Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Pytanie do radnych, jak chcecie rozwiązać Draft w tym roku, bo nie wiem czy wiecie ze w realu jest on już za 25 dni a zawsze wybieraliśmy pierwsi w begmz . 

Na 90% będzie w trakcie finałów, czyli całkiem niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czyli „reset” arkuszy i rozpoczęcie nowego sezonu bedzie już niedługo tez ? 

Kolejne pytanie do rady: czy można zaproponowac w końcu u nas extension z obniżką salary w sezonie który już jest gwarantowany (21/22) ? Chodzi mi o to czy mam nozliwosc zaproponowania obniżki CP3 w sezonie 21/22 w zamian za przedłużenie kontraktu za fajne pieniądze w pozostałych latach. @karpik @cvbe

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Kolejne pytanie do rady: czy można zaproponowac w końcu u nas extension z obniżką salary w sezonie który już jest gwarantowany (21/22) ? Chodzi mi o to czy mam nozliwosc zaproponowania obniżki CP3 w sezonie 21/22 w zamian za przedłużenie kontraktu za fajne pieniądze w pozostałych latach. @karpik @cvbe

Nie, nie możesz. Extension musi być większe niż jego poprzedni kontrakt. 

Gdyby miał player option mógł byś go namówić na odrzucenie jego i danie dłuższego kontraktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nie może być przed moratorium w RL - musimy poznać oficjalne Salary etc.

A potem będzie trzeba ustalić datę jeszcze przed startem F na zejście z HC, bo z tym kilka ekip ma grubo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Reset jak w realu, czyli 2 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld

Kiedy będziemy głosować na player option? Imho wypadałoby to zrobić jeszcze przed draftem, bo mogą już pójść jakieś wymiany bezpośrednio związane z danym graczem przecież, więc lepiej mieć tę wiedzę, kto podejmuje opcję, a kto odrzuca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

Kiedy będziemy głosować na player option? Imho wypadałoby to zrobić jeszcze przed draftem, bo mogą już pójść jakieś wymiany bezpośrednio związane z danym graczem przecież, więc lepiej mieć tę wiedzę, kto podejmuje opcję, a kto odrzuca. 

Sorry, ale nie pamiętam kiedy to się odbywało. @karpik mówił coś, o tym że gracze są do 1 Sierpnia pod kontraktami więc może niech on się wypowie kiedy powinno być.

Jak dla mnie to za 5 minut mogę otworzyć temat, bo szablon jest gotowy od miesiąca.

--------------------------

@Braveheart22 - sprawdziłem w Archiwum jak to wyglądało w latach poprzednich. O ile 2020/21 nie można brać za wyznacznik o tyle w 2019/2020 głosowanie na player option zaczeły się w połowie czerwca, a 2018/2019 nawet w Maju.

Stąd otwieram temat bo wygląda, że jesteśmy delikatnie po terminie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jako rada zapisujecie gdzieś, że pick-up 2nd GS '28 jest w Bulls? Ja mam zanotowane, żeby ktoś bezstronny o tym też pamiętał.

Kiedy będę mógł zacząć handlować tym pickiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Pablo81 napisał:

Czy jako rada zapisujecie gdzieś, że pick-up 2nd GS '28 jest w Bulls? Ja mam zanotowane, żeby ktoś bezstronny o tym też pamiętał.

Kiedy będę mógł zacząć handlować tym pickiem?

Nie bój się, nie zapomnę o tym. Zostanie Ci dopisany od razu po resecie sezonu czyli 2 Sierpnia i od wtedy będziesz mógł nim handlować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Eld napisał:

Nie bój się, nie zapomnę o tym. Zostanie Ci dopisany od razu po resecie sezonu czyli 2 Sierpnia i od wtedy będziesz mógł nim handlować.

A gdzie można złożyć odwołanie? xd 

Czy jest jakiś sąd apelacyjny? 

Czy człowiekowi rady, którzy podjęli ta decyzje są jescze w radzie? 

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MMM2121 napisał:

O, bardzo ciekawe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, MMM2121 napisał:

Nie można złożyć odwołania. Jak by można było to sam bym je złożył.

Nie ma sądu apelacyjnego. Gdyby był, już miał bym napisany wniosek.

Wszyscy czterej członkowie Rady podjęli tą decyzję i wszyscy nadal tu są. Staraliśmy się wymierzyć jak najmniejszą karę gdyż błąd w Twoim arkuszu popełnił Radny który Radnym już nie jest, a do tego nie ma go już nawet w grze.

Tak wiele pytań i na wszystkie są odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jeśli podejmie się fioletową opcję zawodnika to czy można zaoferować mu extension podczas FA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedny Dillon Brooks idzie w ślady Derricka White'a? 🙂 Można ale małe szanse że on to przyjmie. Aż się przypomniał zeszły offseason

W dniu 5.12.2020 o 09:36, karpik napisał:

Extension Derricka White też jest nieważne, bo max jaki może dostać to 120% estimated average salary, czyli niespełna 12 mln/rok. Nie udało Wam się @Qcin_69 @mac wyruchać Derricka bez mydełka ;)

The salary in the first year of a veteran extension may be any amount up to 120% of the player's previous salary6, or 120% of the estimated average salary (see question number 31), whichever is greater

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, LONGER01 napisał:

Biedny Dillon Brooks idzie w ślady Derricka White'a? 🙂 Można ale małe szanse że on to przyjmie. Aż się przypomniał zeszły offseason

Chciałem go Miami ściągnąć ale w takiej sytuacji będzie ciężko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld @ozzy110 @cvbe

W realu Griffin zgodził się na buyout swojego kontraktu. Jak to wyglada u nas, jezeli Bulls takowy by mu zaproponowali? W zeszłym sezonie udowodnił, że jest wartościowym graczem chcącym grać o najwyższe cele, a sytuacja BeGM Bulls jest podobna do rl Pistons i nie możemy mu tego zapewnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Pablo81 napisał:

@Eld @ozzy110 @cvbe

W realu Griffin zgodził się na buyout swojego kontraktu. Jak to wyglada u nas, jezeli Bulls takowy by mu zaproponowali? W zeszłym sezonie udowodnił, że jest wartościowym graczem chcącym grać o najwyższe cele, a sytuacja BeGM Bulls jest podobna do rl Pistons i nie możemy mu tego zapewnić.

To już było omawiane i u nas tak to nie funkcjonuje. Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Pablo81 napisał:

@Eld @ozzy110 @cvbe

Poczytaj regulamin, u nas buyout wygląda tak, że zwalniasz gracza, a potem dostajesz zwrot kasy w zależności od tego jakie oferty dostanie Griffin na rynku FA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No tak nie za realistycznie.

Rozwiązaniem odwzorowujacym rzeczywistości byłoby:

Propozycja buyoutu (klub) -> Głosowanie.

Przecież:

Kwota buyoutu + nowy kontrakt != stary kontrakt.

W realu Lebron dostał nowy kontrakt -> @january musi mu dać nową umowę, bo bedzie TR. Realizm przede wszystkim!

W realu Griffin zrezygnował z 13,3 mln i podpisał za min (na tyle wycenił możliwość gry o pierścień) -> u nas odbywa się to zupełnie inaczej. Tu już realizmu nam nie trzeba?

Edytowane przez Pablo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

do kiedy musze byc ponziej hardcapu?

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi