Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

A widzisz, żeby wymiany od 3 sierpnia były wklepane do arkusza? Zbierasz sobie u mnie na ignora.

Jeju, tak groźnego Ozziego to jeszcze nigdy widziałem. A tak z ciekawości, po ile te ignory? 

-----------------

  1. A teraz do konkretów. Nie zabrałeś mi dostępu arkusza - mam pomagać w wymianach?
  2. Zamykać te okienka jak Regulamin przykazał?
  3. Tam chyba macie deal do akceptacji ode mnie na Radzie - będę wdzięczny za w miarę szybką odpowiedź 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Przypominam, że ja (celowo - 30 dni przed możliwością oddania takiego podpisanego gracza) podpisałem już przed 1 rundą FA Kaia Jonesa w Lakers.

Tak tak. Dobrze, że przypomniałeś. Podpisywać można było od początku Moratorium tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Jeju, tak groźnego Ozziego to jeszcze nigdy widziałem. A tak z ciekawości, po ile te ignory? 

-----------------

  1. A teraz do konkretów. Nie zabrałeś mi dostępu arkusza - mam pomagać w wymianach?
  2. Zamykać te okienka jak Regulamin przykazał?
  3. Tam chyba macie deal do akceptacji ode mnie na Radzie - będę wdzięczny za w miarę szybką odpowiedź 

1. Nie miałem czasu, żeby o tym myśleć, ale tak dostęp do arkusza tracisz tak jak Alonzo wcześniej po odejściu z rady.

2. Prosiłbym cię o zamknięcie tematu wymiany. W nadchodzącej przyszłości będę do ciebie pisał odnośnie zamykania tematów. Dzięki.

3. Czekam na opinie reszty rady gdyż jak dobrze wiesz nie jestem jedynym radnym.

Oczywiście wymiany wpisane od 3 sierpnia przejdą, ale dopiero po zakończeniu 1 tury

Czyli 18-19 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

1. Nie miałem czasu, żeby o tym myśleć, ale tak dostęp do arkusza tracisz tak jak Alonzo wcześniej po odejściu z rady.

2. Prosiłbym cię o zamknięcie tematu wymiany. W nadchodzącej przyszłości będę do ciebie pisał odnośnie zamykania tematów. Dzięki.

3. Czekam na opinie reszty rady gdyż jak dobrze wiesz nie jestem jedynym radnym.

Oczywiście wymiany wpisane od 3 sierpnia przejdą, ale dopiero po zakończeniu 1 tury

Czyli 18-19 sierpnia

1. Przyjął - tylko nie zapominajcie o zakładkach no trade clause. Powodów NTC jest kilka ( snt, podjęcie QO, supermax ). Trzeba będzie tego pilnować.

Trochę przykro, że wydaje się Wam mniej przydatny niż Karpik czy January którzy dostęp do arkusza nadal mają, a Radnymi nie są, ale generalnie ryba mnie to :). January to jeszcze rozumiem bo kasę ogarnia, ale Karpika nie.

Pragnę tylko poinformować, że wszystko co stworzyłem dla ogółu aby łatwiej się grało po prostu usuwam bo w pewnym momencie nie chcę usłyszeć zarzutu samowolki, lub po czasie "ale to Eld robił, nie ja", czyli zwykłego zrzucania winy. A i powód odejścia Alonzo, a mój był zgoła inny - proszę o tym pamiętać. Ja nikogo nie szantażowałem. Wręcz przeciwnie. Nawet po odejściu z Rady mediowałem między Radą a Ronniem znów się angażując.

2. Zrobione.

3. Rozumiem - czekam na decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

1. Przyjął - tylko nie zapominajcie o zakładkach no trade clause. Powodów NTC jest kilka ( snt, podjęcie QO, supermax ). Trzeba będzie tego pilnować.

Powiem ci szczerze, że dawno nie sprawdzałem kto ma dostęp do arkusza. Nie myśl, że nie będziesz potrzebny tylko na ten moment. Jako ex-radny dostęp tracisz.

Ale spokojnie nadejdzie czas, że dostęp zostanie ci zwrócony i do rady wrócisz.

giphy-downsized.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

Ale spokojnie nadejdzie czas, że dostęp zostanie ci zwrócony i do rady wrócisz.

giphy-downsized.gif

Kuszeniem mnie odzyskaniem dostępu do arkusza mnie nie przekonujesz, a wręcz w drugą stronę to działa :).

giphy.gif?cid=ecf05e47gyme7hey4ctedozaoa

 

Nie zamierzam tam wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

Trochę przykro, że wydaje się Wam mniej przydatny niż Karpik czy January którzy dostęp do arkusza nadal mają, a Radnymi nie są, ale generalnie ryba mnie to :). January to jeszcze rozumiem bo kasę ogarnia, ale Karpika nie.

Ale ja nigdzie nie napisałem, że jesteś mniej przydatny od innych. Na ten moment do arkusza po sprawdzeniu mają dostęp tylko radni. January ma dostęp tylko do finansów. Wszyscy są ci wdzięczni za całą i nic twojego nie próbuję sobie przypisać jako moje.

22 minuty temu, Eld napisał:

Pragnę tylko poinformować, że wszystko co stworzyłem dla ogółu aby łatwiej się grało po prostu usuwam bo w pewnym momencie nie chcę usłyszeć zarzutu samowolki, lub po czasie "ale to Eld robił, nie ja", czyli zwykłego zrzucania winy. A i powód odejścia Alonzo, a mój był zgoła inny - proszę o tym pamiętać. Ja nikogo nie szantażowałem. Wręcz przeciwnie. Nawet po odejściu z Rady mediowałem między Radą a Ronniem znów się angażując.

Twój wybór. Ze swoimi dziełami możesz robić co chcesz.

2 minuty temu, Eld napisał:

Kuszeniem mnie odzyskaniem dostępu do arkusza mnie nie przekonujesz, a wręcz w drugą stronę to działa :).

Nie zamierzam tam wracać.

Słuchaj twój wybór. Jak to mówią "Jesteś Panem swojego losu". Jeśli tak uważasz zachowaj to dla siebie.

Nie wiem czy ostatnia drama tak na ciebie działała, ale czuję jakbym rozmawiał z zupełnie innym człowiekiem. No, ale cóż życie toczy się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ozzy110 napisał:

Nie wiem czy ostatnia drama tak na ciebie działała, ale czuję jakbym rozmawiał z zupełnie innym człowiekiem. No, ale cóż życie toczy się dalej.

Mówisz o dramie z Ronniem i mi się Turner wyjebał, czy o tym, że odszedłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

O wszystkim. O ostatnim tygodniu

Drama z Ronniem mimo, że mnie wkurwiła bo nie będę przez to miał Turnera szybko mi przeszła jak widziałem wymianę zdań i jak gruby konflikt to jest. Po prostu szybko stwierdziłem - jebać to. Mimo, że zachowywałem jakąś cząstkę nadziei, że wypracujecie rozwiązanie. Nawet starałem się w tym pomóc ( a mogłem wywalić cojones ) mediując, gadając z Ronniem, czy po prostu jak zobaczyłem, że się uspokoił - wcześniej zdjąłem mu bana abyście mogli pogadać jak dorośli i spróbować coś uzgodnić.

Przykład? Bankructwo CHA i NYK. Minęło parę dni i już nikt o tym nie mówi. Ludzie przyjęli do wiadomości, że rzeczywiście tamten mój pomysł był najlepszym z najgorszych rozwiązań. Żeby nie było. Wynik głosowania to 3:1 wtedy, a nie samowolka.

-----------------------

A drugie? Chłopie - spędziłem dwa zajebiste dni. Mam taki chillout, że ja prdl.

2 lata czuwałem nad każdą datą, a funkcjonalność forum pomagała mi np., w pilnowaniu deadlinów. W połączeniu z faktem bycia moderatorem i wypracowania pewnych schematów działań i pracy funkcjonowało to wręcz jak na autopilocie, szczególnie rzeczy typu trymestry, tury, pilnowanie ludzi, nowości itp. No ale niektórym to przeszkadzało. Albo inaczej. Nie, że przeszkadzało bo przecież ktoś wykonywał robotę za nich, ale okazało się to dla nich mniej ważne, mniej istotne, niż całe beGM czy cała funkcjonalność gry niż zwykłe po cichu zwrócenie uwagi. Tym bardziej, że pisałem o tym 3 razy - robię coś źle. Skrzynkę mam zawsze posprzątaną.

Wiele spraw załatwia się na PM, zwraca uwagę, a nie jedzie publicznie i to od kilku miesięcy. Nie jestem chyba aż na tyle głupi, aby nie rozumieć co się do mnie pisze,, nie wyciągać wniosków, czy nie słuchać argumentów. W korpo jak pracowałem były rozmowy pracownicze. W 4 oczy. Szef - podwładny, a nie jebanie przy wszystkich. Ot taka dygresja.

Tak więc parę dni temu Rubikon został przekroczony. Więc odpowiadając na Twoje pytanie - tak, możesz czuć się, że gadasz jak z innym człowiekiem. Bez obowiązków, bez roszczeń, nie zasypywany emotikonami, bez obrażania, bez pretensji, który nic nie musi, a wszystko może ( no może prócz pozyskania Turnera...) i może Cię to zdziwić ale żyje mi się o wiele lepiej i jakoś milej się tutaj jest teraz zalogować :)!

Peace!

 

P.S: i sorry za to zwrócenie uwagi na pkt. 2.1 z wymianami dzisiaj. Pewien User notorycznie mnie tak punktował publicznie, więc przez chwilę chciałem poczuć jak to jest. Nothing personal. Just a test.

A teraz koniec chilloutu - dobranoc!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

A dlaczego Rada dopuszcza do transferów?

Punkt regulaminu 2.1. Przecież transfery można robić tylko między turami?

Dla kolegi pytam. On woli gruszki.

Jak coś to będąc jeszcze w Radzie wpisałeś do arkusza swój transfer, który odbył się (potwierdził) jeszcze po moim a mój nadal jest nie wpisany :) więc Twój kasować, czy...? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cvbe napisał:

Jak coś to będąc jeszcze w Radzie wpisałeś do arkusza swój transfer, który odbył się (potwierdził) jeszcze po moim a mój nadal jest nie wpisany :) więc Twój kasować, czy...? :D

Kasuj! Proszę! Bo ten transfer to jest kara za przewinienie którego nie popełniłem. Ashi też się ucieszy bo odzyska 2nd roundera, a ja Cassiusa Stanleya.

Rofl.

Do it! 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Nie, za krótko u Ciebie gra. Możesz dać m Trade Kicker.

Dzięki ślicznie za informacje. 
 

Przy okazji mam drugie pytanie. Do kiedy mogę zwolnić zawodnika i rozłożyć jego kontrakt na 3 lata? 
 

@LONGER01 @ozzy110

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.