Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Tak imo ten post wygląda (i nawet sprawdzając w regulaminie tak to wygląda):

(1) Dodatkowy punkt regulaminu:

4.1.1.

Oferty quallyfying offer można wycofywać do zakończenia drugiej tury. Każdy zawodnik, któremu taka oferta zostanie przedstawiona, a nie doczeka się oferty w żadnej z tur FA klub podpisuje go na roczny kontrakt o wartości QO

(2) Obecny regulamin odnośnie 5 punktu - Free Agency:

POWYŻSZA PROCEDURA MA ZASTOSOWANIE TYLKO DO PIERWSZEJ I DRUGIEJ TURY

Nowa zasada:

POWYŻSZA PROCEDURA MA ZASTOSOWANIE DLA TUR OD PIERWSZEJ DO TRZECIEJ

(3) Adnotacja do poprawki regulaminu z 24 stycznia:

Zawodnik, który został sprowadzony w drugiej rundzie draftu, a następnie wraca po stash do klubu zaczyna od pierwszego progu kontraktowego minimum salary CBA, nie licząc przypadku gdy stash jest przedłużony dłużej niż rok.

Tak tak. Chwilę po napisaniu przeczytałem jeszcze raz, więc zwracam honor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, cvbe napisał:

To jeszcze ja - po zrzuceniu cap holdów wszystkich zostanie mi nadal to full MLE?

Żebym ja Radnemu odpowiadał...

Jak zejdziesz poniżej ( na okrągło ) w payrollu + cap holdy ( ale piszesz, że zrzucasz ) 103M to tracisz full MLE i prawo do BaE i wpadasz w room MLE. 

Nie ma drogi wstecz, czyli z room MLE nie wskoczysz z powrotem na full MLE i BaE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

Czyli oficjalne stanowisko jest takie, ze Jerrell Brantley i Dakota Matthias biora te QO i podpisuja u mnie, chyba ze ktos inny sie na nich skusi podczas FA?

I drugi pytanie czy moge juz ktoregos zwolnic. Jestem swiadomy, ze odprawe bede musial zaplacic ;]

Radnym nie jestem bo przez rurę od kibla podsłuchałem, że mnie tam nie chco ale tak:

Ad. 1: Jak tych dwóch nie zrzucisz do końca 3 tury to mają gwarantowane QO, co NIE OZNACZA, że ktoś w IV i V turze nie może im czegoś jeszcze rzucić. Do końca III tury masz czas na zrzucenie ich. A no i pamiętaj, że jak nikt się nie skusi, podejmą QO to do końca sezonu mają NTC.

Ad. 2: Si Senior. Patrz Ignazz i DAJ. Nawet mu koszulki Spurs z numerem nie wysłał. Kultura organizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Nie może zwolnić póki nie podpiszą umowy a stanie się to dopiero na koniec FA chyba, że rzeczywiście dostaną oferty

A to temu, że DAJ był na umowie

A to oni nie mieli umowy :D? Aha. 

Czyli Tangiers chce wyjebać z roboty gościa z którymi jeszcze papierów nie podpisał - dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Eld napisał:

Ad. 1: Jak tych dwóch nie zrzucisz do końca 3 tury to mają gwarantowane QO, co NIE OZNACZA, że ktoś w IV i V turze nie może im czegoś jeszcze rzucić. Do końca III tury masz czas na zrzucenie ich. A no i pamiętaj, że jak nikt się nie skusi, podejmą QO to do końca sezonu mają NTC.

A w jakim temacie ich sie zrzuca? ;)

 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.