na warunki i priorytety złożonych ofert to kontroferty.

No to czy @Szulim może w końcu zmienić priorytety w kontrofertach ( czyli w III fazie ) czy nie może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Eld napisał:

 

  • 5.43: Po opublikowaniu przez komisarza oferty nie mogą być cofnięte, a priorytety i warunki wśród graczy zmienione. Jedyne co może wpłynąć na warunki i priorytety złożonych ofert to kontroferty.

No to czy @Szulim może w końcu zmienić priorytety w kontrofertach ( czyli w III fazie ) czy nie może?

No Ja nie wiem dokładnie bo to jest niedoprecyzowane w tym zapisie. Wg mnie z tego wynika ze tylko może wbić takie kontroferty żeby były wyżej niż pierwsze oferty, i dopisać niżej warunki jakby wygrał te kontroferty to nie biore tych niżej.  Ale nie może już zmienić kolejnosci samych pierwszych ofert…


Btw kontroferty (II faza ) i reoferty (III faza) to co innego i widzę ze dalej nie rozróżniasz :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No Ja nie wiem dokładnie bo to jest niedoprecyzowane w tym zapisie. Wg mnie z tego wynika ze tylko może wbić takie kontroferty żeby były wyżej niż pierwsze oferty, i dopisać niżej warunki jakby wygrał te kontroferty to nie biore tych niżej.  Ale nie może już zmienić kolejnosci samych pierwszych ofert…

 

Wygląda to tak, że autor miał na myśli, że po opublikowaniu ofert nie można nagle napisać "a wiecie co, ja jednak bezwarunkowo" chcę gracza X - tak rozumiem zdanie pierwsze.

Natomiast zdanie drugie mówi o kontrofertach z czego wynika, że jednak @Szulim może zmienić priorytety, ale dopiero w kontrofertach.

-----------------------------------------------------

Rado: @LONGER01 @Ashigaru @cvbe @ozzy110 oraz @january i @karpik dobrze rozumuję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jedyne co może wpłynąć na warunki i priorytety złożonych ofert to kontroferty.

Z tego wynika wg mnie ze mogę np dać teraz dwie kontroferty komuś innemu, i dac ich wyzej niż moje pierwsze oferty i zostawić sobie warunek jaki napisałem że podpisuje graczy do wypełnienia składu. I załóżmy ze wygrywam wszystkich ośmiu FA o których złożyłem oferty, to wtedy nie biorę tych dwóch ostatnich, mimo ze dałem im wcześniej w I fazie jakby „gwarantowaną”umowę, bo mam w tej chwili przecież sześć miejsc w składzie i sześć ofert. Wiec mogę poprzez „kontrofertę” na kogos innego, sprawić ze dwie ostatnie moje wstępne oferty do mnie nie trafią.  Ale nie mogę już przestawić np kolejnosci jeffa greena z Bobanem marjanovicem.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałbym dopytać jaką mogę zlożyć ofertę dla Caruso na zasadach early bird right?

Early Bird

  • Own free agent, 2 seasons without changing teams as a free agent
  • Maximum Years: 4
  • Maximum Salary: Greater of 175% of previous salary or estimated average salary
  • Maximum Raises: 8%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.