Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pablo81 napisał:

O jaki 1st Orl (8-30) chodzi?

Chyba '25. Protekcję nałożyli zdaje się Suns. 

Żeby pick Orlando był w top7 musieliby mi się jednocześnie połamać Mitchell i KAT (będą wtedy w swoim prime), a i tak bym pewnie wyciągnął na okolice 10 miejsca - bo zawsze będą u nas tankerzy, a ja poza nimi będę miał przecież jeszcze jakiś innych ok graczy, no i Orlando walczy zawsze o jak najlepszy wynik. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Chyba '25. Protekcję nałożyli zdaje się Suns. 

Żeby pick Orlando był w top7 musieliby mi się jednocześnie połamać Mitchell i KAT (będą wtedy w swoim prime), a i tak bym pewnie wyciągnął na okolice 10 miejsca - bo zawsze będą u nas tankerzy, a ja poza nimi będę miał przecież jeszcze jakiś innych ok graczy, no i Orlando walczy zawsze o jak najlepszy wynik. :) 

1. Ale Spurs nie mają go w arkuszu.

2. Jak mogę mieć pick (2nd Miasta 26), który jest pochodną nie mojej protekcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale się będą sypały kary jak mi tego nie wyjaśnicie czarno na białym. To cieplutki temat i nie mam zamiaru znów tracić czasu aby się domyślać co autor ma na myśli.

I ja nie żartuję - za dużo za niektórych robiłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ramach sign and trade w dealu może iść jakiś gracz poza obiektem snt? W drugą stronę wiadomo, że może iść wszystko, ale czy wraz z graczem podpisywanym, klub może coś wysłać? Szukam w CBA ale nie widzę takiej informacji a wiem, że kiedyś mi tak ktoś mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, cvbe napisał:

Czy w ramach sign and trade w dealu może iść jakiś gracz poza obiektem snt? W drugą stronę wiadomo, że może iść wszystko, ale czy wraz z graczem podpisywanym, klub może coś wysłać? Szukam w CBA ale nie widzę takiej informacji a wiem, że kiedyś mi tak ktoś mówił.

20 lat temu było można bo Heat zrobili taki deal z Charlotte gdzie z s&t Eddie Jonesa poszli jeszcze Anthony Mason i Ricky Davis na kontraktach oraz Dale Ellis bodajże, a w drugą stronę m.in. Jamal Mashburn i PJ Brown. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

20 lat temu było można bo Heat zrobili taki deal z Charlotte gdzie z s&t Eddie Jonesa poszli jeszcze Anthony Mason i Ricky Davis na kontraktach oraz Dale Ellis bodajże, a w drugą stronę m.in. Jamal Mashburn i PJ Brown. 

Ale może było to rozbite np na 2 deale tylko przedstawione jako 1? Na 100% tak mi ktoś mówił już po moim dołączeniu do beGM, dlatego wolę się upewnić, bo choć to nie dla mnie info, to żeby później nie było problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

Ale może było to rozbite np na 2 deale tylko przedstawione jako 1? Na 100% tak mi ktoś mówił już po moim dołączeniu do beGM, dlatego wolę się upewnić, bo choć to nie dla mnie info, to żeby później nie było problemów :)

na bbref jest to tak napisane:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Regis napisał:

@cvbe nie wiem co mówi o tym CBA, ale u Nas dotąd nie było z tym problemu. Ja, np. oddając Hardena wziąłem Porzingisa (snt) wraz z Bealem, Bamem i pickami. I raczej nie był odosobniony przypadek. 

Oki, to ktoś mnie kiedyś wprowadził w błąd, ale to nie problem - będę pamiętał na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 00:38, january napisał:

NBA potwierdziło liczby jakie były przewidywane (cap 112,414 mln, tax 136,606 mln). 

Jutro zrobię tabelkę na rozliczenie 20-22, ale ogólnie hardcapy (te ekipy, które HC mają) - macie dokładnie takie jak w arkuszu (karta - Finanse 19-21, kolumna H)

hardcapy nie powinny byc zwiekszone skoro cap i tax poszly w gore?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

hardcapy nie powinny byc zwiekszone skoro cap i tax poszly w gore?

Nie jestem pewien ale pewnie były liczone na podstawie tych kwot, bo te kwoty były zapowiadane wcześniej i january pewnie je wziął do liczenia. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

@Eld trochę się nudzisz chyba ;) 

czy te wymiany maja jakikolwiek wpływ na przebieg aktualnej rundy FA? 

jak to problem, to po prostu wejdą w życie między rundami - to kwestia tylko semantyki ;) 

Ale regulamin tak mówi. O co chodzi? 

W zeszłym roku zamykałem okienka wymian między turami. W tym roku mimo, że napisałem, iż stawiam się do dyspozycji Rady tak się nie stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Ale regulamin tak mówi. O co chodzi? 

W zeszłym roku zamykałem okienka wymian między turami. W tym roku mimo, że napisałem, iż stawiam się do dyspozycji Rady tak się nie stało. 

A widzisz, żeby wymiany od 3 sierpnia były wklepane do arkusza? Zbierasz sobie u mnie na ignora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.