Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, karpik napisał:

Tylko w kontrach, w tej turze oferty startują od 10 mln, czyli wyżej od MLE.

To dobrze. Masz racje zapomniałem ze 9% to 10mln a nie 9. A jak to było z wyjątkami, jeżeli jestem teraz pod capem ale po drugiej turze będę na mid level, to mam normalnie Full MLE w III do wykorzystania, prawda ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To dobrze. Masz racje zapomniałem ze 9% to 10mln a nie 9. A jak to było z wyjątkami, jeżeli jestem teraz pod capem ale po drugiej turze będę na mid level, to mam normalnie Full MLE w III do wykorzystania, prawda ? 

W sensie ze chcesz podpisać kogoś z csp space a potem użyć full mle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

To dobrze. Masz racje zapomniałem ze 9% to 10mln a nie 9. A jak to było z wyjątkami, jeżeli jestem teraz pod capem ale po drugiej turze będę na mid level, to mam normalnie Full MLE w III do wykorzystania, prawda ? 

Znaczy ogólnie jeśli zaoferujesz ponad wartość full mle i zrzucisz do tego holdy holidaya i nianga to wtedy tracisz full mle i zostaje ci tylko room mle.

Bo na ten moment masz full mle

Tylko pamiętaj, że musisz liczyć jeszcze empty spot do 12 zawodników czyli nawet jak zrzucisz oba cap holdy to od cap space musisz jeszcze odjąć 4x0y min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ozzy110 napisał:

Znaczy ogólnie jeśli zaoferujesz ponad wartość full mle i zrzucisz do tego holdy holidaya i nianga to wtedy tracisz full mle i zostaje ci tylko room mle.

Bo na ten moment masz full mle

Tylko pamiętaj, że musisz liczyć jeszcze empty spot do 12 zawodników czyli nawet jak zrzucisz oba cap holdy to od cap space musisz jeszcze odjąć 4x0y min

Ale jeżeli wezmę dziewiątego gracza w II turze to 3x a nie 4x tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie : co do łączenia świeżo pozyskanych graczy: to było jakoś tak, że ja nie mogę oddać teraz przykładowego harrella wraz z kimś, ale mogę np. Za jednego harrella dostać dwóch graczy? Czy tylko i wyłącznie 1za1? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ostatnie pytanie : co do łączenia świeżo pozyskanych graczy: to było jakoś tak, że ja nie mogę oddać teraz przykładowego harrella wraz z kimś, ale mogę np. Za jednego harrella dostać dwóch graczy? Czy tylko i wyłącznie 1za1? 

Harrell za dwóch będzie ok.

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ale jeżeli wezmę dziewiątego gracza w II turze to 3x a nie 4x tak? 

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ostatnie pytanie : co do łączenia świeżo pozyskanych graczy: to było jakoś tak, że ja nie mogę oddać teraz przykładowego harrella wraz z kimś, ale mogę np. Za jednego harrella dostać dwóch graczy? Czy tylko i wyłącznie 1za1? 

Nie możesz tylko Harrella z nikim połączyć, w drugą stronę luz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze dostalem już dwie odpowiedzi na ten temat ale dla pewności zapytam trzeci raz: jak podpisze nurkica to muszę brać później pod uwagę zostawienie space na 3x925k a nie 4x925k, prawda ?
 

I druga prośba do radnych zajmujących się arkuszem. Wyrzućcie dzisiaj w wolnej chwili proszę moje capholdy z arkusza, cobym mógł sobie co do dolara wyliczyć ile mogę wydać. ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wiem ze dostalem już dwie odpowiedzi na ten temat ale dla pewności zapytam trzeci raz: jak podpisze nurkica to muszę brać później pod uwagę zostawienie space na 3x925k a nie 4x925k, prawda ?
 

I druga prośba do radnych zajmujących się arkuszem. Wyrzućcie dzisiaj w wolnej chwili proszę moje capholdy z arkusza, cobym mógł sobie co do dolara wyliczyć ile mogę wydać. ;)

Musisz liczyć salary wg 14 slotów w rosterze. Każdy brakujący liczy się jako kontrakt minimalny za nieco ponad 0,9mln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Wprowadzasz w błąd. 

 

38 minut temu, Alonzo napisał:

Jak w błąd?

Liczymy do 14 slotów w rosterze. Każdy wolny po zrzuceniu wszystkich cap holdów to minimum czyli to nieco ponad 0.9mln

 

23 minuty temu, january napisał:

Cbafaq.

Nie do 14, a do 12 i nie 900k, a 925k :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Dlatego napisałem - nieco ponad 0,9mln - bo nie chciałem juz szukać tej końcówki, ale to wiadomo.

A czemu do 12? 

Musisz mieć $$$ na 14 slotów w rosterze. 

  1. Otworzyłem CBAFAQ
  2. Wpisałem w ctrl + F słowo "empty"
  3. Wyskoczyło takie coś:

A cap hold called an "incomplete roster charge" if the team has fewer than 12 players (players under contract, free agents included in team salary, players given offer sheets, and first round draft picks)5. This charge is equal to the rookie minimum salary for each player fewer than 12. For example, if there are 11 players included in team salary, then an amount equal to the rookie minimum salary is added to the team salary6; if the roster is completely empty, then 12 times the rookie minimum salary is added to the team salary. This charge only applies during the offseason.

 

Dokładnie jest to 13 punkt CBAFAQ. Zajęło mi to 30 sekund. Boże jacy Wy jesteście leniwi. 

 

-------------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:
  1. Otworzyłem CBAFAQ
  2. Wpisałem w ctrl + F słowo "empty"
  3. Wyskoczyło takie coś:

A cap hold called an "incomplete roster charge" if the team has fewer than 12 players (players under contract, free agents included in team salary, players given offer sheets, and first round draft picks)5. This charge is equal to the rookie minimum salary for each player fewer than 12. For example, if there are 11 players included in team salary, then an amount equal to the rookie minimum salary is added to the team salary6; if the roster is completely empty, then 12 times the rookie minimum salary is added to the team salary. This charge only applies during the offseason.

 

Dokładnie jest to 13 punkt CBAFAQ. Zajęło mi to 30 sekund. Boże jacy Wy jesteście leniwi. 

 

-------------------------------------------

Dzięki Eld :) 

Nie wynika to u mnie z lenistwa a aktualnego zapier#%lu. Czyli to działa tylko w offseason - tego przepisu nie znałem, ale od startu sezonu liczone to jest rozumiem już normalnie na 14 slotów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.